×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стадион „Лазур” става Efbet Arena, Нафтата се връща в своя дом


Стадион „Лазур” става Efbet Arena, Нафтата се връща в своя дом
Нефтохимик предвижда да вложи не малка сума в обновяването на стадиона, съобщи президентът Павел Бошнаков
22 Октомври 2019, Вторник, 15:17 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: авторът

Букмейкърът плаща наема за 5 години на спортното съоръжение, налива пари и в клуба

Нефтохимик се завръща в своя дом - ст. „Лазур”. Флагман.бг съобщи сензационната новина още в неделя, а днес официално бе обявено, че клубът подписва дългогодишен договор за ползването на спортното съоръжение.

В основата на добрата развръзка е букмейкърът Efbet. Компанията ще плаща по 300 хил. лева на година, за да може Нефтохимик да играе на „Лазур”.

Бомба във Флагман.бг! Нефтохимик се завръща на ст.“Лазур“, подписва договор за 5 години

Букмейкърът ще налива пари и по втори спонсорски договор в клуба. Стадионът ще има и ново име – Efbet Arena. Контрактът е за 5 години.

Преговорите с компанията са провеждани интензивно в последните два месеца от члена на управителния съвет Анелия Златкова.

Нефтохимик предвижда да вложи не малка сума в обновяването на стадиона, съобщи президентът Павел Бошнаков. Той стигна и по-далеч в плановете за стадиона  - да бъде така обновен, че да получи отново лиценз за Лига Европа и да приема мачове на националния отбор.

