Гери Малкоданска кръсти сина си и показа очарователна снимка с него
За броени часове снимката е събрала десетки коментари и хиляди харесвания
Синът на водещата на Прогнозата на времето Гергана Малкоданска е вече кръстен. Това сподели самата чаровна синоптичка по-рано в Инстаграм.
Малкоданска качи нова снимка с малкия Лео. Към симпатичния кадър тя е написала следното:
"20.10 Лео вече е християнин".
За броени часове снимката е събрала десетки коментари и хиляди харесвания, информират от Vesti.bg.
Кръщенето е било в ротондата Свети Георги в София. Лео е първо дете за модела и половинката ѝ - интериорният дизайнер Александър Ковачев. Малкият Лео е вече на годинка.
По повод първия рожден ден на Лео, Гери написа трогателни думи в социалната мрежа:
"Голяма работа е Лео. Завърта се, качва те на планетата си и ... само се молиш да не слизаш никога от нея. Пък, ако трябва, и на косъм да висиш. Много го обичам този чипоносия. С големите сини очи. Със смешните пръсти и сладките бузки. С най-голяма усмивка. С 3-те зъба и най-звънливия смях. Много. Искам само да ми е здрав. Пък аз, ако трябва и на метла ще летя около неговата планета. Само да съм до него...Честит рожден ден, любов! Честит рожден ден, Лео!", написа още Гери в социалната мрежа.
Няколко месеца след като роди Лео, синоптичката на NOVA сподели за трудностите, през които е преминала по време на бременността.
"Знам, че този разговор ще е тежък и ще го изговоря само защото искам да помогна на каузата за недоносените деца. Искам хората да знаят и да участват по един или друг начин", коментира тогава Гери в предаването "Здравей, България".
Почина Фернандо Естесо
Качеството, с което дамите "омагьосват" мъжете
Почина известен бизнесмен
3 неща, които са като магнит за жените
Кога България ще се класира на Световно по футбол? Реалистична прогноза
Най-вкусната рецепта за свинско със зеле - класика в българската кухня
Как да се справите със замръзналите накладки
Карлос Алкарас разкри защо е като звяр на корта
Как да изсушите мокрите дрехи бързо: Скрит трик с пералнята
4 зодии ще усетят огромно щастие през първата седмица на февруари
Флагман.БГ позна за Карлос Алкарас и Аустрелиън Оупън 2025
Неделна филмова вечер с Пенелопе Круз в една история за любов и драмите на Балканите
