Кандидатът за кмет на ГЕРБ д-р Димитър Германов хвърли ръкавицата към опонентите си в Приморско, кани ги на дебат
Четиримата кандидати да застанат пред гражданите на открит диспут на 24-ти октомври, предлага Германов
Кандидатът за кмет на Приморско д-р Димитър Германов току-що покани опонентите си на публичен дебат в градското читалище. В момента продължава срещата му с граждани.
Читалището е пълно, а Германов представи изключително амбициозната си програма за следващия мандат.
Досегашният градоначалник сподели, че е силно разочарован от "калната" предизборна кампания и призова опонентите си - Стоян Василев от МИР, Захарина Неделчева от СДС и Димитър Димитров от ВМРО да излязат пред гражданите на открит дебат на 24-ти октомври от 18 часа в читалище Самообразование, за да застанат очи в очи и сложат край на лъжите, които са основна част от кампанията на част от кандидатите.
Преди четири години Германов призова най-сериозния си опонент Димитър Димитров да диспут, но той така и не прие поканата.
Как протече срещата на Димитър Германов с граждани на Приморско - очаквайте по-късно във Флагман.бг.
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
