×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Иран отрече да е затворил Ормузкия проток
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Браво! Полша предвижда 3 години затвор за гей-пропаганда в училищата


Браво!  Полша предвижда 3 години затвор за гей-пропаганда в училищата
В началото на годината обществеността у нас бе възмутена от разпространението на гей-брошури в училищата
18 Октомври 2019, Петък, 18:25 ч.
Автор: Веселин Василев

Авторите на закона смятат, че т.нар. "сексуално образование" всъщност насърчава хомосексуалните наклонности

Нов закон ще пресече от корен джендър-идеологията и хомосексуалната пропаганда сред децата и учениците в Полша. Тези, които го нарушат, са заплашени от солени глоби и до 3 години затвор.
Авторите на законопроекта са установили една тревожна тенденция - в полските училища се насърчават хомосексуалните наклонности, а те от своя страна се възприемат като заплаха за здравето на учениците.
Именно затова непосредствено след изборите новото-старо правителство реши да спази своето обещание: да преразгледа подробно часовете по сексуално образование в полските училища и да обсъди законопроект, чиято цел е "защитата на децата и юношите от сексуални изкушения и деморализация".

Зад законопроекта стои гражданската инициатива "Спрете педофилията". Всъщност става въпрос за разширяване на член 200-б от полския Наказателен кодекс. В закона, който съществува от 1997 година, "публичната пропаганда на педофилско съдържание" е криминализирана. В текста обаче става въпрос само за сексуален контакт между възрастен и непълнолетно лице, но не и за секс между непълнолетни. "Правната система не бива да изостава от напредващите промени в обществото", аргументират се авторите на законопроекта.

Според предложеното изменение в бъдеще всеки, който публично "пропагандира" или "одобрява" сексуален контакт между непълнолетни или използва за целта професионалното си положение в работата си с деца и младежи, трябва да бъде наказан с до три години затвор.
Олгиерд Панкиевич, един от инициаторите на законопроекта, казва: "Насърчаването на сексуални контакти между непълнолетни и подтикването им да изразяват своите сексуални нужди ги прави идеални жертви на педофилите." Предложението е подкрепено и от управляващата партия "Право и справедливост", според която този проект съживява едно най-важните конституционни правила на полската правна система, а именно защитата на детето.

Българските детски градини и училища също са притегателен център за всякакви извратени общности, които се опитат да сеят отровната си зарази сред невинните деца и подрастващи. Под формата уж на сексуално образование, на подрастващите се внушава, че няма нищо лошо да изпитваш влечение към едноимнния пол и тази "любов" е толкова естествена, колкото истинската - между мъж и жена. Затова е добре такъв закон да се приеме и у нас, за да изкорени ЛГБТ-пропагандата в училищата и да се пази моралното здраве на нашите деца.


В категории: Животът


Веселин ВАСИЛЕВ Автор
Веселин ВАСИЛЕВ
7
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Галена подари на Азис обувки за 3 бона Галена подари на Азис обувки за 3 бона 07/03/2026, Събота 15:00 1
Светлозария КИДЕРОВА Българите плащат по-скъп ток от средния европеец Българите плащат по-скъп ток от средния европеец 07/03/2026, Събота 13:40 3
Светлозария КИДЕРОВА Вече имаме право да знаем заплатата на колегите ни Вече имаме право да знаем заплатата на колегите ни 07/03/2026, Събота 12:20 1
7
Коментара по темата
7.
KOKO
16.12.2020 15:59:48
0
0
BRAVO ZA POLSHA. ZASHTO TRJABVA DA IZVRASHTAVAT DEZATA V NAI RANNA VAZRAST,PROSTOTII. TOZI,KOITO E GEI,SHTE MU PROLI4I I NA 80 GODINI-NJAMA NUZDA PRINUDITELNO DA NATRAPVAT TOVA NA DEZA,KOITO SHTE MISLJAT,4E E NORMALNO,SHTOM GI U4AT NA TOVA V U4ILISHTE.
6.
Превод
02.03.2020 06:25:47
1
0
Пол на английски е sex
Социален пол се превежда gender
5.
А
01.03.2020 15:33:30
4
0
Ако не журналисти, поне един образован редактор си наемете, който знае капка английски. Същият този ще може да обясни на простите ви “писатели” че джендър означава пол и няма нищо общо с хомосексуалността :)
4.
Канадец
19.10.2019 02:49:04
15
42
Флагман пак поднасят манипулираща и изкривена информация. В нормална страна щеше вече да са осъдени за насърчаване на омраза към гей хората. Така и не разбраха, че Педофил и Гей / Хомосексуалист/ са различни понятия. И не знам защо се внушава на хората, че в детските градини на Запад се учи каквато и да е форма на сексуално възпитание. Простотията на хомофобите кърти. С яростните си ант- гей пропаганди и говорене се опитват да прикрият скритата си хомосексуалност. Ограничени и невежи хора.
3.
Светльо
18.10.2019 19:38:12
18
122
Ама големи морализатори се извъдихте - като чуете "сексуално образование" направо пяна ви избива по устите ;-)

