Теодосий Спасов ще зарадва със свои изпълнения публиката на джаз фестивала „Жълтите павета" довечера
Класният концерт в ДТ "Адриана Будевска" започва в 19.00 часа
На невероятните изпълнения на виртуозният музикант Теодосий Спасов ще имат възможност да се насладят почитателите на джаз музиката, които ще посетят тази вечер класния фестивал "Жълтите павета".
Идеята за създаването на елитарната музикална проява е на Теодосий Спасов, който е и селекционер на фестивала. Тази есен престижното музикално събитие за първи път има бургаско издание. Домакин на проявата е ДТ "Адриана Будевска" .
Концертът тази вечер започва в 19.00 часа На сцената театъра освен Теодосий Спасов, ще се изявят и Влатко Стефановски от Северна Македония и Хайг Язджиян трио от Гърция. Фестивалът се реализира със съдействието на Община Бургас.
Инфлуенсърката Софи: Баскетболист ми предложи 15 милиона долара за интимен контакт
Мечка се разходи най-културно из градски улици
01/06/2026, Понеделник 21:30
1
Трик за по-дълго съхранение на плодове и зеленчуци
Пълнени яйца с домашен сос: лесна рецепта
Руснак пред подпис с ПСЖ
Как реагират зодиите на критика
19-годишна зверски пребита, нападателят се издирва
Състоя се инициативата "Министър за един ден"
Бивш футболен национал почина на 33 години
7-годишно момче избяга от дома си в София, майката с разказ за драмата
Течна пица на тиган за 10 минути – само 6 супени лъжици брашно и заквасена сметана
След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща
