ССД: Благодарим на Несебър, че повярва в нас и нашите идеи!
Желаем успешна работа в новия мандат на кмета и Общинския съвет, защото ползата от това ще е за всички жители на нашата община, казват от коалицията
От Коалиция Съюз на свободните демократи изпратиха писмо, с което благодарят на жителите на община Несебър, че са упражнили правото си на вот на изборите за местна власт, както и че са повярвали в идеите на ССД, гласувайки им доверие.
Ето и цялото обръщение:
Уважаеми съграждани,
Искаме от името на коалиция Съюз на свободните демократи да благодарим на всички, които в предизборната кампания бяхте с нас и повярвахте на нашите идеи и проекти за бъдещето на нашата община и ни гласувахте доверие. Сред вас намерихме хората, които ни вдъхновиха и прекарвайки доста време с вас, промениха живота ни, защото днес никой от нас не е успял в живота сам. Не се отказвайте от мечтите си и правете с удоволствие това, което можете. Светът има нужда от всички вас!
Благодарим и на всички жители на нашата община, които упражниха конституционното си право на глас и по безспорен начин избраха кмет на общината и състав на Общинския съвет. Нека им пожелаем успешна работа в новия му мандат, защото ползата от това ще е за всички жители на нашата община.
За нас бе огромна чест да участваме в предизборната надпревара за най-прекрасната община – Несебър.
Благодарим ви!
С уважение: Коалиция Съюз на свободните демократи
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

В листата Ви има наистина ерудирани и интелигентни кандидати. Подведохте пак избирателите! Жалко!