16-годишната дъщеря на Лияна заприлича на чалга ветеранка!
Щерката на фолкпевицата изуми не само последователите й в социалната мрежа, но вероятно и част от колегите й
Феновете на Лияна и Анелия са в пълен потрес от щерките им, защото с всяка следваща година видът им става все по-покъртителен. Начинът, по който изглежда обаче, щерката на Лияна в момента, удари тавана на безумието.
16-годишната девойка има вид на чалга ветеранка и когато я погледне човек, никога няма дори да си помисли, че тя все още е толкова невръстна.
Щерката на Лияна е едва на 16, а вече прилича на чалга ветеранка. Отдавна не е онова сладко момиченце Дениз, с което фолкпевицата се хвалеше наляво и надясно.
Може би се хвали и сега, въпреки че е спорно с кое точно... Щерка й определено държи да покаже на всички и на всяка цена, че е пораснала. А какъв начин е избрала, за да покаже това, дори не е за коментиране.
Ученичката видимо е тунинговала устните си като ги е направила съразмерни с тези на колежката на майка й Мария. Което си е постижение, ама с обратен знак. Освен това набляга на твърде тежък грим дори и през деня, което изобщо не подхожда на възрастта й./show.blitz.bg
Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха
Руло Павлова без грам брашно: Хрупкаво отвън, нежно отвътре и с богат ванилов крем
Пералнята мирише и трупа мръсотия? Не правете тази популярна грешка с оцета
Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!"
Едно тесто за всичко: Става за пухкава пица, питки и домашен хляб
Финансов обрат за три зодии: Едно обаждане или среща може да промени всичко
Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха
17/08/2026, Понеделник 20:00
0
Жегата ни състарява: 4 допълнителни дни в гореща вълна се свързват с 9 дни към биологичната възраст
Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията
Бургаската Жаклин Костадинова прави голямата крачка: Представя първата си авторска песен "Аз и ти"
Този бутон на климатика остава подценен, а в жегите носи повече комфорт и по-нисък разход
Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света
Евровизия 2027 в Бургас: Стратегически шанс за дългосрочен възход на българския туризъм
