×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Наркомани и алкохолици окупираха беседки в Бургас, децата от страх играят на улицата


Сигнал до Флагман.бг: Наркомани и алкохолици окупираха беседки в Бургас, децата от страх играят на улицата
Беседката я използват за пиене и купони, а след това остават да спят тук. Не се търпи, жалват се живущи в района
13 Октомври 2019, Неделя, 10:33 ч.
Автор: Флагман.бг

Детска площадка в центъра на Бургас се превърна в кочина, алармира наш читател

Всяка вечер алкохолици и наркомани окупират детската площадка, намираща се на ул. "Цар Симеон I" 131 и на гърба на ул. "Константин Величков" 4 - в центъра на Бургас. Събират се на беседката, пият, дрогират се и буквално спят там. Това алармира читател на Флагман.бг, който ни изпрати и потресаващи кадри. 

Той се оплаква, че децата са принудени да играят на улицата, тъй като ги е страх от мъжете, които се събират на площадката. "Често се събират големи компании, а след употребата на голямо количество алкохол, или други вещества, стават агресивни. Вдигат шум и се карат помежду си", пише в сигнала.

Красивото кътче, направено за децата на Бургас, буквално е превърнато в кочина. Боклуците, които мъжете оставят след себе си, е ужасяваща, а смрадта е непоносима. 

"Силно се надявам контролът да бъде затегнат. Наясно съм, че нито Община Бургас, нито служителите на Титан са виновни за тази мизерия. Дори напротив - те правят всичко възможно, за да ни отърват от нея, но не помага. В района е монтирано видеонаблюдение, нека да видят какви ги вършат тези лица тук и да предприемат мерки", пише нашияят читател в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН".

 




36
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама 24/06/2026, Сряда 13:00 1
36
Коментара по темата
36.
02.10.2021 09:38:26
0
0
Piriyat kat cqlo, i kompaniq koqto se subira tam e mega mizerna. Tva beshe mn chill besedka predi da q namerqt tiq mizernici ama karai
35.
фенчо
14.10.2019 14:10:17
0
2
Къде е общинска полиция? Пак лешперят някъде.
34.
До 26 Само споменавам
13.10.2019 21:53:26
11
6
Площадката я "строиха" 6 месеца, и това и е първа годишнина, не знам, за коя точно площадка си мечтаеш, но не е тази! Общинското малоумие е безгранично, а площадките са за присвояване на пари, но не и за удобство на деца и хора, които искат да си починат там!
33.
Бай Хой
13.10.2019 20:58:46
11
2
Споко, зимата няма да са там
32.
До 23
13.10.2019 20:32:07
0
0
Кух като хралупа на катеричка през есента,какво ще вземеш на този бездомник
31.
СТАРОЗАГОРЕЦ
13.10.2019 18:17:22
5
14
ЗАДАЙТЕ СИ ВЪПРОСА ЗАЩО Е БЪЛГАРИЯ СЕ НАПЪЛНИ С НАРКОМАНИ И АЛЛОХОЛИЦИ И СМЕ ПЪРВИ ПО САМОУБИЙСТВА В ЕВРОПА И СЕ ОПИТАЙТЕ ДА СИ ОТГОВОРИТЕ САМИ.ЗАРАДИ ХУБАВИЯ ЖИВОТ,КОЙТО НИ ОСИГУРЯВАТ ВЛАСТИМАЩИТЕ!!
30.
Fine living in Burgas
13.10.2019 16:05:07
6
39
Доскоро си мислех, че в тоя скапан град с почти нулеви инвестиции, най-големият работодател е общината, която само усвоява и харчи европари, обаче определено май вече е на път да бъде изместена от мафията, която дава работа на хиляди дилъри, батки и "производители", а нейните потребители постоянно се увеличават. Да, най-доброто гето за живеене на дроги, психопати, алкохолици и маняци, незакачани от никой!
29.
dr perinko
13.10.2019 15:54:49
11
2
вярно е перата и той лежеше там
28.
възмутена
13.10.2019 15:47:29
0
8
Флагман,2 коментара не ми публикувате.По темата са!!!
27.
До 23 Колко струват на БУРГАЗЛИИ???
13.10.2019 14:24:41
16
68
Тези БЕСЕДКИ??Случаино чух че бройката е около 10000 лв.Кой има интерес от ""нацвъкването"" на стотина ????Какъв е ефекта от тях за гражданите???????Явно си плащаме за ПРОБЛЕМИТЕ!!!Редно е общината да прекрати инсалирането им след като не е в състояние да се справи с възникващите ПРОТИВОПРАВНИ ПРОБЛЕМИ–ПО СИЛАТА НА НАРЕДБАТА ЗА ОПАЗВАНЕ НА ОБЩЕСТВЕНИЯ РЕД!!!
26.
Само споменавам
13.10.2019 13:57:28
6
18
Че то това е работа от преди десетина години. И изобщо не е проблема в беседката, и преди нея си се боцкаха яко там
25.
Alf
13.10.2019 13:53:27
1
22
Полицията в Бургас само констатира и любезно се извинява. Такава Полиция не щем...!!! Пътната полиция пък само глобява да има парички за заплатки от Банкоматчето.А .... всеки си прави каквото си иска.!!!!
24.
до 21 вземи си ВАЗЕЛИН
13.10.2019 13:50:54
16
7
И ела в градинката на гарата YOU WILL BE LOVED
23.
Гражданин
13.10.2019 13:36:47
1
29
Е нали има камери по детските площадки , що не почнете да ги използвате и да им налагате глоби . Няма беседка в Бургас която да не е окупирана от наркомани , вандали и алкохолици !
22.
Xtri
13.10.2019 13:34:51
13
17
Първо раздавате морални коментари, а после си правите уговорки къде да се биете, страшни сте. Най-изпиления народ, който мрази всеки и всичко, дори това, което не познава. С тоя селски манталитет никога няма да се оправим.
21.
Jerome
13.10.2019 13:20:50
14
5
Номер 19, кажи къде да дойда, искам да ми оближеш мъдете. Чух, че имаш грапаво езиче, като на котенце.
20.
Иван
13.10.2019 12:57:33
20
10
Какви са тея своеволия. Ще излизат навън с приятели след 20 часа. Да се въведе вечерен час! Да спрем хората, които не сядат на кафе, а се събират в парка! Това граничи с лудост. Нямат ли телефони за да ровят във фейсбук, ами излизат с хора?!
19.
до 13 боби БИЯЧА
13.10.2019 12:38:14
23
0
Ела бе БОБЧЕНЦЕ да ме ОШАМАРИШ ПИКЛЬО СМОТАН.МНОГО ПО ЗДРАВ И НА МАЙКАТИ ДА!!!
18.
gipsa
13.10.2019 12:15:50
22
3
i v momenta ima nqkakuv zad blok 12-ti deto non stop reje neshto az ne znam rabotilnica li ima,ne e lesna rabota trqbva nqkoi non stop da ti podava material da rejesh inache e ne vuzmojno to ostana li neshto za rqzane ...
17.
Спиди Гонзалез
13.10.2019 12:13:25
1
26
В Изгрев до блок 35 имахме същия проблем с шайка алкохолици. Писахме жалби, подписи събирахме, ефект нулев! Дойдат от полицията по сигнал и само констатират. Казват, че са кротки и няма какво да им направят. Апропо, няма европейска държава в която се счита за нормално и законно, да се наливаш с алкохол на улицата, буквално под прозорците на живущите, да вдигаш врява, ходиш по малка и голяма нужда и разпиляваш буклуци. А когато ти направят забележка, да гледаш кръвнишки и заплашваш. Как да е, няколко от тях умряха, разбира се, от пиене. После в магазина спряха да им дават на версия и се разотидоха. Сега са си устроили нов бивак, разпиват зад Лайф Хоспитал. Полиция няма, нито общинска, нито никаква. Пълно беззаконие и незачитане на обществени порядки, правила и норми! После, се натискат всички да кметуват и да са общински съветници!
16.
cokito
13.10.2019 12:04:12
21
14
Mnogo nagul i prost narod sme naistina,vidim li neshto na avanta shte go unishtojim da go eksploatirame,tova e zashtoto se navudiha selqni ot qmbol,aitos i elhovo i sa sviknali po polqnata ili na verandata da vikat i cirikat denonoshtno i to se pada tochno pod terasata mi vse edno bukvalno sa u nas!!!
15.
Боби
13.10.2019 12:01:08
6
30
Мъже не живеят ли там? Кво се занимавате с полицията? Две вечери подред като слезе някой да ги ошамари и повече няма да се появят.
14.
BG
13.10.2019 11:52:10
25
13
molq vi mahnete nai nakraq tezi besedki non stop se subirat na tqh i vikat denonoshno i zaplashvat jivushtite v raiona sus samorazprava do koga shte e tova neshto,na men mi e nai lesno da slqza da gi razpileq za 2 minuti no posle az shte izlqza vinoven...Nqma adekvatni organi da se zaemat sus shuma,osobeno tuka vuv Vuzrajdane ..... to v promishlenata zona do zavoda pobeda e po-spokoino!!!!!!!
13.
Каменна маса за шах чупи краката на децата
13.10.2019 11:34:31
0
17
Многократно за пускани сигнали до общината че зад улица Кирил и Методий ( площадката отзад ) има каменна маса за шах, която е стотици кг и пада и смазва краката на децата ! Общината каза че всичко си е наред, но отидете да видите какво става!
12.
До МВР
13.10.2019 11:33:04
2
18
На площад Кирил и Методий до самата църква на пейките всеки ден тинейджъри пият алкохол,пушат трева и играят хазарт. Всеки ден. Родители и учители и държавни институции вземете мерки това са вашите деца
11.
До 9
13.10.2019 11:31:44
0
25
Общинска полиция съществува само на "тетрадка" тая институция не работи и не съществува а полицията ги гони за момента и утре някой друг е на неговото място
10.
fasl
13.10.2019 11:24:07
28
4
Vie produljavaite da slagate bezplatni peiki navsiakude da nasurchavate sedianeto i lejeneto i murzela.....v Japonia pochti niama da vidish peika taka. Vseki raboti!!!!!
9.
Кукер ямболски кукер
13.10.2019 11:16:40
1
26
Обаждайте се на полиция или на общинската полиция. Кви са тея оплакванки по медии и соц. мрежи. Само се прим на будни граждани май. Ако наистина искате да си решите проблема звъните в полицията. Ако трябва всеки ден ще ги викате докато не ги изгонят. Ако реално има проблем, а не някой си да е решил че беседката му е лична собственост и го дразни всеки който се заседи там.
8.
X
13.10.2019 11:03:10
4
34
Че то в този град освен алкохолици, батки, дилъри, предрусали пички, друго няма. Всеки нормален, който иска да живее в нормална среда, която дава шанс за развитие се махна от тук.
7.
Дима
13.10.2019 11:01:05
1
5
От колко време са там?
6.
Здрасти
13.10.2019 10:59:35
28
5
Стига бе криви хора, всички ви пречат. Да не са във вашия дом. Ако имахте оръжие, щеше да е кървава баня, всеки който не ви харесва.
5.
*********
13.10.2019 10:47:43
5
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
4.
Данъкоплатец
13.10.2019 10:46:23
1
29
Не само това, при забележка стават агресивни към родители и деца. Особено шумна и агресивна е русата с очилцата и мургавият и придружител. След като превърнаха беседката в кочина и развъдник на болести се настаняват на всяко по-чисто място, за да останат и там. Свидетел съм на спящ и същевременно пикаеш гражданин от компанията им. За чалгата и шума няма да говоря, подразбира се.
3.
Честито
13.10.2019 10:45:32
28
14
Общината е планувала още много такива беседки и площадки да се строят,гласувайте за ГРОП
2.
премахнете беседките
13.10.2019 10:45:24
27
21
Всички беседки по детските площадки служат за това и са в такова състояние
1.
Пешо кура
13.10.2019 10:43:50
24
17
Общината като не може да ги опази да ги събаря целия град е пълен с площадки и беседки а никой не следи за правилната им експлоатация и режим на ползване и затова често се вижда полиция около тях
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Легендарният град-хотел „Свети Стефан“ отваря врати на 1 юли, но повторното затваряне на емблематични плажове разгневи местните жители Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца България ще продължи да задълбочава стратегическото си партньорство със САЩ в сферата на отбраната, енергетиката и високите технологии Екшън по меденруднишки: Мъж подгони с пистолет друг в района на блок 25 Екшън по меденруднишки: Мъж подгони с пистолет друг в района на блок 25 Криминогени и съмнителни лица притесняват живущите, а това не е първият случай, жалват се собственици, зоват за незабавни действия от Четвърто РУ-Бургас Извънредно! Тежка катастрофа между Карнобат и Айтос, има два трупа Извънредно! Тежка катастрофа между Карнобат и Айтос, има два трупа Става въпрос за самостоятелно ПТП Шефката на НДК Андрияна Татарова на луксозна екскурзия в Кан с парите на данъкоплатците! Шефката на НДК Андрияна Татарова на луксозна екскурзия в Кан с парите на данъкоплатците! Докато държавното дружество тъне в одити и финансови неволи, проверките извадиха нова информация как директорката с 14 000 евро заплата си устройва коктейли на Френската Ривиера NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi Все повече домакинства у нас търсят климатик за целогодишно отопление, нисък разход на ток и сигурна работа през зимата Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Калин Врачански и Асен Блатечки представят мащабната комедийна продукция на благоевградския театър на 6 юли Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет С правилен избор на легло, светлина, текстил и място за съхранение всяка спалня придобива подреден и луксозен хотелски вид без скъп ремонт Как Бургас се освободи от над 5000 незаконни гаража (СНИМКИ) Как Бургас се освободи от над 5000 незаконни гаража (СНИМКИ) Преди близо 20 години те бяха премахнати и този процес съвсем спокойно може да влезе в учебниците по урбанистика Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам Контрабандната стока е пристигнала с морски контейнер и е била декларирана като обикновени безалкохолни напитки
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори