Учени доказаха: Има живот след смъртта!
Американски и немски невролози са напът да докажат съществуването на живот след смъртта. Те успяват да фиксират мощни електромагнитни импулси, излизащи от мозъка на умиращия. Няколко десетки безнадеждно болни са изследвани от учените в берлинския Център за изучаване на инсулта и университета в Синсинати.
Така учените установяват, че след спиране на сърцето и прекратяване на кръвното налягане в мозъка на умиращия се регистрират мощни електрически импулси, като мозъкът проявява още по-голяма активност, отколкото приживе. Всъщност на науката отдавна е известно, че по време на смъртта специалната апаратура регистрира необясними електрически явления. Изследователите от университета „Джордж Вашингтон“ са първите, които се сблъскват с подобни явления. Няколко години по-късно учените от университета в Неймеген наблюдават скокове в мозъчната активност при животни.
Затова и поредните резултати, получени от изследователския екип на берлинския Център за изучаване на инсулта и университета в Синсинати, не се приемат като сензация, а само като потвърждение на вече съществуваща хипотеза. Мощни електрически импулси се наблюдават при всички умиращи, но засега е неизвестно колко дълго продължава това. В същото време в целия свят е натрупана огромна по количество информация за хора, преживели клинична смърт. Те разказват, че при изпадане в клинична смърт продължават с голяма яснота да наблюдават какво се случва около тях. Надеждите са, че тези разкази ще помогнат за изясняване на въпроса как продължава животът след физическата смърт.
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир

ЧНГ/2022г./
Призовавам за проява на
СЕБЕ УВАЖЕНИЕ!
С чувство на дълг Ви НАПОМНАМ....
Коментирайте след като - МИСЛИТЕ !
Този биохимичен процес протичащ в кората на човешкият мозък е - сложен за управление! Нямаме ли подходящото т.н. "свидетелството за управление" на този процес -. да не правим простовати и безславни коментари! Просто от СЕБЕ УВАЖЕНИЕ! Съществува биологичен огромен риск от интелектуално "ПТП" "Пъстра Теоретична Посредственост" по темата!...
Може би за някой текста е бил полезен! В което усещам и тук определено съмнение...! Дано прав да НЕ СЪМ!......