 Очаквайте подробности само във Флагман.бг


В категории: Спорт


21
Коментара
Мария АРНАУДОВА Защо Кипър отново се оказа в центъра на напрежението? Защо Кипър отново се оказа в центъра на напрежението? 02/04/2026, Четвъртък 16:00 0
Светлозария КИДЕРОВА Кичка Бодурова стана баба Кичка Бодурова стана баба 02/04/2026, Четвъртък 15:00 1
21
Коментара по темата
21.
така така
01.11.2019 11:20:48
0
1
Къв наем като земята там е продадена преди години? Ся ще се изперат едни пари както стана с Черноморец за последно и всичко е точно!!
20.
Мъха
23.10.2019 00:35:56
0
6
Идеално за някой играчи от отбора ще има лев за машинкииии ей изпаднал маняк спри да играеш машинки... беше бахти таланта а цял ден играеш комар
19.
Не че нещо
22.10.2019 22:47:02
2
5
Домът на нафтата е в Камено. Примерно приемаме,че това е истинския нефтохимик,макар че и малките деца знаят,че това е пребоядисания Мастер. Нали търсите корените си от уж създаването си от 1962,а къде е бил създаден истинския нефтихимик? Бил е създаден извън Бургас,карай Камено на някаква си строителна площадка,така че домът на нафтохимик е край Камено,а не на Лазур или там както ще му е новото име на стадиончето строено за спартакиадите по червно време.
18.
до 17
22.10.2019 22:19:43
0
6
Когато видиш как Нафтата пада в супер сигурен мач с висок коефицент ще разбереш, те Лудогорец и Левски ей така паднаха първите кръгове. Тази схема си е ясна на всички се предлага, който лапне ок. Не забравяйте Недялко колко време държа Несебър на такова място докато го налазиха за тото, схемата си му рботи, само мястото сменено.
17.
созополски селянин
22.10.2019 21:15:08
2
5
Много добре разбра, че В.Божков имах предвид.Грешка на езика.Нямам идея каква ще му е далаверата да налива пари в една пародия на отбор, с пародия на фенове.На "домакинските" им мачове в Созопол имаше два пъти повече созополчани, отколкото "фенове".
Затова се учудих, явно тази госпожа Златкова е много добра и бих я помолил ако чете да напише една книга за техники и трикове при преговорите, има какво да се научи от нея, щом успява да убеди милиардер да налива пари в бездънна яма.
16.
Поредната
22.10.2019 20:13:07
0
6
Предизборна тъпня на флегмите
15.
Бот
22.10.2019 18:22:11
1
6
Созополски, не можах да хвана мисълта Г. Ганчев къде ще налива пари?
14.
100 години срам за Бургас
22.10.2019 16:49:12
14
10
Сини утайки . Марш в тинята. Нямате право да коментирате отбора на Бургас. Поздрави от Коста Янев и Караманов. Хубава 3 ка ви сложиха. Той на вас кой ли не ви го слага , дори вече и сами си го слагате.
13.
созополски селянин
22.10.2019 16:37:50
6
8
Голяма омайница трябва да е тази Анелия Златкова, та да убеди Г.Ганчев да налива пари в този "переспективен" отбор с "десетки хиляди" фенове.
Пък да напомня на долния, че пилците се броят наесен, а в този случай напролет.Като гледам програмата, лесните домакинства свършиха, имате да играете още 21 мача, от които само 9 домакинства.
Следващия ви мач е сигурна загуба, освен ако пак не сте направили някакви уговорки.
В края на април или началото на май, тогава приказвайте на кое място сте и на колко точки от лидера.Хубавото е, че едва ли ще изпаднете, щото има доста отбори, дето са много по-зле и от вас.
12.
Фен на Нефтохимик
22.10.2019 16:33:12
9
10
Готов съм да игнорирам новото име на стадиона, за сметка на това родният Нефтохимик да играе на своят дом. Но би било окей, освен да вложат в клуба, да вложат и в стадиона. 5 години не са малък период. Това е предостатъчно време да се отиграе отбора, да се вземат нови попълнения и евентуално след 2 години да гоним А група. С малко късмет, можем да бъдем един приличен отбор в А група, какъвто примерно са Етър, Дунав и Ботев Вр.
11.
До номер 7
22.10.2019 16:25:49
4
8
Какво изпадане от Б група ве та ние сме на 6 място на 2 точки от влизането. Ние сега да спрем да играем и пак няма да изпаднем
10.
DOC–0
22.10.2019 16:24:08
8
12
Кой каквото и да говори, новият спортен директор на клуба – който пое отбора от зимата, нси върши работата. Така или онака, вкара Нефтохим в Б група, ето сега и нов спонсор. Какво може да се иска за тия 7 месеца повече?
9.
Синя акула
22.10.2019 16:21:38
1
8
Ей сега шашмата е пълна. Колелото ще се завърти в правилната посока.
8.
me
22.10.2019 16:20:32
3
4
А браво! А руснаците с куфарчетата за строежи на блокове да го ...
7.
Само Черноморец!
22.10.2019 16:10:24
9
12
До 5, само оставаше да ни пука, че сте подписали договор с ЕФБЕТ. Ние също подписахме договор, да сме били тъпана? Ние си искаме стадиона, не договор за 2-3- 5 год., я го плащат, я не. Казаха ли ви какво става, ако изпаднете от Б гр.? Ще ви кажат, спокойно!
6.
м
22.10.2019 16:06:45
11
5
na nikoi ne mu dreme za mastersme6nika i futbola kato cqlo w Burgadidas we4e umre
5.
hgu
22.10.2019 16:03:22
14
15
таранките започват да злобеят и вече отпиват първа бира от нерви....те не завиждат,те се пукат :)
4.
*********
22.10.2019 16:01:40
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
az
22.10.2019 15:59:44
7
20
Смяяятай.Отбор с тото слава играещ мачовете си на стадион ЕФбет арена. Смяяяяяях.
2.
patla
22.10.2019 15:57:16
3
18
Ще се стабилизира портфейла на някой си. За ефбет го бях написал в предната тема. Пак ме прочетете и следете това, което съм описал.
1.
Бургазлия
22.10.2019 15:48:32
21
32
