Щерката на Любо Нейков се мести в Лондон
Инна Нейкова ще живее при приятеля си Евгени Ерменов
Осиновената дъщеря на Любо Нейков се мести в Лондон, пише „Галерия“. Инна Нейкова ще живее при приятеля си Евгени Ерменов, с когото имат сериозна връзка от няколко години. В момента Инна работи в „Майчин дом“, а отскоро се изявява и в сериала „Откраднат живот“.
Дъщерята на покойния брат на Любо Нейков обожава професията, но любовта си казала думата. Преди няколко месеца приятелят й й предложил да заживеят заедно и Инна приела. Комикът, който е силно привързан към нея, проявил разбиране, макар че ще да му бъде много тежко, разкриват негови близки.
Нейков и Инна имат много силна връзка. Братът на Любо почива преди 6 години и комикът започва да се грижи за момичето като за собствено дете.
Той я осиновява официално и до ден-днешен живеят заедно. Има и биологична дъщеря Анна, с която Инна се разбира прекрасно.
Съпругата му Гинка също много обичала племенницата си. „Ако Инна реши да се омъжва, Любо ще вдигне голяма сватба, без да щади и лев“, заключват съседи на актьора.
След новата трагедия на Тракия: Мантинелата край Карнобат била по стандарт от 2014 г.
Великобритания освободи и депортира двама българи, осъдени за шпионаж
Черната статистика расте: Над 4000 загинали след трусовете във Венецуела
Тръмп насочи 1000 ракети към Иран заради заплахи за покушение
Учени откриха как да разрушат защитата на устойчивите бактерии без антибиотици
Жега в събота, морето става за плаж
Дневен хороскоп за 11 юли 2026: Късметът е с Овена, а Водолеят да не бърза с важните решения
Пореден ужас на пътя: Лекари се борят за живота на 9-годишно момче
Ужас в жегите: 49-годишен мъж се удави в неохраняем водоем
Трагедия в Ибиса: Млад бохем почина внезапно
Брутално убийство се разплете след 42 години! Застаряващи братя до живот в затвора
