Задържаха двама, пребили две пенсионерки за 40 лева
Мъжете са били с маски, когато са атакували домовете на бабите
Полицията в Плевен задържа двама младежи за нанесен побой и извършен грабеж на две жени от село Бохот, съобщават от Областната дирекция на МВР. На 10 октомври в полицията е получен сигнал за нанесен побой на две пенсионерки от селото.
Незабавно на местопрестъплението са изпратени полицейски служители. Установено е, че пострадалите – две жени на 78 и 71 г., са нападнати от маскиран, който разбил входната врата на къщата им. След заплахи и побой грабителят отнел 40 лева и избягал.
Маскиран мъж преби две баби за 40 лева
Потърпевшите са прегледани в ЦСМП-Плевен, където е установено, че са с охлузни рани, без опасност за живота и са освободени за домашно лечение. Уведомен дежурен прокурор. От извършените оперативни действия са установени извършителите на деянието - 20-годишен мъж от селото и 19-годишен младеж от Плевен.
На лицата са повдигнати обвинения и с постановление на наблюдаващ прокурор са приведени в ареста към затвора Плевен за срок до 72 часа. Продължава работата по документиране на престъпното деяние.
Прост тест със сантиметър може да подскаже риска от деменция
Как да кажеш точно какво искаш в леглото
Вучич очаква Сърбия в ЕС до 2035 г.
Важен играч подписа нов договор с Ливърпул
Дрон на любител фотограф затвори за кратко въздушното пространство над летището в София
ЦИК утвърди протоколите за предсрочните избори на 19 април
Турция мисли дали да прати изтребители F-16 в Кипър
Апокалиптичните вярвания за "края на света“ стават все по-масови
Външно министерство призова българите в Ливан да напуснат страната
На борсата: Най-много поскъпват зелените чушки
Мъж с фалшива диплома се опитал да стане лекар в болницата в Лом
Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима
Двойки, които спират да правят това, се разделят
