×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Наркомани и алкохолици окупираха беседки в Бургас, децата от страх играят на улицата


Сигнал до Флагман.бг: Наркомани и алкохолици окупираха беседки в Бургас, децата от страх играят на улицата
Беседката я използват за пиене и купони, а след това остават да спят тук. Не се търпи, жалват се живущи в района
13 Октомври 2019, Неделя, 10:33 ч.
Автор: Флагман.бг

Детска площадка в центъра на Бургас се превърна в кочина, алармира наш читател

Всяка вечер алкохолици и наркомани окупират детската площадка, намираща се на ул. "Цар Симеон I" 131 и на гърба на ул. "Константин Величков" 4 - в центъра на Бургас. Събират се на беседката, пият, дрогират се и буквално спят там. Това алармира читател на Флагман.бг, който ни изпрати и потресаващи кадри. 

Той се оплаква, че децата са принудени да играят на улицата, тъй като ги е страх от мъжете, които се събират на площадката. "Често се събират големи компании, а след употребата на голямо количество алкохол, или други вещества, стават агресивни. Вдигат шум и се карат помежду си", пише в сигнала.

Красивото кътче, направено за децата на Бургас, буквално е превърнато в кочина. Боклуците, които мъжете оставят след себе си, е ужасяваща, а смрадта е непоносима. 

"Силно се надявам контролът да бъде затегнат. Наясно съм, че нито Община Бургас, нито служителите на Титан са виновни за тази мизерия. Дори напротив - те правят всичко възможно, за да ни отърват от нея, но не помага. В района е монтирано видеонаблюдение, нека да видят какви ги вършат тези лица тук и да предприемат мерки", пише нашияят читател в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН".

 




