Саутгейт пита за стадион "Лазур", казаха му, че е затворен
Мениджъра на английските национали се снима и поговори с популярния роден фен Кирил Евтимов
Мениджърът на английския национален отбор Гарет Саутгейт се сети за Бургас. Това стана снощи, когато специалистът се появи на стадион "Васил Левски" за своята пресконференция преди двубоя с България от европейските квалификации. Гарет се снима и поговори с популярния роден фен Кирил Евтимов, като си припомни, че двамата са се виждали преди четири години в Бургас.
През лятото на 2015 година англичанинът беше в морския град, за да наблюдава "Трите лъва" на Европейското първенство за юноши, което се провеждаше у нас. Саутгейт и Евтимов се запознали на срещата на Англия - Русия, загубена от островитяните с 0:1. Бившият бранител попита бургазлията за местния футбол и за стадион "Лазур", а нашенецът му разказа, че от известно време съоръжението не се използва. "Ако види "Лазур" на какво прилича, ще му призлее", каза с тъга Киро по-късно.
Мюфтийството се оплака от джаз концерт в Банско
Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове
100 евро за асансьор? Снимка от хотел в Златни пясъци разпали скандал
Царево посреща Пристан на спасение с Маргарита Хранова, Кварто квартет и православни песнопения
Съдът пусна двамата обвинени за побоя над непалци в Пловдив
Tъжната история на Рокардо Аройо - актьорът, изиграл образа на Висенте Марото в "Новите съседи"
Къде е Пол Бия? 93-годишният президент на Камерун не се е върнал от Европа повече от два месеца
САЩ и Иран се разбраха да удължат срока на примирието, остава спорът колко дълго
ИПБ поиска спиране на новите камери в София: Металните конструкции застрашават живота
Сделка оръжия срещу фентанил: Арестуваха в Чехия четирима, свързвани с картела Халиско
Ваканцията в Гърция удря нов рекорд: Бензинът на островите мина 2,50 евро
Ето го делтапланера, който падна в морето край Несебър, бил е любителски сглобен (СНИМКИ/ВИДЕО)

Ами, хайде като съм те пуснал да живееш под наем - не си плащай тока, водата, за чистачката на входа, не чисти и не пази собственността. Няма такъв хазяин който да търпи подобни наематели.