Учени доказаха: Има живот след смъртта!
Американски и немски невролози са напът да докажат съществуването на живот след смъртта. Те успяват да фиксират мощни електромагнитни импулси, излизащи от мозъка на умиращия. Няколко десетки безнадеждно болни са изследвани от учените в берлинския Център за изучаване на инсулта и университета в Синсинати.
Така учените установяват, че след спиране на сърцето и прекратяване на кръвното налягане в мозъка на умиращия се регистрират мощни електрически импулси, като мозъкът проявява още по-голяма активност, отколкото приживе. Всъщност на науката отдавна е известно, че по време на смъртта специалната апаратура регистрира необясними електрически явления. Изследователите от университета „Джордж Вашингтон“ са първите, които се сблъскват с подобни явления. Няколко години по-късно учените от университета в Неймеген наблюдават скокове в мозъчната активност при животни.
Затова и поредните резултати, получени от изследователския екип на берлинския Център за изучаване на инсулта и университета в Синсинати, не се приемат като сензация, а само като потвърждение на вече съществуваща хипотеза. Мощни електрически импулси се наблюдават при всички умиращи, но засега е неизвестно колко дълго продължава това. В същото време в целия свят е натрупана огромна по количество информация за хора, преживели клинична смърт. Те разказват, че при изпадане в клинична смърт продължават с голяма яснота да наблюдават какво се случва около тях. Надеждите са, че тези разкази ще помогнат за изясняване на въпроса как продължава животът след физическата смърт.
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа

ЧНГ/2022г./
Призовавам за проява на
СЕБЕ УВАЖЕНИЕ!
С чувство на дълг Ви НАПОМНАМ....
Коментирайте след като - МИСЛИТЕ !
Този биохимичен процес протичащ в кората на човешкият мозък е - сложен за управление! Нямаме ли подходящото т.н. "свидетелството за управление" на този процес -. да не правим простовати и безславни коментари! Просто от СЕБЕ УВАЖЕНИЕ! Съществува биологичен огромен риск от интелектуално "ПТП" "Пъстра Теоретична Посредственост" по темата!...
Може би за някой текста е бил полезен! В което усещам и тук определено съмнение...! Дано прав да НЕ СЪМ!......