Тризначките – осиновени! Търсят родната си майка в Лондон
Вижте цялата им одисея
„Аз и сестрите ми сме осиновени“, това сензационно разкри една от тризначките – Надежда. Бившите брадърки от няколко години живеят в Англия и са загърбили всичко в България. Надежда й сестрите й отдавна знаят, че са осиновени, но жената, която ги отглежда и до днес не им е казала коя е родната им майка.
Тризначките научили, че истинската им майка е чужденка, която живее на Острова, когато ги ражда. Именно поради тази причина заминават за Англия. Освен да работят те търсят и майка си.
„Потърсих консула да ми каже, но и той мълчи, Държавата също“, жалва се Надежда, която в Англия се подвизава с името Хоуп.
Една от тризначките е категорична, че никога не се е чувствала българка. Според нея тя и сестрите й не е трябвало да попадат у нас, пише "България Днес".
„България ми е причинила много лоши неща. Със сигурност не съм българка. Никога не съм навредила на никого, Защо съм попаднала тук, не знам, Опитвам се да разбера, но всички крият от години“, казва още Надежда.
Wizz Air със становище за заплахата от тероризъм на техен полет
Мирослав Боршош призова срещите между бранша и институциите по промените в Закона за туризма да продължат
Пенсионерски клуб „Самодивски огън - 2024“ почете Трифонов ден с песни и много настроение
България с критично високи нива на корупция през 2025 г. - остава на дъното в ЕС
Изборният кодекс под прицел: Готвят се промени още в следващото НС
Кемперът на Калушев струва 200 хил. евро
10/02/2026, Вторник 12:20
2
Голямата промяна на Снежана Макавеева: Индия, Бали и пътят към вътрешния мир
Идва нещо страшно на 13 февруари
АТОМ Бургас: Когато професионалното преместване спестява време, пари и нерви
МВР се опитва да ни пробута евтина версия, не вярвам в нито една дума, каза майката на Ивайло Калушев
АПС поискаха от Йотова да наложи вето върху Изборния кодекс
Над 4000 евро за квадратен метър достига цената на жилище в центъра на София
