Жителите на бургаския ж. к. „Меден рудник“ и кандидати за съветници в открит диалог за бъдещето на Бургас
Сред приоритетите за к-с „Меден Рудник“ са изграждането на нова пикник зона за отдих и детски кътове – в боровата горичка и в близост до манастира „Света Богородица“
Жителите на най-големия жилищен комплекс в Бургас могат лично да отправят своите въпроси и предложения към кандидатите за общински съветници от ГЕРБ. Информационна шатра в рамките на предизборната кампания бе открита на бул. „Александър Георгиев-Коджакафалията“ на кръстовището с „Тракиец“ (срещу хипермаркета). Тя ще е отворена всеки ден от 12 до 18 ч. Всеки може да се запознае лично с екипа на ГЕРБ и с акцентите за управление от програмата на кандидата за кмет Димитър Николов.
„Винаги сме разчитали на открития диалог с жителите на Бургас, Избрали ме комуникативно място за нашата шатра, за да може да разговаряме с максимално много бургазлии, важно е тяхното мнение за развитието на града. Имаме силен екип от кандидати за общински съветници, всеки доказан професионалист в сферата си. Сред тях има и такива, които са жители на „Меден Рудник“, познават нуждите на хората и ще защитават интересите им в бъдещия Общински съвет“, коментира народният представител и общински председател на ГЕРБ Иван Вълков.
Вече е започнала предварителната работа по обособяването на нова индустриална зона, една от които е Зона „Меден рудник“. Ще стартира и Програмата за масово облагородяване на вътрешноквартални пространства, предвижда се реновиране на спортните площадки в училищата. Сред приоритетите за к-с „Меден Рудник“ са изграждането на нова пикник зона за отдих и детски кътове – в боровата горичка и в близост до манастира „Света Богородица“.
Програмата за управление на кандидата за кмет Димитър Николов предвижда изграждане и на Младежки културен център в комплекса. Избраното място за него е до СУ „Петко Росен“, като проектът предвижда сграда на 2 етажа с различни зони и помещения за представления, концерти, детски кът и др. Предвижда се изграждане на малка квартална спортна зала в комплекса, както и реновиране на спортната площадка в СУ „Константин Петканов‘, видеонаблюдение и отварянето й за безвъзмездно ползване от ученици през цялата година.
Другата информационна шатра на ГЕРБ е разположена, по традиция, до Часовника в центъра на Бургас и е отворена всеки ден от 10 до 18 часа.
Златното момче на Холивуд днес става на 62 години
Гей звезда поиска да си застрахова д*пето, отказаха му
Пеевски се отказва от НСО
Тръмп: Наследих бъркотия, сега я оправям
5 часа ходене на седмица ни спасяват от рак
Подозрително вдигат цените на всичко от няколко месеца
ПСЖ триумфира с Интерконтиненталната купа след драма с дузпи срещу Фламенго
САЩ продават оръжие на Тайван за $10 млрд. – ракети, софтуер и военна техника
Финансов пробив: Гърция връща дълг от спасителната програма с години по-рано
3-годишно дете почина от глад
Производителят на кашата с арсен отрича риск: БАБХ тълкува погрешно регламента
Кой е Боян Радев