Браво!Дано отборът на Бургас се стабилизира и отново да гледаме пълен зелен стадион!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Министърът на енергетиката поиска по-бърза работа по проекта за нови мощности в АЕЦ „Козлодуй“ Министърът на енергетиката поиска по-бърза работа по проекта за нови мощности в АЕЦ „Козлодуй“ Трайчо Трайков поиска по-ясен график и повече прозрачност по проекта при среща с представители на „Уестингхаус“ Задържаният руснак с патроните е екссъпруг на прокурорка от Бургас, твърди, че тя го репресира (ВИДЕО) Задържаният руснак с патроните е екссъпруг на прокурорка от Бургас, твърди, че тя го репресира (ВИДЕО) Имах кратък, но труден брак, при развода дори бях пратен в ареста и обвинен от нея за домашно насилие, жалва се Загурски Несебър отбеляза Деня на детската книга със срещи на деца с любими български авторки Несебър отбеляза Деня на детската книга със срещи на деца с любими български авторки Ивелина Радионова и Магда Борисова гостуваха в Несебър и Свети Влас, където представиха свои книги и насърчиха децата да четат Формулата за привличане на инвестиции в Бургас се базира на три основни стълба – хора, инфраструктура и предвидимост Формулата за привличане на инвестиции в Бургас се базира на три основни стълба – хора, инфраструктура и предвидимост Всичко това е част от програмата на ГЕРБ-СДС, регионът има предпоставки да се развие като още по-силен транспортен и логистичен център, категоричен е Йордан Йорданов Защо Кипър отново се оказа в центъра на напрежението? Защо Кипър отново се оказа в центъра на напрежението? Британски бази, гръцко-турско съперничество и нов риск за сигурността превърнаха острова в стратегическа точка за Европа   ОССЕ отчете 6,6 млн. избиратели и нерешени проблеми преди вота ОССЕ отчете 6,6 млн. избиратели и нерешени проблеми преди вота Мисията посочва, че подготовката за предсрочните избори на 19 април върви в срок, но част от препоръките по изборната рамка остават неизпълнени  Сигнал до Флагман: Защо събориха Графичната база в Бургас (СНИМКИ) Сигнал до Флагман: Защо събориха Графичната база в Бургас (СНИМКИ) От няколко дни тежка техника е на терена край брега на морето Започна консервацията и реставрацията на римските терми в Акве калиде Започна консервацията и реставрацията на римските терми в Акве калиде Експонирана ще бъдат североизточната кула на банята и нейната източна стена, ще бъде изградена и туристическа инфраструктура Малки лазарки от три детски градини внесоха празничен дух в Община Несебър  Малки лазарки от три детски градини внесоха празничен дух в Община Несебър  Деца от ДГ „Яна Лъскова“, ДГ „Моряче“ и ДГ „Калина Малина“ поздравиха служители и посетители с песни, танци и наричания в навечерието на Лазаровден и Цветница Кичка Бодурова стана баба Кичка Бодурова стана баба Новороденото се казва Микаела
Етичната комисия към Прокурорската колегия се самосезира заради Емилия Русинова Етичната комисия към Прокурорската колегия се самосезира заради Емилия Русинова Проведено е извънредно заседание, изискана е информация от компетентни органи, а темата идва след публични твърдения за пътувания на ръководителя на Софийската градска прокуратура с Петьо Петров - Еврото Иран с остро послание към САЩ и Израел след ново изявление на военните Иран с остро послание към САЩ и Израел след ново изявление на военните Говорител на иранското командване „Хатам ал Анбия“ заяви, че Техеран ще продължи действията си, а реакцията дойде след нови заплашителни думи от Доналд Тръмп В Египет се радват - минималната заплата стана 130 евро В Египет се радват - минималната заплата стана 130 евро Кабинетът е одобрил увеличението с 1000 паунда като част от социалните мерки, включени в държавния бюджет за следващата данъчна година Мъск е на път да стане първият трилионер в света Мъск е на път да стане първият трилионер в света Милиардерът се готви да изведе SpaceX на борсата, а компанията да стане една от най-ценните публично търгувани бизнеса в света Историческата мисия до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида Историческата мисия до Луната потегли успешно, след 53 години! И върна живата емоция на космодрума във Флорида И то пред очите на хиляди, дошли да видят историческия старт НАСА съобщи за проблем с връзката на "Орион" НАСА съобщи за проблем с връзката на "Орион" По време на пресконференцията след изстрелването ръководителят на НАСА Джаред Айзекман потвърди, че на кораба е възникнал "краткотраен проблем със връзката, при който екипът на Земята не е могъл да чува екипажа“ Предлагат повишаването на данък сгради Предлагат повишаването на данък сгради Съветът за икономически анализи иска стимули за инвеститори на фондовата борса Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Защо в праймтайма на обществените медии се говори за сатанисти и съюз с Китай и Русия Изборните правила отвориха ефира за всякакви маргинални партийци ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи ЕК предава на Украйна 1,4 милиарда евро приходи от замразените руски активи Председателката на Комисията Урсула фон дер Лайен уточни, че те ще бъдат насочени в подкрепа на основните обществени услуги и за въоръжените сили на страната Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Кьовеши поиска имунитета на 11 гръцки депутати Те и бивш министър са в разследване на предполагаема организирана схема за измама с пари от селскостопански еврофондове
Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане Костадин КОСТАДИНОВ, лидер на Възраждане От днес радио "Отровна Европа" вече не работи Виц на деня Виц на деня Има два типа мъже.
1. Homo sapiens - разумен и мислещ човек.
2. Членестоноги - накъдето тръгне членът, натам и ногите.
Виц на деня Виц на деня Малки женски тайни:
Когато отслабват, са влюбени.
Когато пълнеят, са щастливи.
Когато пускат чистачките, ще завиват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вчера отидох на работа с нарисувани мустаци. Колежките с нарисуваните вежди казаха, че съм ненормален!?
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори