Иван Жабов направи изключително важно обръщение към своите съграждани в община Средец
Вашата подкрепа за мен е лична отговорност и не мога да си позволя неизпълними обещания, казва Иван Жабов в навечерието на балотажа
Иван Жабов, който е на крачка от трети мандат като кмет на Средец, благодари на жителите на общината за сериозната подкрепа, която получи и направи днес обръщение, което, каза той пред Флагман, е изключително важно в решаващия момент пред балотажа. Жабов получи гласовете на 47,36% от избирателите, а опонентите му си поделиха по малко над 20%.
"Скъпи жители на община Средец,
Приемете моята благодарност за подкрепата, която оказахте на мен като кандидат за кмет и за листата на ГЕРБ с кандидати за общински съветници! Гласувайки за нас, Вие гласувахте за бъдещето на нашата община! Благодарение на Вашите гласове, ние отново ще сме първата политическа сила в Общинския съвет на Средец.
За 8 години изпълних голяма част от поетите ангажименти и дадените предизборни обещания. Постигнахме достатъчно заедно за развитието на общината в спокойна и предвидима обстановка, не се нуждаем от експеримент на безпринципна политическа основа, който от снощи е в ход след договорка.
Тръгвам към втория тур с кураж, достатъчно вътрешна сила и с управленски опит. Уверявам Ви, че Средец ще остане символ на стабилността и развитието в следващите 4 години. Имам идеите, готовите проекти и енергията да ги изпълня. Не съм спирал да милея за Средец, тук е моят дом, тук е моето семейство, затова избрах да се боря за бъдещето на града ни и на общината.
Пътят не е лек, но ние ще продължим да вървим по него заедно. Моите опоненти Ви дават обещания, които няма да изпълнят, но аз не мога да си позволя неизпълними обещания. Вашата подкрепа за мен е лична отговорност. Ще се вслушвам в проблемите на всеки жител на Средец и ще работя за решаването им. Кметът не стои над всички останали. Винаги съм бил редом до всички Вас и съм защитавал позициите и интересите на Средец пред политици и държава.
Ще направя всичко възможно за привличането на още инвестиции, за разкриването на нови работни места и за по-добър живот на моите съграждани. Най-голямата ми цел е тук да останат децата ни, тук да създават своите семейства, да осигуря спокойствие за работещите хора и за нашите възрастни майки и бащи. Затова са нужни работеща икономика, здравеопазване, образование, култура, спорт. Аз и екипът ми, заедно с Вас ще продължим да чертаем правилния път за Средец, да съхраняваме традициите и да създаваме красиво бъдеще за нас и нашите деца.
Тази неделя, 3-ти ноември, отново ще имам нужда от Вашата подкрепа! Надявам се на балотажа за кмет на общината отново да бъдем един отбор и да покажем, че заедно можем повече!
За да се поздравим отново с победа!
инж. Иван Жабов"
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
