Райна носи брутални ментета
Фолкпевицата се облича се за 20 лева с най-ниско качество фалшификати
Райна избягва да харчи много пари за каквото и да е извън пътуванията в чужбина, които са цел №1 в живота ѝ.
За разлика от повечето си колежки, които умират да показват етикети по одеждите си, санданчанката е на принципа, че хубавият кон и под скъсан чул личи. Затова купува парцалки-евтинджос с идеята, че и без това всичко на пазара е боклук.
Певицата се похвали с нова фотосесия на която от километри си личи, че носи отявлени ментета на известна марка. „Има реплики, които не са толкова различими от оригинала, но дрехите на Райна са най-ниско качество фалшификати. От километри се разпознават евтиния шев и кройка”, смеят се суетни колежки на певицата. Македонското девойче обича да се облича изгодно – за под 20 лева, пише "Уикенд".
Млада полякиня осуети руския финал на "Ролан Гарос"
Кметът на Царево Марин Киров пред Академията по лидерство: Съвременният водач се доказва в кризи, а не чрез власт и контрол
Задържаха двама дрогирани след гонка с полицаи
Дневен хороскоп за 5 юни 2026: Любов за Овена, а Девата придобива магическа сила
Звездите ни дават златен шанс да успеем в следващите седем дни да си подредим живота
Социолог: Радев говори с гласа на Тръмп, а сините се държат безумно! Защо им е война с него?
Весела Лечева: Служителите на БОК не са получавали заплати от няколко месеца
Регионалният министър: Марсианци ли са строили магистралите? Нямат проекти, но има плащания
Изчезнал на Еверест планински водач шерпа беше открит жив след седмица в неизвестност
Добре ли е Тръмп: Докторът каза, че съм 10 пъти по-здрав от Обама!
Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени
Задържаха четирима в Нидерландия за упояване и сексуално насилие на техни познати жени

Стига сте писали простотии по форумите!
Като облечеш маркова дреха и какво ще промениш себе си или ще станеш по добър,това са пълни тъпотии!
По дрехите посрещат,по ума изпращат има такава поговорка!!!!!!
П.С.
Позволих си да остана А.нонимен като вас, понеже ме е срам че изчетох цялата тъпотия!
Мислех я за кифла
Можеш да се облечеш добре и с малко пари. Гадно е като дадеш няколко хил.лв за маркови дрешки, които не са за теб и да ти стият като на свинче - звънче.