Извънземни предсказват Трета световна война през 2022 година
Под медитация в будистки храм тайландци се свързали с висшите същества от далечни галактики и те ги предупредили за природни катаклизми
Трета световна война и природни катаклизми ще предизвикат смъртта на милиони хора. Тя ще започне през 2022 година. Това предсказали извънземни, с които тайландци влезли в контакт, докато медитирали в будистки храм, съобщава from-ua.com.
Украинското електронно издание пише за мистериите в храма Као Кала, посещаван от хора, търсещи връзка с пришълците от Космоса. Още в далечната 1997 г. местният жител Черд Чуенсамнуан посетил храма, за да се помоли. Той медитирал пред статуята на Буда, която се намирала в двора и успял в това време да осъществи контакт с представители на друга галактика. Звездните му събратя споделили интересна информация за себе си.
Черд бил потресен и разказал за телепатичния си „разговор“ с извънземните, но никой не му повярвал. След една година над селището минал НЛО и плъзнала мълвата, че на хълма до храма имало извънземни. Тогава много хора започнали да посещават будистката обител и да „разговарят“ с пришълците от Космоса като Чуенсамнуан.
Мъжете забелязват тези 2 неща в жената още в първите секунди
Държавата отпуска три вида помощ за пострадалите при наводненията
Годеница на Тв репортер роди детето му 3 години след убийството му
Тази актриса ще играе Лили Иванова
Старо и неловко интервю на Дара при Слави Трифонов провокира остри реакции
Голяма турска звезда е арестувана за наркотици
Абитуриент от Математическата гимназия в Бургас обра точките, стана ясно защо се държа толкова странно
Пица в центъра на София струва 13 евро, колкото в Люксембург
Двойник ли е на Делян Пеевски този бургаски абитуриент
България е на второ място по поскъпване на дизела
Мухъл, влага и падаща мазилка след ремонт за 1,4 млн. лв. в психиатрията
Защо не трябва да спите с краката към вратата
