Наградиха Апелативния съд в Бургас за активно партньорство с Националния институт на правосъдието
Отличието бе връчено на председателя на Апелативния съд в Бургас съдия Деница Вълкова
Институционална награда за активна обучителна дейност получи Апелативен съд – Бургас от Националния институт на правосъдието по повод 15 години от дейността на НИП и 25 години съдебно обучение в България.
Отличието – плакет на НИП, бе връчено от директора на института г-жа Миглена Тачева на председателя на Апелативен съд – Бургас съдия Деница Вълкова по време на отбелязването на двата юбилея в София на 21 октомври.
Г-жа Тачева подчерта, че Апелативен съд – Бургас е най - активният партньор на НИП в обученията на магистрати и съдебни служители. Тя благодари за усилията на ръководството на съда и за подкрепата при организирането на регионалните семинари за Апелативен район – Бургас.
От своя страна съдия Вълкова изрази увереност, че доброто взаимодействие между НИП и съдилищата ще продължи и в бъдеще в посока повишаване квалификацията на съдии и съдебни служители.
Ураганен вятър със 122 км/ч удари голям роден град - счупени дървета и щети
Мис Русия: Отвличане и опит за изнасилване - моделът разказва за преживяното
29 декември: Отдаваме почит на Св. 14 хиляди младенци-мъченици, избити от Ирод
Пътни предизвикателства преди Нова година: Студ, мъгла и забрани
Бургаският дует Paradox с два хита в новогодишното шоу на БНТ
Любовен хороскоп за седмицата: Нова страст за Овен и Близнаци, изпитание за Водолея
Жената на Боби Михайлов: Ние предполагаме, а Господ разполага
Мария Бакалова с послание: Българското кино заслужава световно признание
Епичен кадър от Мирноград! Дядо Мраз се завърна, за да развее руското знаме
Проф. Николай Овчаров: България стои достойно сред великите цивилизации на света
Пампорово посрещна първите скиори: пистите са отворени, а празничното настроение вече е по склоновете
Радослав Ревански за Бриджит Бардо: Тя е жената, прославила Белица с Парка за мечки
