Помориецът Илия се запаси с марихуана за зимата, спипаха го полицаи от Пътна полиция
Униформените намерили в колата му найлонова торба със 150 грама канабис
Рутинна проверка на Ауди А3 в Поморие завърши с арест след като полицаите открили у водача плик с над 150 грама марихуана. 42-годишният Илия от морския град бил спрян от служители на РУП-Поморие на ул. „Манастирска“ в града около 15 ч., съобщават за Флаган.БГ от полицията.
След като проверили документите на мъжа униформените претърсили автомобила и там за отрицателно време се натъкнали на „стоката“ – голяма найлонова торба, пълна с глави от лекия наркотик. Вероятно те са се усъмнили в поведението на 42-годишния Илия и това подтикнало претърсването.
Помориецът е задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.
Отказва ли се от футбола Лука Модрич
Мачкай, Гришо: Ето кога може да гледате днешната му среща на Уимбълдън - програмата започна шокиращо
Все още без следа от второто издирвано дете в Струма
Тъмната страна на зодия Близнаци: Какво се случва, когато се ядосат
Идва невиждана жега: Температурите скачат до бруталните 43 градуса
Цолов изпревари най-големия си съперник в последната обиколка, за да звучи "Мила Родино" - какво каза след финала
Бургаска воля - талант от града втори на Балканите след драма
Володимир Зеленски поздрави САЩ
Никола Цолов с шедьовър във Формула 2 - води за титлата
Над 150 арестувани в Гърция заради пожари
Край на хаоса: Глобяват наред за тротинетки и колела в центъра на Бургас
Зеленски предизвика Путин: Ако Константиновка е руска, да се срещнем там

Притежанието на оръжие прави ли те убиец?
А, играчо!
Всички със зелена рецепта са зависими от легални наркотици, които струват доста повече от грам марихуана, която им облекчава болката! И, в двата варианта си зависим, но в един си престъпник, а в другия пълниш джоба на убийци, които употребяват системата чрез нуждаещите се.
Много си далеч от играта.
Някой мъдър юрист ще отговори ли?