Светлана реже шкембето на Гущеров
След като влезе във форма броени седмици след раждането тази пролет, при това без всякакви упражнения, известната като Гонзовица плеймейтка се е заела да втали и благоверния си
Прясната родилка Светлана Гущерова е предприела най-свирепи мерки, за да втали мъжа си Християн. След като влезе във форма броени седмици след раждането тази пролет, при това без всякакви упражнения, известната като Гонзовица плеймейтка се е заела да втали и благоверния си. Тя възнамерява да го прати на операция, с която да отрежат част от стомаха му и да му сложат пръстен като на Люси Иларионов.
Парадоксално, но между Светлето и режисьора от години съществува органична неприязън. Особено след като тежкотонажният Люси си позволи в ефира на „ВИП Брадър” да намекне, че Моника Валериева и Гонзовица са проститутки. Първата даже му заведе дело, но Иларионов беше оправдан само за 10-ина минути, след като магистратите решиха, че „така си е помислил” и не подлежи на наказателна отговорност.
Светлана Гущерова първоначално имала намерение да вталява Хриси с общи тренировки във фитнеса. Той обаче твърдо й забранил да посещава подобни места и да се показва полугола пред чужди мъже, тъй като е болезнено ревнив. Плеймейтката се видяла в чудо как да постъпи, а възпитанието й пречело да му натяква, че се е разплул тотално и трябва да мине на диета.
Гущеровица обаче не пропускала да му дава за пример Люси, който имал големи здравословни проблеми заради килограмите. Тя разказала за диабета на режисьора и как е успял лесно да пребори проблема си, като е отслабнал, слагайки си пръстен на стомаха. „Сега си само на 32, но какво ще стане, когато понатрупаш годинки? Искам винаги да си до мен и детето”, мазнела се Светлето на съпруга си.
Самият Хриси и без това отдавна искал да отслабне. Нямал обаче воля да намали храненето, а тренировките в спортната зала са отписани. Затова идеята да операцията му се видяла добра. Той се блазнел от мисълта, че може да се втали като с вълшебна пръчица, но все още го било страх да легне под ножа.
Краят на август сбъдва стара мечта на две зодии
Емили Тротинетката показа новия си любим от Истанбул: Казва се Танк
Ограничават движението по АМ "Тракия" към Бургас на 6 август
Слънчевото затъмнение на 12 август отваря нов път пред 5 зодии
Шокиращо: Син държал тялото на баща си във фризер 2 години и половина заради пенсията
Държавата затяга контрола: Треньорите вече упражняват регулирана професия
Парламентът заделя над 1 млн. евро за самолетни билети, в списъка е и Москва
Екшън: Мъж бяга от полицията със самоделно електрическо бъги (СНИМКА)
Германия губи работниците от Източна Европа: 45 000 повече си тръгнаха
Пленерът „Добротворци“ в Поморие събра над 3500 евро за деца в нужда
Родители след първите профилактични прегледи в Детската болница: Бургас се гордее с вас!
Пилот на "Малайзия Еърлайнс" заловен със 70 114 таблетки екстази след полет
