18-годишната Симона Рачева стана Мис Сливен 2019
В състезанието участваха 10 момичета
18-годишната Симона Рачева беше избрана за Мис Сливен 2019. Церемонията се проведе снощи в зала „Сливен“.
В състезанието участваха 10 момичета от града под сините камъни, съобщава БНР. Трета подгласничка на Мис Сливен стана 20-годишната Атанаска Маджарова.
Втора подгласничка – 16-годишната Елинор Кирчева, а първа – 19-годишната Анджела Тонева. Тя грабна и лентата за лице на публиката, съобщиха от Община Сливен.
Журито на конкурса включваше победителки от конкурси за красота, известни дизайнери, журналисти и други.
Победителката Симона Рачева ще се бори за титлата Мис България, тъй като конкурсът в Сливен е част от голямата надпревара.
Министър Иванов призова ръководството на ВиК холдинга да не допуска увеличение на водата
Зърнопроизводители от България на протест в Брюксел
Абсурден експеримент на инфлуенсър доведе до смъртта му
Две деца са пометени на пешеходна пътека в Пазарджик
Никой не и дава възрастта
Ще изплащат пенсиите по-рано
ОУ „Г.С.Раковски“ - Оризаре отбелязва Световния ден за борба със СПИН
Стартира вторият етап на проекта MIRACle – наука и бизнес в синхрон за иновации, в който участва БДУ
Вълшебен декември ни очаква в Община Несебър
Задържаният за катастрофата с три жертви край Пловдив - с десетки нарушения на пътя
Скандал в парламента: Асен Василев заплашва Борисов пред десетки свидетели
