×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман! Почина Данчо Графа – страшилището на Сливен


Само във Флагман! Почина Данчо Графа – страшилището на Сливен
Така градът на стоте войводи ще се сбогува с едно от легендарните си лица от подземния свят
30 Октомври 2019, Сряда, 13:24 ч.
Автор: Флагман.БГ

През април 2017 г. Данчо Графа бе обвинен като тартор на организирана престъпна група, занимавала се от началото на с лихварство и рекет на територията на Сливен

Едно от най-известните лица на ъндъргрануда в Сливен – Йордан Графов Божериков, по-известен като Данчо Графа, е починал вчера при все още неизяснени обстоятелства, научи Флагман.бг. Така градът на стоте войводи ще се сбогува с едно от легендарните си лица от подземния свят.

Името на Данчо Графа се появи за пръв път в публичното пространство през 2003 година, когато избяга от полицията докато дознателят и адвокатът му разговаряли. По него време той се свързваше с набирането на проститутки и разпространението на наркотици в Сливенска област.

През април 2017 г. Данчо Графа бе обвинен като тартор на организирана престъпна група, занимавала се от началото на с лихварство и рекет на територията на Сливен. В ОПГ-то бяха още четирима.

Групата им е действала от януари 2016 г. Близо 30 са свидетелите, пострадали от силовите й действия, които са дали показания пред съдия. Участниците предоставяли кредити срещу високи лихви, предимно от 500 до 1000 лв. и на малоимотни хора от Сливен и региона. При най-малко забавяне на плащанията от страна на кредитополучателите следвали заплахи и побоища. Нерядко членове на групата нахълтвали в домовете на длъжниците и „прибирали“ телевизори, хладилници и други вещи, за да ги продадат и да върнат „инвестицията си“ заедно с лихвите. 


В категории: Сливен


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
23
Коментара
Флагман.БГ Котдивоарец пренаписа историята Котдивоарец пренаписа историята 28/05/2026, Четвъртък 10:20 0
23
Коментара по темата
23.
До Станимир"Сънчо"
01.10.2021 15:02:35
0
0
дай телефон, искам да ти звънна и да ти го ям, да ти го набутам до сливиците, твойта леля наркоманска!
22.
Чудесна новина
01.10.2021 15:01:21
0
0
чудесна новина! тази утайка от малко хуйне си беше помияр, често ядеше бой, но явно не му бяха достатчъно строшени кокалите.
21.
Станимир"Сънчо"
04.11.2019 08:49:15
4
1
Човекът си отиде как не ви е срам. Мърши долни хуя да ми ядете
20.
Флагман бачка за монопола
01.11.2019 18:31:47
1
1
Флагман бачка за монопола
19.
Мушмул
31.10.2019 13:45:18
4
27
Един боклук по-малко, един хляб повече.
18.
Бай Хой
30.10.2019 21:21:33
8
34
Говедото се е надрусало! Жалкото е, че е пукнал от свръхдоза, а не от чукане на камъни на о.Белене...
17.
Бг
30.10.2019 19:05:52
5
54
Много Ви харесвам Флагман. Но ми идва в повече като започнете да издигате в култ цялата измет на тази държава , скапани сутеньори, наркопласьори и траверси. Да Ви е...
16.
Бг
30.10.2019 19:00:23
6
30
Какво страшилище? Да е... п .... държава. Всички са равни пред закона и 8 мм желязо
15.
Дидо
30.10.2019 18:14:10
1
45
Сливенски те проститутки взеха да го защитават
14.
Таня
30.10.2019 18:04:08
55
10
Да почива в мир! Съболезнования!
13.
До Силвето
30.10.2019 17:35:59
3
30
Един човек(които й да е той), занимаващ се с нещо *гадно и вредно за околните*никога не се е интересувал, какво ще говорят хората за него и как се чувства детето му, иначе ще работи нормална работа. Детето му ще отнесе всички негативи, когато незаконните пари свършат и тогава дори и Вие, които в момента ги защитавате, няма да им помогнете, защото не желаете цял живот да са ви в тежест-замислете се драги, настоящи и на никого ненужни престъпници.
12.
*********
30.10.2019 16:55:29
1
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
11.
Али
30.10.2019 15:21:03
5
30
Добре че господ си ги прибира на топло в Ада !
10.
до силвето
30.10.2019 15:14:39
5
83
Силве, пиле неграмотно, що не идеш да се удавиш някъде? На мен лично отдавна ми е писнало разни тъпи парчета да ми обясват какви "големи мъжкари" са разни криминални боклуци, че и сърцати, бре-бре. До не отдавна, такива "сърцати мъжкари" ги бесеха по дърветата и им окачаха табелки на шииите със списък на "сърцатите им деяния".
9.
Гунди
30.10.2019 14:53:01
5
78
До Силвия
Уважаема госпожо,
Научете се първо да пишете грамотно, преди да коментирате.
Второ не защитавайте хора, който са причинили много мъка и страдания на хората.
Трето ако той е искал децата му да не научат с това, което се е занимавал не би го правил в продължение на години.
Благодаря предварително
8.
*********
30.10.2019 14:50:56
2
14
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
Такива
30.10.2019 14:46:18
4
60
всички като него да горят в ада
6.
Жоро Попов-пожарникаря
30.10.2019 13:59:06
1
29
И ся от къде ще се взима гориво за носът!?!?!
RIP
5.
Жоро Попов-пожарникаря
30.10.2019 13:59:03
1
27
И ся от къде ще се взима гориво за носът!?!?!
RIP
4.
Silviq
30.10.2019 13:54:36
255
20
Почивай в мир Дака !! Не говорете глупости независимо с какво се е занимавал в бг с честен труд умираш от глад тои беше човек сьс голямо сьрце и истински мьж не гей като повечето а мьжкар замислете се че е родител и сина му ще прочете тези коментари засраменете се и си гледаите собствения живот малко уважение имаите кьм починалия човек
3.
М.С
30.10.2019 13:48:27
100
16
Почивай в мир Братко.Винаги ще останеш във нашите сърца..
2.
Вв
30.10.2019 13:35:38
3
48
Ам бате май пикото е виновно
1.
Отец
30.10.2019 13:33:51
9
102
Бог да го прости! Хората не могат! Един боклук по- малко!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пътническият влак за Бургас пламна край Стралджа, вижте видео Пътническият влак за Бургас пламна край Стралджа, вижте видео От БДЖ потвърдиха на инцидента с пътнически влак №80141 Мнозинството обърна с хастара правилника на Народното събрание, наложи брутално сито за опозицията Мнозинството обърна с хастара правилника на Народното събрание, наложи брутално сито за опозицията Малките партии в 52-рото НС остават с вързани ръце – вече никой не може самостоятелно да иска разследвания и временни комисии Созопол съгради своя символ - скулптура на Спасителя Созопол съгради своя символ - скулптура на Спасителя Официалната церемония по откриването на композицията ще е на 30 май от 17 ч,  на източния бряг на плаж "Хармани", в близост до древния некропол "Виа Сакра" Демерджиев: Кметът на Кърджали е разпитан по проверка за обществена поръчка за над 5 млн. лева Демерджиев: Кметът на Кърджали е разпитан по проверка за обществена поръчка за над 5 млн. лева МВР проверява данни за влияние при избора на изпълнител и неизпълнени дейности по договор с голяма стойност Извънредно! Арестуваха кмета на Кърджали Ерол Мюмюн (ВИДЕО) Извънредно! Арестуваха кмета на Кърджали Ерол Мюмюн (ВИДЕО) Пред сградата на Областната дирекция на полицията са се събрали привърженици на ДПС Дилърите на дрога вече не са на улицата, а в телефона на децата Дилърите на дрога вече не са на улицата, а в телефона на децата Експерти предупреждават, че дилърите вече търсят контакт с деца директно през телефоните им, а възрастта на първи досег с дрога продължава да пада Общинската съветничка от Възраждане: Защо не подкрепих „Евровизия“ в Бургас ли? Ще ви кажа друг път! Общинската съветничка от Възраждане: Защо не подкрепих „Евровизия“ в Бургас ли? Ще ви кажа друг път! Едно е да си против по идеологически причини, а съвсем различно е да го правиш напук, просто защото случайно си попаднал някъде, без да имаш сериозна обществена подкрепа зад гърба си, смятат аналзиатори  В Лудогорец си скубят косите, отказали да вземат Веласкес преди две години В Лудогорец си скубят косите, отказали да вземат Веласкес преди две години Орлите сега търсят испански специалист Световна футболна икона пристига в Бургас: Неманя Видич подкрепя "Мача на Надеждата" Световна футболна икона пристига в Бургас: Неманя Видич подкрепя "Мача на Надеждата" Мачът на надеждата е на 6 юни в 17 часа  Позицията на Мартин Пенчев за "ганьовците" запали България Позицията на Мартин Пенчев за "ганьовците" запали България Темата се коментира днес в ефира на Нова ТВ
Веселин Пренеров от трибуната на ОбС: Загърбваме егото и суетата, Бургас има исторически шанс за Евровизия Веселин Пренеров от трибуната на ОбС: Загърбваме егото и суетата, Бургас има исторически шанс за Евровизия Местният парламент даде мощен символен знак, че градът е готов за най-мащабния музикален форум Лоша новина за българските отбори, само Левски има шанс за пробив в евротурнирите, смята суперкомпютър Лоша новина за българските отбори, само Левски има шанс за пробив в евротурнирите, смята суперкомпютър Според предвижданията, водените от Хулио Веласкес „сини“ ще си осигурят място в основната схема на третия по сила турнир на УЕФА Лигата на конференциите Дипломатически покер: Проект за мир предвижда отваряне на Ормузкия проток, Белият дом отрича Дипломатически покер: Проект за мир предвижда отваряне на Ормузкия проток, Белият дом отрича Корпусът на гвардейците на ислямската революция обяви, че нова директна война със САЩ е малко вероятна поради „слабостта на врага“ Румен Радев в Париж: Първо да гарантираме стандарта на живот на българите и после на Украйна! Румен Радев в Париж: Първо да гарантираме стандарта на живот на българите и после на Украйна! Премиерът очаква френски влакове до август, говори за модернизация на армията ни и за нови позиции за бившата съветска република Бивш шеф иронизира новото Ферари: Това със сигурност е кола, която поне китайците няма да копират Бивш шеф иронизира новото Ферари: Това със сигурност е кола, която поне китайците няма да копират Критиките към първия електромобил на италианците не стихват Плъзна извратена мания сред милионерите: Богаташи се подмладяват с мазнини от покойници Плъзна извратена мания сред милионерите: Богаташи се подмладяват с мазнини от покойници Цената на процедурите варира от 10 000 до 100 000 долара Новият унгарски премиер Петер Мадяр намали заплатата си наполовина и предприе мащабни антикорупционни реформи Новият унгарски премиер Петер Мадяр намали заплатата си наполовина и предприе мащабни антикорупционни реформи Правителството в Будапеща предлага мандат до осем години и започва спешни преговори в Брюксел за отблокиране на милиарди евро от европейските фондове Три интересни събития за деня на детето в Несебър Три интересни събития за деня на детето в Несебър Страхотна програма в Несебър  Платформа за работа въвежда ограничение за обяви със заплати под 1200 евро Платформа за работа въвежда ограничение за обяви със заплати под 1200 евро Промяната е свързана с тенденцията за по-голяма прозрачност на възнагражденията и по-добри условия на труд Поставят 181 млн. души от Африка под карантина, за да спрат разпространението на ебола Поставят 181 млн. души от Африка под карантина, за да спрат разпространението на ебола До момента е известно, че са загинали поне 220 от новия щам на вируса, но това е публично обявената бройка. Неофицилано може и да са хиляди, смъртността при това заболяване е над 50 %
Дара Дара Бях на зверски режим, няма магия, а само работа и постоянство Виц на деня Виц на деня Директор яростно се чеше между краката и казва на заместника си:
- Трябва да уволним секретарката.
Заместникът също чешейки се:
- Отдавна трябваше да го направим...
Виц на деня Виц на деня Как действа алкохола при мъжете и жените:
Той - пие едно, две, три и забравя...
Тя - пие едно, две, три, че като си спомни..
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Гинеколог - човек, който търси проблеми там, където другите намират радости.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори