×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Наркомани и алкохолици окупираха беседки в Бургас, децата от страх играят на улицата


Сигнал до Флагман.бг: Наркомани и алкохолици окупираха беседки в Бургас, децата от страх играят на улицата
Беседката я използват за пиене и купони, а след това остават да спят тук. Не се търпи, жалват се живущи в района
13 Октомври 2019, Неделя, 10:33 ч.
Автор: Флагман.бг

Детска площадка в центъра на Бургас се превърна в кочина, алармира наш читател

Всяка вечер алкохолици и наркомани окупират детската площадка, намираща се на ул. "Цар Симеон I" 131 и на гърба на ул. "Константин Величков" 4 - в центъра на Бургас. Събират се на беседката, пият, дрогират се и буквално спят там. Това алармира читател на Флагман.бг, който ни изпрати и потресаващи кадри. 

Той се оплаква, че децата са принудени да играят на улицата, тъй като ги е страх от мъжете, които се събират на площадката. "Често се събират големи компании, а след употребата на голямо количество алкохол, или други вещества, стават агресивни. Вдигат шум и се карат помежду си", пише в сигнала.

Красивото кътче, направено за децата на Бургас, буквално е превърнато в кочина. Боклуците, които мъжете оставят след себе си, е ужасяваща, а смрадта е непоносима. 

"Силно се надявам контролът да бъде затегнат. Наясно съм, че нито Община Бургас, нито служителите на Титан са виновни за тази мизерия. Дори напротив - те правят всичко възможно, за да ни отърват от нея, но не помага. В района е монтирано видеонаблюдение, нека да видят какви ги вършат тези лица тук и да предприемат мерки", пише нашияят читател в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН".

 




36
Коментара
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
Флагман.БГ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха 22/06/2026, Понеделник 16:40 1
36
Коментара по темата
36.
02.10.2021 09:38:26
0
0
Piriyat kat cqlo, i kompaniq koqto se subira tam e mega mizerna. Tva beshe mn chill besedka predi da q namerqt tiq mizernici ama karai
35.
фенчо
14.10.2019 14:10:17
0
2
Къде е общинска полиция? Пак лешперят някъде.
34.
До 26 Само споменавам
13.10.2019 21:53:26
11
6
Площадката я "строиха" 6 месеца, и това и е първа годишнина, не знам, за коя точно площадка си мечтаеш, но не е тази! Общинското малоумие е безгранично, а площадките са за присвояване на пари, но не и за удобство на деца и хора, които искат да си починат там!
33.
Бай Хой
13.10.2019 20:58:46
11
2
Споко, зимата няма да са там
32.
До 23
13.10.2019 20:32:07
0
0
Кух като хралупа на катеричка през есента,какво ще вземеш на този бездомник
31.
СТАРОЗАГОРЕЦ
13.10.2019 18:17:22
5
14
ЗАДАЙТЕ СИ ВЪПРОСА ЗАЩО Е БЪЛГАРИЯ СЕ НАПЪЛНИ С НАРКОМАНИ И АЛЛОХОЛИЦИ И СМЕ ПЪРВИ ПО САМОУБИЙСТВА В ЕВРОПА И СЕ ОПИТАЙТЕ ДА СИ ОТГОВОРИТЕ САМИ.ЗАРАДИ ХУБАВИЯ ЖИВОТ,КОЙТО НИ ОСИГУРЯВАТ ВЛАСТИМАЩИТЕ!!
30.
Fine living in Burgas
13.10.2019 16:05:07
6
39
Доскоро си мислех, че в тоя скапан град с почти нулеви инвестиции, най-големият работодател е общината, която само усвоява и харчи европари, обаче определено май вече е на път да бъде изместена от мафията, която дава работа на хиляди дилъри, батки и "производители", а нейните потребители постоянно се увеличават. Да, най-доброто гето за живеене на дроги, психопати, алкохолици и маняци, незакачани от никой!
29.
dr perinko
13.10.2019 15:54:49
11
2
вярно е перата и той лежеше там
28.
възмутена
13.10.2019 15:47:29
0
8
Флагман,2 коментара не ми публикувате.По темата са!!!
27.
До 23 Колко струват на БУРГАЗЛИИ???
13.10.2019 14:24:41
16
68
Тези БЕСЕДКИ??Случаино чух че бройката е около 10000 лв.Кой има интерес от ""нацвъкването"" на стотина ????Какъв е ефекта от тях за гражданите???????Явно си плащаме за ПРОБЛЕМИТЕ!!!Редно е общината да прекрати инсалирането им след като не е в състояние да се справи с възникващите ПРОТИВОПРАВНИ ПРОБЛЕМИ–ПО СИЛАТА НА НАРЕДБАТА ЗА ОПАЗВАНЕ НА ОБЩЕСТВЕНИЯ РЕД!!!
26.
Само споменавам
13.10.2019 13:57:28
6
18
Че то това е работа от преди десетина години. И изобщо не е проблема в беседката, и преди нея си се боцкаха яко там
25.
Alf
13.10.2019 13:53:27
1
22
Полицията в Бургас само констатира и любезно се извинява. Такава Полиция не щем...!!! Пътната полиция пък само глобява да има парички за заплатки от Банкоматчето.А .... всеки си прави каквото си иска.!!!!
24.
до 21 вземи си ВАЗЕЛИН
13.10.2019 13:50:54
16
7
И ела в градинката на гарата YOU WILL BE LOVED
23.
Гражданин
13.10.2019 13:36:47
1
29
Е нали има камери по детските площадки , що не почнете да ги използвате и да им налагате глоби . Няма беседка в Бургас която да не е окупирана от наркомани , вандали и алкохолици !
22.
Xtri
13.10.2019 13:34:51
13
17
Първо раздавате морални коментари, а после си правите уговорки къде да се биете, страшни сте. Най-изпиления народ, който мрази всеки и всичко, дори това, което не познава. С тоя селски манталитет никога няма да се оправим.
21.
Jerome
13.10.2019 13:20:50
14
5
Номер 19, кажи къде да дойда, искам да ми оближеш мъдете. Чух, че имаш грапаво езиче, като на котенце.
20.
Иван
13.10.2019 12:57:33
20
10
Какви са тея своеволия. Ще излизат навън с приятели след 20 часа. Да се въведе вечерен час! Да спрем хората, които не сядат на кафе, а се събират в парка! Това граничи с лудост. Нямат ли телефони за да ровят във фейсбук, ами излизат с хора?!
19.
до 13 боби БИЯЧА
13.10.2019 12:38:14
23
0
Ела бе БОБЧЕНЦЕ да ме ОШАМАРИШ ПИКЛЬО СМОТАН.МНОГО ПО ЗДРАВ И НА МАЙКАТИ ДА!!!
18.
gipsa
13.10.2019 12:15:50
22
3
i v momenta ima nqkakuv zad blok 12-ti deto non stop reje neshto az ne znam rabotilnica li ima,ne e lesna rabota trqbva nqkoi non stop da ti podava material da rejesh inache e ne vuzmojno to ostana li neshto za rqzane ...
17.
Спиди Гонзалез
13.10.2019 12:13:25
1
26
В Изгрев до блок 35 имахме същия проблем с шайка алкохолици. Писахме жалби, подписи събирахме, ефект нулев! Дойдат от полицията по сигнал и само констатират. Казват, че са кротки и няма какво да им направят. Апропо, няма европейска държава в която се счита за нормално и законно, да се наливаш с алкохол на улицата, буквално под прозорците на живущите, да вдигаш врява, ходиш по малка и голяма нужда и разпиляваш буклуци. А когато ти направят забележка, да гледаш кръвнишки и заплашваш. Как да е, няколко от тях умряха, разбира се, от пиене. После в магазина спряха да им дават на версия и се разотидоха. Сега са си устроили нов бивак, разпиват зад Лайф Хоспитал. Полиция няма, нито общинска, нито никаква. Пълно беззаконие и незачитане на обществени порядки, правила и норми! После, се натискат всички да кметуват и да са общински съветници!
