Ето колко е спечелила Лили Иванова за една година
Певицата получавала десетки покани за гастроли из страната, но заради напредналото си ЕГН, отклонила по-голямата част от офертите
Миналата година се оказа най-успешната за естрадния динозавър Лили Иванова.
Певицата получавала десетки покани за гастроли из страната, но заради напредналото си ЕГН, отклонила по-голямата част от офертите. Певицата предпочитала да пее вечните си хитове само на организирани от нея грандиозни концерти веднъж годишно, и то срещу солиден хонорар. Тактиката й се оказа успешна и й носи колосални приходи.
За 2018 година Лили е декларирала рекордна печалба от 862 000 лв., става ясно от данъчната й декларация на фирмите й. Само за една година изпълнителката на „Не всичко е пари, приятелю” е реализирала доходи от 1 772 000 лв., с 662 000 лв. повече от предишната година. Разходите на Лили обаче също не са били малки. За заплати на екипа си кубрадската легенда се е разплатила с 34 000 лв., а за външни услуги – 724 000 лв. За рекламирането на концертите си е отделила 25 000 лв. След като теглила чертата на приходи и разходи, чистата й печалба за миналата година излиза 862 хилядарки.
„Работете и ще изкарате пари. Никога в живота ми не съм крала, не съм взела нищо от никого. Никога не съм гледала в чуждата чиния. Съвестта ми е чиста”, коментирала финансовия си успех легендата. Тя съвестно внасяла по-голямата част от сумите в банка.
Най-богатата ни естрадна певица вече е изрядна пред данъчните, след огромните разправии, които имаше през 2011 г. Тогава легендата бе уличена от НАП в укриване на доходи заедно с няколко фолк певиции и Васко Кеца. Проверката показала, че изпълнителката на „Панаири” е „забравила” да обяви приходите си от концерта в парижката зала „Олимпия” и от други участия у нас. Лили се разминала с обвинение от прокуратурата, а вината била прехвърлена на нейния счетоводител, който бил своевременно уволнен, пише "Уикенд"
Тръмп с култово изречение за очилата на Макрон
Невиждан екшън на държавното по борба
Американско супер оръжие съсипа охраната на Мадуро за секунда? Ето какво каза Тръмп
Евакуация в един от най-големите градове на Балканите
Почина "най-прекрасният човек"
Медведев каза дали ще смени Русия
Порше създаде телевизор, няма да повярвате каква е цената
Почина голямо име във футбола
Неизвестен подпали статуята на Кристиано Роналдо в Мадейра
Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Тръмп
Българка е най-красивата баба в света?
Уловиха речно чудовище в Марица
