Бившата на Димо Алексиев вдигна сватба с друг
Бившата половинка на Димо Алексиев Ана Топалова се омъжи за друг.
Противно на предположенията, тя не страда за екранния доктор Генадиев, който я заряза заради фаталната арменка Анжела Медзикян. В края на август красивата актриса вдигна сватба с известния композитор и пианист Минко Ламбов. Неотдавна младоженците се върнаха от сватбено пътешествие на екзотично място, където се наслаждаваха на топлото време по бански и не крият, че мечтаят да станат родители.
Ана вече има едно дете от Димо - Лора, която е във втори клас. Двамата се залюбват още в НАТФИЗ, а дъщеря си зачеват на морето. Когато дъщеря им е на 5, Димо хлътва по красивата арменка Анжела. Тя е завършила испанска филология и работи като преводач и учителка на езика на Сервантес. Водела е латиноамерикански танци и с Димо се запознават точно покрай тях, в клуба на Памбос.
Двойка стават през 2016 година, а преди година се роди и дъщеричката им. Въпреки това няма да сключват брак, защото актьорът не вярва в брачната институция. Интересното е, че Анжела и бившата му жена Ана са в прекрасни отношения. Димо също е близък с новия мъж на бившата си, дори са работили заедно.
Ана и Минко се сближават покрай работата по първата българска опера "Рибарят и неговата душа", по едноименната приказка на Оскар Уайлд. Бракът им е първи за Ана, която не беше омъжена за Димо. Музикантът се разбира прекрасно с дъщеричката й Лора, пише Галерия.
Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него?
Родопската теснолинейка навърши 100 години от първото си пътуване
Мантинела отне живота на моторист
Туристка загина след падане по билото между Козя стена и Ехо
Нови цени на винетките - вижте тарифите
Фурната блести без търкане: Трик с таблетка и кухненска хартия разтваря мазнината
Десетки кораби чакат по Дунав: Нивото при Русе падна до минус 89 сантиметра
Пържени тиквички с чесън и копър в буркан: Любим летен вкус за студените дни
Дъжд от пари: Хвърлиха 665 000 евро в морето пред плажуващи
Тежка катастрофа с български тир затвори магистралата Атина-Ламия, има загинал
Вандали трошат табелите за забрана на къпането край фаталния вир в Струма
Инфантино се огъна: ФИФА спира сделката за част от Световното
