×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Лъвът да не флиртува, Стрелецът ще получи подкрепа от Висшите сили


Лъвът да не флиртува, Стрелецът ще получи подкрепа от Висшите сили
Денят не е никак добър за нови запознанства, флирт и изясняване на отношения за Лъва. Хороскоп за всички зодии
20 Октомври 2019, Понеделник, 00:46 ч.
Автор: Флагман.Бг

Хороскоп за деня – 21 октомври 2019, понеделник

Дневен хороскоп за всички зодии.

Овен
Бързо се захващайте с работа, за да реализирате успешно това, което сте замислили! Може да стартирате нов бизнес, но тъй като има вероятност скоро условията да се променят, ще се наложи да промените плана си. Сега е моментът да разрешите семейните си проблеми. 

Телец
Засипани сте от работа, а у дома ви товарят с неприятности. Няма как да се клонирате, за да може да задоволите всички капризи. Затова се научете да казвате „не“, когато ви притискат от всички страни! Избягвайте обаче конфликтите! Внимавайте да не кажете нещо, за което да съжалявате!

Близнаци
Макар и рядко, понякога се налага първо да действате и после да мислите. Днес това дори е желателно. Вместо да обмисляте ситуацията, в която сте попаднали, по-добре послушайте интуицията си. Не оставяйте други да вземат решения вместо вас! Избягвайте случайните контакти и изненади! 

Рак
Не трябва да започвате нищо ново през този ден. Може да се занимавате само с рутинни неща, които не изискват много старания. Незавършеното може да го довършите. Следобед бъдете много внимателни! Ще се освободите от напрежението след приятна среща.

Лъв
Словесните битки не са за вас днес. Трудно ще ви е да убедите дори самия себе си в правотата си. Сега сте подвластни на чуждото мнение, но не оставяйте дори хората, които обичате, да ви обсебят! Денят не е никак добър за нови запознанства, флирт и изясняване на отношения. 

Дева
Така сте натоварени, че нямате време за забежки. След края на работното време обаче си намерете подходящите развлечения! Ако излезете от ролята на страничен наблюдател, ще изпитате такива хубави емоции, каквито дори не сте си представяли. Дамите да се пазят от нежелана бременност!

Везни
Промените точно сега не са никак желателни. Атмосферата в офиса обаче може съвсем да се влоши, ако човек, който не на нивото ви, реши да ви дава съвети. След като ви изнервят достатъчно, може да се отпуснете в обятията на стар приятел и да откриете нова перспектива за връзката си. 

Скорпион
Наложете цензура на съзнанието и изхвърлете думичката „искам“ от речниковия си фонд, защото днес ключова роля за успеха ви има дисциплината! Не се размотавайте, а действайте! Изпълнявайте точно това, което сте планирали! У дома може да разпуснете с чаша вино и любовна игра.

Стрелец
Преди да се захванете със сериозни дела, отправете молитва и ще получите от Висшите сили енергия, с която да реализирате замисленото, стига то да не е в ущърб на някого. Внимавайте, защото сега по-лесно се качват килограми. Можете да започнете диета. Желателно е да не се пие нито алкохол, нито лекарства. 

Козирог
В офиса може да ви е уютно и спокойно, ако с няколко прости принципа от Фън шуй оставите жизнената енергия да тече свободно. Това ще постигнете с подходяща подредба. Не стойте в ъглите, защото са източници на отрицателна енергия! Не работете и до течаща вода, за да не изтекат и парите ви!

Водолей
Днес сте като инкубатор на идеи, но не поемайте ангажименти, които не можете да изпълните! Ако някой влиза в живота ви и си отива, когато пожелае, а любовта ви е заприличала на счупена стомна, помислете дали да не по-добре да изхвърлите „призраците“ от миналото, за да започнете на чисто!

Риби
Грижата за здравето излиза на преден план. Не се претоварвайте с работа! Ако почувствате болка, потърсете помощ! Болестите, започнали сега, са трудно лечими, а грешките – трудно отстраними. Не влизайте в спорове, нито с колеги, нито с приятели и роднини! 
 


В категории: Хороскоп


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
Коментари
Флагман.БГ Кои зодии пазят тайни най-добре Кои зодии пазят тайни най-добре 15/04/2026, Сряда 21:40 0
Тервел ИЛИЕВ Мария Шарапова влиза в нова роля Мария Шарапова влиза в нова роля 15/04/2026, Сряда 21:23 0
Тервел ИЛИЕВ Кои зодии са най-успешни в бизнеса Кои зодии са най-успешни в бизнеса 15/04/2026, Сряда 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Отлична вест за Малена Замфирова Отлична вест за Малена Замфирова 15/04/2026, Сряда 19:06 0
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мистерия на летището в Бургас, държавен самолет кацна 15 дни преди отварянето Мистерия на летището в Бургас, държавен самолет кацна 15 дни преди отварянето Аерогарата трябва да възобнови работа на 1 май след мащабна рехабилитация на пистата Добрин Бяндов: „Прогресивна България“ е шанс за достойно бъдеще под лидерството на доказан държавник Добрин Бяндов: „Прогресивна България“ е шанс за достойно бъдеще под лидерството на доказан държавник Това е исторически момент за България, каза той Тинка Дякова от „Прогресивна България“: Време е за дисциплина в държавата и реална свобода за инициативните хора Тинка Дякова от „Прогресивна България“: Време е за дисциплина в държавата и реална свобода за инициативните хора Депутатите трябва да изграждат мост между реалните нужди на гражданите, бизнеса и законодателната власт, каза тя "Лукойл" успокои пазара: Доставките на петрол за май са гарантирани "Лукойл" успокои пазара: Доставките на петрол за май са гарантирани След удължаването на лиценза от САЩ компанията уверява, че няма риск за снабдяването с горива, но не разкрива конкретни наличности Флагман.бг с 72-часов изборен маратон, очаквайте пълно отразяване на вота на 19 април (ВИДЕО) Флагман.бг с 72-часов изборен маратон, очаквайте пълно отразяване на вота на 19 април (ВИДЕО) Екипите на медията ни ще следят денонощно изборния процес, резултатите и сигналите за нарушения в страната и Бургаска област 30 кандидати за депутати загазиха, разследват ги за престъпления 30 кандидати за депутати загазиха, разследват ги за престъпления Вътрешният министър разкри, че са образувани преписки и уточни, че са нарушенията им са свързани с изборите Ексклузивно! Първи думи на Венелин Ташев след излизането му от ареста с кръвно 195 на 110 Ексклузивно! Първи думи на Венелин Ташев след излизането му от ареста с кръвно 195 на 110 Снощи служители от Общината ме предупредиха какво ме очаква днес, тръгнах посред нощ от Гърция, мафията опита да пречупи дъщеря ми Мариета, но тя е силна като мен, но успяха със съпругата ми Стефка… Каримански: Дефицитът расте и сянката на дълговата спирала наднича зад гърба ни Каримански: Дефицитът расте и сянката на дълговата спирала наднича зад гърба ни Високите цени на електроенергията и горивата може да има дисциплиниращ болезнен ефект от гледна точка на това да станем по-спестовни Скъпият дизел ще е най-малкият ни проблем, скоро може да няма гориво по бензиностанциите, твърди експерт Скъпият дизел ще е най-малкият ни проблем, скоро може да няма гориво по бензиностанциите, твърди експерт Неофициални източници успокояват: Бургаската рафинерия имала горива поне до края на май Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа В предвидима лабораторна среда машините се справят в 90% от случаите, но в реалния дом търпят крах
250 милиарда долара за мир с Иран? 250 милиарда долара за мир с Иран? Израелска медия твърди, че такава цена се обсъжда в преговорите Ръководството на Европейската инвестиционна банка се впечатли от напредъка по детската болница и Студентския кампус на Бургас Ръководството на Европейската инвестиционна банка се впечатли от напредъка по детската болница и Студентския кампус на Бургас Делегацията на ЕИБ включваше вицепрезидента Марек Мора, главния финансов съветник Борислава Габровска, която е с изключителен принос за важните за Бургас проекти, ръководителя на офиса в София Теодор Радонов, съветника Руксандра Сердеан-Верде Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово Пострадалата все още е с опасност за живота Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас Ментор на участниците бе съдия Станимира Иванова  от Окръжен съд - Бургас Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Дългогодишната ѝ работа в държавната администрация в сектор „Земеделие“ не е само ред в биография, а натрупан практически опит в една от най-трудните сфери на страната Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Събитието показа силата на съпричастността и единството Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Експозицията се реализира с подкрепата на Община Бургас Ултамаратонец почина при опит за рекорд Ултамаратонец почина при опит за рекорд Бившият кралски морски пехотинец е бил открит в отдалечения планински район Кинтейл в северозападната част на шотландските планини в събота Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място По първоначални данни товарен автомобил МАН с прикачено ремарке е загубил управление, напуснал е пътното платно и се е ударил в сграда Почина Олга Петрова Почина Олга Петрова Нейната светлина ще продължи да живее във всяка изложба, във всяка картина и във всеки спомен.
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Скъпи, направих палачинки като извинение, че блъснах колата.
- Какво си направилааа?!
- Палачинки.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си лафят.
Едната пита:
- И защо не си отворила на новото си гадже, когато е позвънял на вратата ти?
Другата:
- Щото баба ми казваше, че мъж който звъни на вратата - не чука!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бог е създал половите органи, за да може българинът да изказва кратко и точно мислите си
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори