Кандидатът за кмет на ГЕРБ д-р Димитър Германов хвърли ръкавицата към опонентите си в Приморско, кани ги на дебат
Четиримата кандидати да застанат пред гражданите на открит диспут на 24-ти октомври, предлага Германов
Кандидатът за кмет на Приморско д-р Димитър Германов току-що покани опонентите си на публичен дебат в градското читалище. В момента продължава срещата му с граждани.
Читалището е пълно, а Германов представи изключително амбициозната си програма за следващия мандат.
Досегашният градоначалник сподели, че е силно разочарован от "калната" предизборна кампания и призова опонентите си - Стоян Василев от МИР, Захарина Неделчева от СДС и Димитър Димитров от ВМРО да излязат пред гражданите на открит дебат на 24-ти октомври от 18 часа в читалище Самообразование, за да застанат очи в очи и сложат край на лъжите, които са основна част от кампанията на част от кандидатите.
Преди четири години Германов призова най-сериозния си опонент Димитър Димитров да диспут, но той така и не прие поканата.
Как протече срещата на Димитър Германов с граждани на Приморско - очаквайте по-късно във Флагман.бг.
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
