Райна носи брутални ментета
Фолкпевицата се облича се за 20 лева с най-ниско качество фалшификати
Райна избягва да харчи много пари за каквото и да е извън пътуванията в чужбина, които са цел №1 в живота ѝ.
За разлика от повечето си колежки, които умират да показват етикети по одеждите си, санданчанката е на принципа, че хубавият кон и под скъсан чул личи. Затова купува парцалки-евтинджос с идеята, че и без това всичко на пазара е боклук.
Певицата се похвали с нова фотосесия на която от километри си личи, че носи отявлени ментета на известна марка. „Има реплики, които не са толкова различими от оригинала, но дрехите на Райна са най-ниско качество фалшификати. От километри се разпознават евтиния шев и кройка”, смеят се суетни колежки на певицата. Македонското девойче обича да се облича изгодно – за под 20 лева, пише "Уикенд".
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева

Стига сте писали простотии по форумите!
Като облечеш маркова дреха и какво ще промениш себе си или ще станеш по добър,това са пълни тъпотии!
По дрехите посрещат,по ума изпращат има такава поговорка!!!!!!
П.С.
Позволих си да остана А.нонимен като вас, понеже ме е срам че изчетох цялата тъпотия!
Мислех я за кифла
Можеш да се облечеш добре и с малко пари. Гадно е като дадеш няколко хил.лв за маркови дрешки, които не са за теб и да ти стият като на свинче - звънче.