16.
cokito
13.10.2019 12:04:12
21
14
Mnogo nagul i prost narod sme naistina,vidim li neshto na avanta shte go unishtojim da go eksploatirame,tova e zashtoto se navudiha selqni ot qmbol,aitos i elhovo i sa sviknali po polqnata ili na verandata da vikat i cirikat denonoshtno i to se pada tochno pod terasata mi vse edno bukvalno sa u nas!!!
15.
Боби
13.10.2019 12:01:08
6
30
Мъже не живеят ли там? Кво се занимавате с полицията? Две вечери подред като слезе някой да ги ошамари и повече няма да се появят.
14.
BG
13.10.2019 11:52:10
25
13
molq vi mahnete nai nakraq tezi besedki non stop se subirat na tqh i vikat denonoshno i zaplashvat jivushtite v raiona sus samorazprava do koga shte e tova neshto,na men mi e nai lesno da slqza da gi razpileq za 2 minuti no posle az shte izlqza vinoven...Nqma adekvatni organi da se zaemat sus shuma,osobeno tuka vuv Vuzrajdane ..... to v promishlenata zona do zavoda pobeda e po-spokoino!!!!!!!
13.
Каменна маса за шах чупи краката на децата
13.10.2019 11:34:31
0
17
Многократно за пускани сигнали до общината че зад улица Кирил и Методий ( площадката отзад ) има каменна маса за шах, която е стотици кг и пада и смазва краката на децата ! Общината каза че всичко си е наред, но отидете да видите какво става!
12.
До МВР
13.10.2019 11:33:04
2
18
На площад Кирил и Методий до самата църква на пейките всеки ден тинейджъри пият алкохол,пушат трева и играят хазарт. Всеки ден. Родители и учители и държавни институции вземете мерки това са вашите деца
11.
До 9
13.10.2019 11:31:44
0
25
Общинска полиция съществува само на "тетрадка" тая институция не работи и не съществува а полицията ги гони за момента и утре някой друг е на неговото място
10.
fasl
13.10.2019 11:24:07
28
4
Vie produljavaite da slagate bezplatni peiki navsiakude da nasurchavate sedianeto i lejeneto i murzela.....v Japonia pochti niama da vidish peika taka. Vseki raboti!!!!!
9.
Кукер ямболски кукер
13.10.2019 11:16:40
1
26
Обаждайте се на полиция или на общинската полиция. Кви са тея оплакванки по медии и соц. мрежи. Само се прим на будни граждани май. Ако наистина искате да си решите проблема звъните в полицията. Ако трябва всеки ден ще ги викате докато не ги изгонят. Ако реално има проблем, а не някой си да е решил че беседката му е лична собственост и го дразни всеки който се заседи там.
8.
X
13.10.2019 11:03:10
4
34
Че то в този град освен алкохолици, батки, дилъри, предрусали пички, друго няма. Всеки нормален, който иска да живее в нормална среда, която дава шанс за развитие се махна от тук.
7.
Дима
13.10.2019 11:01:05
1
5
От колко време са там?
6.
Здрасти
13.10.2019 10:59:35
28
5
Стига бе криви хора, всички ви пречат. Да не са във вашия дом. Ако имахте оръжие, щеше да е кървава баня, всеки който не ви харесва.
5.
*********
13.10.2019 10:47:43
5
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
4.
Данъкоплатец
13.10.2019 10:46:23
1
29
Не само това, при забележка стават агресивни към родители и деца. Особено шумна и агресивна е русата с очилцата и мургавият и придружител. След като превърнаха беседката в кочина и развъдник на болести се настаняват на всяко по-чисто място, за да останат и там. Свидетел съм на спящ и същевременно пикаеш гражданин от компанията им. За чалгата и шума няма да говоря, подразбира се.
3.
Честито
13.10.2019 10:45:32
28
14
Общината е планувала още много такива беседки и площадки да се строят,гласувайте за ГРОП
2.
премахнете беседките
13.10.2019 10:45:24
27
21
Всички беседки по детските площадки служат за това и са в такова състояние
1.
Пешо кура
13.10.2019 10:43:50
24
17
Общината като не може да ги опази да ги събаря целия град е пълен с площадки и беседки а никой не следи за правилната им експлоатация и режим на ползване и затова често се вижда полиция около тях
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! На въпроса дали ще свидетелства срещу кмета на Варна Благомир Коцев отговори с „без коментар“ Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Сезонът в курорта започва натоварено  Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа С този мач показахме, че когато нещо се прави с желание от сърце, то се получава, каза Димитър Пейчев Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Вижте какво си купиха актьорите от хипермаркета в Несебър Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Момченцето се е задавило с плод у дома, като спешните медици не са успели да го спасят въпреки бързата реакция Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Читател на Флагман ни изпрати снимка, на която се вижда как ученици се хвърлят през парапета на първия етаж Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Четириногото избягало от ветеринарна клиника, вървяло е близо 9 км, а накрая се скрило в склад на магазин
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори