Годжи заряза авантюрите, пренесе се във Враца при Надежда
Краят на "Шоуто на Слави" постави началото на нов живот за китариста и сега той предпочита да остава за дълго във Враца
Георги Милчев-Годжи прекарва все повече време в родния си град Враца.
Краят на "Шоуто на Слави" постави началото на нов живот за китариста и сега той предпочита да остава за дълго във Враца с жена си Надежда и дъщеря им Цвета, вместо да е в столицата. Годжи се е превърнал в истински домошар и се вписва идеално в определението за семеен мъж. Доскоро музикантът отделяше голяма част от времето си за работа и се прибираше в родния град за уикендите, нерядко поемаше участия и по нощните заведения, където пиеше и се веселеш до малките часове на нощта.
Появата на дъщеря му Цвета преди две години и финалът на "Шоуто на Слави" обаче постепенно сложиха край на бурния му живот. Изминалите месеци след спирането на предаването Годжи е прекарал почти изцяло с жена си и детето им. През лятото тримата почиваха във Варна, а след това се отдадоха на селски туризъм с приятелска компания в комплекс, близо до морската ни столица.
Най-щастлива от развоя на събитията е Надежда, на която вече не й се налага да мисли къде е мъжът й. Красавицата, която е с повече от 20 години по-млада от Годжи, е успяла така да го превъзпита, че в последно време излизанията му по нощните заведения са само в нейно присъствие. Китаристът вече не приема участия по клубовете и избягва срещите с напористи фенки.
Близките му коментират, че той е напълно променен и улегнал мъж, който се старае да води спокоен начин на живот. Години наред той не можеше да се задържи с една жена заради слабия си ангел. От целия бенд той е мзуикантът с най-много афери с балерините, които стават причина и за края на брака му с първата му жена Даниела, от която има двама големи синове.
След като през 1995 година постъпва в бенда, се залюбва с шефката на балет Дива Зорница Петрова, чиято трупа танцува в Хъшове. Даниела разбира и без да чака и секунда, се разделя с неверния си мъж. Той пък не страда дълго и заживява със Зорница. Но не за дълго. Балерината също го хваща в изневяра с колежка - по-младата от нея Елица Павликенова, част от култовия балет Сатен.
И тази любов обаче приключва като предишните. Ябълката на раздора този пък се оказва гимнастичката Полина Василева, която също се занимава с танци. И тя обаче бързо бива сменена от своя колежка. На хоризонта се появява Станислава Лефтерова, балерина от Сатен, която е на годините на големия му син. Тя е единствената, която успя да задържи вниманието на Годжи за по-дълго време. Говори се дори, че не той, а тя е сложила край на връзката им. Последният му пристан е Надежда. Тя също е от Враца, а близките му се надяват той да остане с нея, защото тя му влияела положително, пише Галерия.
Има задържан за обира в Банско
Владимир Путин: Ако Европа иска да воюва с Русия, готови сме веднага
Трагедия с шофьор в центъра на София
Непобеденият Усик с впечатляващ ход
Много мъже се тресат от страх: Разгневен дух отмъщава за насилие над жени
Как черното да остане черно – 4 трика при пране
Спортисти от Русия и Беларус спечелиха знаково дело в съда
Ултрасите на Левски с остра реакция след погромите в София
Колко често трябва да се слага вакса върху колата
Това е тайната на най-вкусния пълнен шаран с орехи, непременно го направете за Никулден
България подписа стратегически важен договор за новите ядрени мощности на АЕЦ „Козлодуй“
Световните медии отразиха протестите в България: Най-мащабните от години