Ми поне обяснете един път като хората какво точно имате предвид? Не искате децата ви да знаят, че имат полови органи ли? Или, че трябва да се поддържа някаква хигиена? Или, че по никакъв начин никой няма право да злоупотребява с тях? Ясно,ч е в къщи ви е срам да ги казвате тези неща, затова се налага да ги има в училищата.
Все едно живеем 200 години назад - толкова сте изостанали...
2.
Светльо
18.10.2019 19:35:40
7
24
Айде пак пълни глупости - заглавието няма нищо общо с темата, както обикновено.
1.
XX
18.10.2019 19:16:07
8
20
Малко тюрлюгювеч в стил флагман статия... от всичко по малко да има...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Арестуваха 61-годишен мъж на „Капитан Андреево“, опита да прекара марихуана за 374 000 евро през Арестуваха 61-годишен мъж на „Капитан Андреево“, опита да прекара марихуана за 374 000 евро през Над 45 кг наркотик били укрити в 107 пакета в тайници на автомобил Националният съвет на БСП размести листата, вижте кои са след водача Крум Зарков Националният съвет на БСП размести листата, вижте кои са след водача Крум Зарков Ива Кусева е втора, а Николай Тишев - трети  Галена подари на Азис обувки за 3 бона Галена подари на Азис обувки за 3 бона Попфолк звездата получи луксозен модел от Balenciaga за рождения си ден Краси Балъков: Футболът ми отне свободата, но ми даде всичко останало Краси Балъков: Футболът ми отне свободата, но ми даде всичко останало Легендата на българския футбол си спомни за детството, Мондиал 94 и уроците от кариерата Шефката на НС свиква депутатите на извънредно заседание заради кризата в Близкия изток Шефката на НС свиква депутатите на извънредно заседание заради кризата в Близкия изток Темата, по която народните представители ще дискутират във вторник от 13 часа, е горивата заради ситуацията в Ормузкия проток Съдбата на Раците се завърта на 180 градуса през втората половина на март Съдбата на Раците се завърта на 180 градуса през втората половина на март Силни астрологични събития носят ново начало, увереност и шанс за професионален пробив Бойко Борисов: Поздравявам Митко Николов за това, което направи с детската болница Бойко Борисов: Поздравявам Митко Николов за това, което направи с детската болница Новото лечебно заведение бе изградено за по-малко от две години и е сред най-значимите здравни проекти в страната Ако изкараш повече от 10 минути в този парламент - трябва да потърсиш помощ от психотерапевт Ако изкараш повече от 10 минути в този парламент - трябва да потърсиш помощ от психотерапевт Мнението е на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов Българите плащат по-скъп ток от средния европеец Българите плащат по-скъп ток от средния европеец Във Великобритания сметките за ток и газ намаляват с около 7% от април Поколението Gen Z иска бързо забогатяване и често сменя професията Поколението Gen Z иска бързо забогатяване и често сменя професията Дигиталното поколение трудно изгражда лични отношения, казва експертът Любомир Гетов
Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран Путин реагира след смъртта на Хаменей и призова за спиране на войната в Иран Руският президент изрази съболезнования за жертвите и настоя за дипломатическо решение Ирански удар по летището в Дубай ще отмени полетите Ирански удар по летището в Дубай ще отмени полетите Emirates спря всички полети до и от Дубай до второ нареждане 20% от британците са за включване във войната срещу Иран 20% от британците са за включване във войната срещу Иран Премиерът Киър Стармър обсъди военната и разузнавателната координация с престолонаследника Мохамед бин Салман САЩ одобриха продажба на 12 000 бомби на Израел САЩ одобриха продажба на 12 000 бомби на Израел Оръжието ще бъде включено във войната За първи път САЩ застанаха на страната на Русия по отношение на атаките срещу украинската енергетика За първи път САЩ застанаха на страната на Русия по отношение на атаките срещу украинската енергетика Документът на Международната агенция за атомна енергия предупреждава за риск за ядрената безопасност Банков колапс след ударите на Иран по сървърите в Бахрейн Банков колапс след ударите на Иран по сървърите в Бахрейн Американските медии твърдят, че Китай тихомълком помага на ислямската република, търси се виновен за превръщането на блицкрига във военна операция Инж. Петър Кънев на важни срещи в Тирана за Черноморското икономическо сътрудничество Инж. Петър Кънев на важни срещи в Тирана за Черноморското икономическо сътрудничество Бургаският народен представител бе на работно посещение в Албания Селена Гомес разказа за грешната диагноза и борбата с психическото си разстройство Селена Гомес разказа за грешната диагноза и борбата с психическото си разстройство Певицата говори открито за здравето си и пътя към правилното лечение Русия и Украйна си размениха по още 300 военнопленници Русия и Украйна си размениха по още 300 военнопленници САЩ и Обединените арабски емирства са действали като посредници Според западни медии - Русия споделя разузнавателна информация с Иран за САЩ Според западни медии - Русия споделя разузнавателна информация с Иран за САЩ Според публикации в западни издания Кремъл е предоставил данни за американски военни активи в Близкия изток
Олга Курносова, руски опозиционер Олга Курносова, руски опозиционер Ликвидацията на Путин е напълно изпълнима задача. Иран като репетиция за Русия? Виц на деня Виц на деня Чък Норис пита дете:
- На колко години си?
- На 11.
- Аз на твоите години бях на 12.
Виц на деня Виц на деня Любопитно!
Знаете ли, че думата "х*йня" има около 20 синонима! А всеки майстор знае поне 420 детайла с такова име...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Българи показали на китайците как се прави шапка от вестник, а те на другия ден направили и обувки, и джапанки...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори