Разкрити! Ето кои фенове прекъснаха мача заради расизъм
Aнгличаните разпространиха кадри
Темата за расизма на евроквалификацията България - Англия продължава да е водеща след тежката загуба на нашите с 0:6, а и със сигурност ще продължи да бъде в следващите дни. Мачът на "Васил Левски" снощи беше прекъсван два пъти, след като гостите се оплакваха от обидни възгласи от трибуните по техен адрес, пише Блиц.
Английската телевизия ITV 1, която предаваше срещата директно показа откъде дойдоха расистките скандирания. В кадрите се вижда как фенове в сектор "Б" показват нацистки поздрави и издават маймунски звуци.
Преди това пък се вижда Тайрън Мингс в близък план, който видимо изнервен от случващото се по трибуните се оплаква на четвъртия съдия. След това той сигнализира на главния рефер Иван Бебек и последва спирането на играта.
Въпросните 50-ина фенове, които бяха настанени в сектор "Б", бяха помолени от стюардите да напуснат стадиона, като изпълниха разпореждането и се изнизаха от "Васил Левски":
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия

хубаво е, че някои комплексари се срамувате, а не всички сте кат гьонсурата плевнелиев....
"Много е зле работата, и то по причини извън футбола. Фарсът на терена, който Балъков (героят на ‘94!)издирижира, а тълпата по седалките озвучи, е просто еманация на това, колко сме забити с кухи глави в дъното. Само задниците ни стърчат. Дай ни иначе да оправяме световната политика, да громим конвенции, норвежци и цигани на кило. И да сме първи по акъл и хубост, много ясно."
Е.С.
Сигурен съм, че няма да ме разберете, защото за да вникнете, в това, което съм написал имате нужда от няколко години истинско образование и възпитание, което очевидно ви липсва. На останалите, които са ви харесали логореята също.