ССД: Благодарим на Несебър, че повярва в нас и нашите идеи!
Желаем успешна работа в новия мандат на кмета и Общинския съвет, защото ползата от това ще е за всички жители на нашата община, казват от коалицията
От Коалиция Съюз на свободните демократи изпратиха писмо, с което благодарят на жителите на община Несебър, че са упражнили правото си на вот на изборите за местна власт, както и че са повярвали в идеите на ССД, гласувайки им доверие.
Ето и цялото обръщение:
Уважаеми съграждани,
Искаме от името на коалиция Съюз на свободните демократи да благодарим на всички, които в предизборната кампания бяхте с нас и повярвахте на нашите идеи и проекти за бъдещето на нашата община и ни гласувахте доверие. Сред вас намерихме хората, които ни вдъхновиха и прекарвайки доста време с вас, промениха живота ни, защото днес никой от нас не е успял в живота сам. Не се отказвайте от мечтите си и правете с удоволствие това, което можете. Светът има нужда от всички вас!
Благодарим и на всички жители на нашата община, които упражниха конституционното си право на глас и по безспорен начин избраха кмет на общината и състав на Общинския съвет. Нека им пожелаем успешна работа в новия му мандат, защото ползата от това ще е за всички жители на нашата община.
За нас бе огромна чест да участваме в предизборната надпревара за най-прекрасната община – Несебър.
Благодарим ви!
С уважение: Коалиция Съюз на свободните демократи
Най-после! Забраниха вувузелите за Световното
България е №1 в ЕС по разходи за съдебната система
Радев за дефицита: Красноречива оценка за предишните правителства
Путин: Дядото на Зеленски се обръща в гроба
Какво не бива да правим по време на гръмотевична буря
Путин: Абсурд е Русия да нападне страните от НАТО
Убиха с нож звезда от „Топ Гън: Маверик“ и „Джуманджи“ пред дома му
Брокер задържан за измами с жилища "на зелено", прибрал около 200 000 евро
Обзор посреща над 500 участници във фолклорен фестивал
Схиархимандрит Серафим ще гостува на фестивала „Света Богородица – Достойно есть“ в Поморие
Грешка на ватмана е причинила челния удар на два трамвая в София
Стилиян Петров представи официалните екипи за "Мача на Надеждата" в Бургас

В листата Ви има наистина ерудирани и интелигентни кандидати. Подведохте пак избирателите! Жалко!