36
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Почина Сергей Иванов Почина Сергей Иванов 26/06/2026, Петък 18:18 0
36
Коментара по темата
36.
02.10.2021 09:38:26
0
0
Piriyat kat cqlo, i kompaniq koqto se subira tam e mega mizerna. Tva beshe mn chill besedka predi da q namerqt tiq mizernici ama karai
35.
фенчо
14.10.2019 14:10:17
0
2
Къде е общинска полиция? Пак лешперят някъде.
34.
До 26 Само споменавам
13.10.2019 21:53:26
11
6
Площадката я "строиха" 6 месеца, и това и е първа годишнина, не знам, за коя точно площадка си мечтаеш, но не е тази! Общинското малоумие е безгранично, а площадките са за присвояване на пари, но не и за удобство на деца и хора, които искат да си починат там!
33.
Бай Хой
13.10.2019 20:58:46
11
2
Споко, зимата няма да са там
32.
До 23
13.10.2019 20:32:07
0
0
Кух като хралупа на катеричка през есента,какво ще вземеш на този бездомник
31.
СТАРОЗАГОРЕЦ
13.10.2019 18:17:22
5
14
ЗАДАЙТЕ СИ ВЪПРОСА ЗАЩО Е БЪЛГАРИЯ СЕ НАПЪЛНИ С НАРКОМАНИ И АЛЛОХОЛИЦИ И СМЕ ПЪРВИ ПО САМОУБИЙСТВА В ЕВРОПА И СЕ ОПИТАЙТЕ ДА СИ ОТГОВОРИТЕ САМИ.ЗАРАДИ ХУБАВИЯ ЖИВОТ,КОЙТО НИ ОСИГУРЯВАТ ВЛАСТИМАЩИТЕ!!
30.
Fine living in Burgas
13.10.2019 16:05:07
6
39
Доскоро си мислех, че в тоя скапан град с почти нулеви инвестиции, най-големият работодател е общината, която само усвоява и харчи европари, обаче определено май вече е на път да бъде изместена от мафията, която дава работа на хиляди дилъри, батки и "производители", а нейните потребители постоянно се увеличават. Да, най-доброто гето за живеене на дроги, психопати, алкохолици и маняци, незакачани от никой!
29.
dr perinko
13.10.2019 15:54:49
11
2
вярно е перата и той лежеше там
28.
възмутена
13.10.2019 15:47:29
0
8
Флагман,2 коментара не ми публикувате.По темата са!!!
27.
До 23 Колко струват на БУРГАЗЛИИ???
13.10.2019 14:24:41
16
68
Тези БЕСЕДКИ??Случаино чух че бройката е около 10000 лв.Кой има интерес от ""нацвъкването"" на стотина ????Какъв е ефекта от тях за гражданите???????Явно си плащаме за ПРОБЛЕМИТЕ!!!Редно е общината да прекрати инсалирането им след като не е в състояние да се справи с възникващите ПРОТИВОПРАВНИ ПРОБЛЕМИ–ПО СИЛАТА НА НАРЕДБАТА ЗА ОПАЗВАНЕ НА ОБЩЕСТВЕНИЯ РЕД!!!
26.
Само споменавам
13.10.2019 13:57:28
6
18
Че то това е работа от преди десетина години. И изобщо не е проблема в беседката, и преди нея си се боцкаха яко там
25.
Alf
13.10.2019 13:53:27
1
22
Полицията в Бургас само констатира и любезно се извинява. Такава Полиция не щем...!!! Пътната полиция пък само глобява да има парички за заплатки от Банкоматчето.А .... всеки си прави каквото си иска.!!!!
24.
до 21 вземи си ВАЗЕЛИН
13.10.2019 13:50:54
16
7
И ела в градинката на гарата YOU WILL BE LOVED
23.
Гражданин
13.10.2019 13:36:47
1
29
Е нали има камери по детските площадки , що не почнете да ги използвате и да им налагате глоби . Няма беседка в Бургас която да не е окупирана от наркомани , вандали и алкохолици !
22.
Xtri
13.10.2019 13:34:51
13
17
Първо раздавате морални коментари, а после си правите уговорки къде да се биете, страшни сте. Най-изпиления народ, който мрази всеки и всичко, дори това, което не познава. С тоя селски манталитет никога няма да се оправим.
21.
Jerome
13.10.2019 13:20:50
14
5
Номер 19, кажи къде да дойда, искам да ми оближеш мъдете. Чух, че имаш грапаво езиче, като на котенце.
20.
Иван
13.10.2019 12:57:33
20
10
Какви са тея своеволия. Ще излизат навън с приятели след 20 часа. Да се въведе вечерен час! Да спрем хората, които не сядат на кафе, а се събират в парка! Това граничи с лудост. Нямат ли телефони за да ровят във фейсбук, ами излизат с хора?!
19.
до 13 боби БИЯЧА
13.10.2019 12:38:14
23
0
Ела бе БОБЧЕНЦЕ да ме ОШАМАРИШ ПИКЛЬО СМОТАН.МНОГО ПО ЗДРАВ И НА МАЙКАТИ ДА!!!
18.
gipsa
13.10.2019 12:15:50
22
3
i v momenta ima nqkakuv zad blok 12-ti deto non stop reje neshto az ne znam rabotilnica li ima,ne e lesna rabota trqbva nqkoi non stop da ti podava material da rejesh inache e ne vuzmojno to ostana li neshto za rqzane ...
17.
Спиди Гонзалез
13.10.2019 12:13:25
1
26
В Изгрев до блок 35 имахме същия проблем с шайка алкохолици. Писахме жалби, подписи събирахме, ефект нулев! Дойдат от полицията по сигнал и само констатират. Казват, че са кротки и няма какво да им направят. Апропо, няма европейска държава в която се счита за нормално и законно, да се наливаш с алкохол на улицата, буквално под прозорците на живущите, да вдигаш врява, ходиш по малка и голяма нужда и разпиляваш буклуци. А когато ти направят забележка, да гледаш кръвнишки и заплашваш. Как да е, няколко от тях умряха, разбира се, от пиене. После в магазина спряха да им дават на версия и се разотидоха. Сега са си устроили нов бивак, разпиват зад Лайф Хоспитал. Полиция няма, нито общинска, нито никаква. Пълно беззаконие и незачитане на обществени порядки, правила и норми! После, се натискат всички да кметуват и да са общински съветници!
16.
cokito
13.10.2019 12:04:12
21
14
Mnogo nagul i prost narod sme naistina,vidim li neshto na avanta shte go unishtojim da go eksploatirame,tova e zashtoto se navudiha selqni ot qmbol,aitos i elhovo i sa sviknali po polqnata ili na verandata da vikat i cirikat denonoshtno i to se pada tochno pod terasata mi vse edno bukvalno sa u nas!!!
15.
Боби
13.10.2019 12:01:08
6
30
Мъже не живеят ли там? Кво се занимавате с полицията? Две вечери подред като слезе някой да ги ошамари и повече няма да се появят.
14.
BG
13.10.2019 11:52:10
25
13
molq vi mahnete nai nakraq tezi besedki non stop se subirat na tqh i vikat denonoshno i zaplashvat jivushtite v raiona sus samorazprava do koga shte e tova neshto,na men mi e nai lesno da slqza da gi razpileq za 2 minuti no posle az shte izlqza vinoven...Nqma adekvatni organi da se zaemat sus shuma,osobeno tuka vuv Vuzrajdane ..... to v promishlenata zona do zavoda pobeda e po-spokoino!!!!!!!
13.
Каменна маса за шах чупи краката на децата
13.10.2019 11:34:31
0
17
Многократно за пускани сигнали до общината че зад улица Кирил и Методий ( площадката отзад ) има каменна маса за шах, която е стотици кг и пада и смазва краката на децата ! Общината каза че всичко си е наред, но отидете да видите какво става!
12.
До МВР
13.10.2019 11:33:04
2
18
На площад Кирил и Методий до самата църква на пейките всеки ден тинейджъри пият алкохол,пушат трева и играят хазарт. Всеки ден. Родители и учители и държавни институции вземете мерки това са вашите деца
11.
До 9
13.10.2019 11:31:44
0
25
Общинска полиция съществува само на "тетрадка" тая институция не работи и не съществува а полицията ги гони за момента и утре някой друг е на неговото място
10.
fasl
13.10.2019 11:24:07
28
4
Vie produljavaite da slagate bezplatni peiki navsiakude da nasurchavate sedianeto i lejeneto i murzela.....v Japonia pochti niama da vidish peika taka. Vseki raboti!!!!!
9.
Кукер ямболски кукер
13.10.2019 11:16:40
1
26
Обаждайте се на полиция или на общинската полиция. Кви са тея оплакванки по медии и соц. мрежи. Само се прим на будни граждани май. Ако наистина искате да си решите проблема звъните в полицията. Ако трябва всеки ден ще ги викате докато не ги изгонят. Ако реално има проблем, а не някой си да е решил че беседката му е лична собственост и го дразни всеки който се заседи там.
8.
X
13.10.2019 11:03:10
4
34
Че то в този град освен алкохолици, батки, дилъри, предрусали пички, друго няма. Всеки нормален, който иска да живее в нормална среда, която дава шанс за развитие се махна от тук.
7.
Дима
13.10.2019 11:01:05
1
5
От колко време са там?
6.
Здрасти
13.10.2019 10:59:35
28
5
Стига бе криви хора, всички ви пречат. Да не са във вашия дом. Ако имахте оръжие, щеше да е кървава баня, всеки който не ви харесва.
5.
*********
13.10.2019 10:47:43
5
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
4.
Данъкоплатец
13.10.2019 10:46:23
1
29
Не само това, при забележка стават агресивни към родители и деца. Особено шумна и агресивна е русата с очилцата и мургавият и придружител. След като превърнаха беседката в кочина и развъдник на болести се настаняват на всяко по-чисто място, за да останат и там. Свидетел съм на спящ и същевременно пикаеш гражданин от компанията им. За чалгата и шума няма да говоря, подразбира се.
3.
Честито
13.10.2019 10:45:32
28
14
Общината е планувала още много такива беседки и площадки да се строят,гласувайте за ГРОП
2.
премахнете беседките
13.10.2019 10:45:24
27
21
Всички беседки по детските площадки служат за това и са в такова състояние
1.
Пешо кура
13.10.2019 10:43:50
24
17
Общината като не може да ги опази да ги събаря целия град е пълен с площадки и беседки а никой не следи за правилната им експлоатация и режим на ползване и затова често се вижда полиция около тях
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков Радев орязва безумните разходи за бутафорните мантинели, а Нанков обяви, че са поръчани от Шишков  Премиерът говори с манипулирани данни, заяви бившият регионален министър и уточни, че поръчката не била за 1 млрд. евро, а „само“ за 490 милиона Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Новите управляващи ще бръкнато дори в джобовете на църквата, с 30% намаляват парите за православието, изчисли той Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Министерството на туризма и КЗП следят за качеството на услугите по Черноморието, вече има засечени нарушения с цените в евро и липса на спасители Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Откритият урок „С Несебър в сърцето“ превърна Стария град в интерактивна класна стая за възпитаниците на ПГТ „Иван Вазов“ Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Инициативата на Община Несебър и НСА „Васил Левски“ събра хора с увреждания от България и Германия, а финалът бе отбелязан на Международния олимпийски ден Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ Селекционерът на жените по борба разкри детайли около статута на състезателката и призова смъртта ѝ да не става повод за клубни борби „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Седемнадесетото издание на престижното ветроходно състезание беше открито официално на Морската гара в присъствието на десетки гости Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Решението на прокуратурата е постановено на 10 юни 2026 г., след като месец по-рано са обработени материалите от мащабна проверка на Главна дирекция „Национална полиция“
Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Изданието „Билд“ разкрива шокиращите видеокадри от Нарбон, при които група тийнейджъри пребиват жестоко свой връстник, оставяйки го да умре на строителна площадка Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Животното, което принадлежи към силно застрашен африкански вид, е изчезнало в хълмистите и труднодостъпни местности извън пределите на имота в град Лийки
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори