×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Румен Радев връчи мандата на ГЕРБ-СДС, но Росен Желязков го върна
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Златка заряза бебето от ревност! Обикаля кръчмите с Благой, за да го пази от ухажорки


Златка заряза бебето от ревност! Обикаля кръчмите с Благой, за да го пази от ухажорки
Нито Златка, нито таткото Благой Георгиев дават обяснения по темата с житието и битието на невръстния си наследник по време на родителски купон
12 Октомври 2019, Събота, 11:45 ч.
Автор: Флагман.БГ

Напоследък стана модерно българските родилки на хвърчат по купони от деня на изписването си от болница

Златка Райкова от ревност забрави и бебето, и следродилната депресия. Прясната майка заряза сина си Благой още в деня на изписването от болницата и хукна по нощите на купон в столичен клуб. Тя не изпусна и за секунда от поглед таткото Благо-старши от страх да не ѝ го откраднат. Какво е правило през това време новороденото, вероятно само то си знае.

Напоследък стана модерно българските родилки на хвърчат по купони от деня на изписването си от болница. Най-абсурдното е, че въпросните партита се правят именно в чест от децата им, които обаче едва ли се чувстват добре, докато майките им се развяват по нощните клубове, да не говорим за случаите, в които самите бебета присъстват на купоните.

И макар че иначе е много суеверна, Златка Райкова също реши да се придържа към актуалния тренд с дискотеките след раждането, вместо да седи вкъщи 40 дни и да се пази от зли очи, както повелява старата традиция. В края на миналата седмица тя и бебето ѝ Блажко бяха изписани от родилното. Същата вечер мама и тате се похвалиха, че поливали раждането в една от столичните чалготеки. Пищният празник е бил декориран с бебешка украса, която по никакъв начин не подхожда на интериора на клуба, но според масовото мнение това е най-малката забележка, която може да бъде отправена към събитието.

Големият въпрос е къде е било новороденото и какво е правело то, докато майка му и баща му пирували? Нито Златка, нито таткото Благой Георгиев дават обяснения по темата с житието и битието на невръстния си наследник по време на родителски купон. Затова пък загрижени майки се притесниха, че в дните след раждането имунната система на бебето е най-слаба и не се знае каква инфекция може да хване то, ако недай, Боже, някой на купона и бил болен, а родителите са прихванали бацилите му и ги пренесат при детето.

„Не случайно хората казват, че майката и детето трябва да стоят вкъщи”, обясняват врели и кипели в родителството дами. Запознати обаче твърдят, че Златка има сериозна причина да наруши това златно правило на българската родилка. А именно – слабият ангел на нейния любим. Благо-старши, известен още като Джизъса, се слави със своя нагон, а Райкова – със своята ревност. Тя не можела да си представи как ще остави мъжа си да ходи сам където и да е. Той пък не искал да спре да кръстосва столичните кръчми само защото вкъщи има бебе за дундуркане.

Вместо да се кара с него в опит да го превърне в домошар, или да го остави да скита сам, докато самата тя се чуди вкъщи къде е и дали е сам, предпочела да купонясва с него, за да си го пази от ухажорки. Прави впечатление, че бившата плеймейтка е носила на празника същата рокля, с която дни преди раждането е била гост на погачата на бебето на своя приятелка. Разликата е в обувките на токчета, които моделката е избягвала като бременна, но се възкачи на тях веднага след раждането. Очевидно е, че тя не смята да харчи излишни пари за дрехи сега, когато има няколко килограма отгоре, а планира бързо да се отърве от всичко излишно, за да се върне в старите си умалени мерки, пише "Уикенд".

Загрижени родителки на други деца се надяват, че малкият Блажко не ходи по кръчмите с родителите си, а е оставен на грижите на някоя добродушна баба или детегледачка. Те се притесняват, че практиката с купоните най-вероятно ще продължи и след празника по повод раждането на детето.

А това със сигурност не е полезно да бебето. Въпреки това обаче Златка била категорична, че ще продължи да придружава мъжа си, независимо къде реши да скита той. Както е известно, таткото на бебето ѝ има още три деца, раждани от други две майки. Райкова се била заклела, че ще е последната жена, която ражда от Джизъса.


В категории: Лайфстайл


2
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Руски дипломат е открит мъртъв Руски дипломат е открит мъртъв 12/01/2026, Понеделник 21:21 1
Тервел ИЛИЕВ Може ли да ви глобят заради ароматизатор в колата Може ли да ви глобят заради ароматизатор в колата 12/01/2026, Понеделник 20:34 1
Тервел ИЛИЕВ 38-годишна роди бебе с 0,15% алкохол в кръвта 38-годишна роди бебе с 0,15% алкохол в кръвта 12/01/2026, Понеделник 19:48 0
Тервел ИЛИЕВ Почина шимпанзето "гений" Ай Почина шимпанзето "гений" Ай 12/01/2026, Понеделник 19:11 1
Тервел ИЛИЕВ Обявиха грипна епидемия във Варна Обявиха грипна епидемия във Варна 12/01/2026, Понеделник 18:50 0
2
Коментара по темата
2.
Били говедото
12.10.2019 14:10:37
0
3
Какви плюнки сте ако нямахте по някой лев че ме е жал чак за вас иьтънчени боклуци!
1.
мислещ
12.10.2019 12:13:15
0
4
Ами така е ,коврите са на всеки ъгъл и всички искат да го хванат...Благовия :) Ха си го изпуснала за малко ,ха е опраскал няколко :)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Беба от "Биг Брадър" стана сватовница в „Черешката на тортата“ Беба от "Биг Брадър" стана сватовница в „Черешката на тортата“ Бургазлийката търси мъж на една от най-големите скандалджийки в къщата на „Големия брат“ Чалгаджийките вдигнаха здраво цените, Преслава и Анелия вече струват по 10 хил. евро на вечер Чалгаджийките вдигнаха здраво цените, Преслава и Анелия вече струват по 10 хил. евро на вечер Хонорарите на изпълнителите, свързани с лейбъла „Пайнер“ са повишени с между 20 и 40 % Експеримент на Флагман.бг: Възможно ли е от 5 евро да направим 10 само с вода и спирт Експеримент на Флагман.бг: Възможно ли е от 5 евро да направим 10 само с вода и спирт Видео в социалните мрежи предизвика бурни реакции сред потребителите 6 партии влизат в парламента, ПП-ДБ съкращават разликата с ГЕРБ 6 партии влизат в парламента, ПП-ДБ съкращават разликата с ГЕРБ Проучване показва, че основните политически сили са в жестока конкуренция, а две партии водят ожесточена борба за трето място Виетнамци ще работят в Свети Влас в сферата на туризма и строителството Виетнамци ще работят в Свети Влас в сферата на туризма и строителството Среща на местни власти и виетнамския посланик открива нови възможности за привличане на квалифицирана работна ръка и чуждестранни инвестиции Д-р Весела Петкова за детската болница на Бургас, епилептологията и нихилизма ни Д-р Весела Петкова за детската болница на Бургас, епилептологията и нихилизма ни В новото Ф-студио говорим за проблемите на здравеопазването и търсим причините за недоволството на местното населени от всичко Как новите промени  в закона за ДДС засягат продажбите на недвижими имоти Как новите промени в закона за ДДС засягат продажбите на недвижими имоти Съгласно промените, продажбата на стари жилища остава освободена от ДДС, Пътните блокади на гръцките фермери преминаха символично Пътните блокади на гръцките фермери преминаха символично В очакване на преговорите с премиера утре в Атина Наградите „Златен глобус“ през 2026 г. предложиха всичко, което интернет обича Наградите „Златен глобус“ през 2026 г. предложиха всичко, което интернет обича От непланирани реакции до моменти, които мигновено станаха „viral“  Азис ще се омъжва в САЩ за американец Азис ще се омъжва в САЩ за американец Никой няма да види каквото и да било от сватбата ми, нито ще излезе снимка или видео, заявява певецът
„Hey Iran!“ е предупреждение, което идва от миналото „Hey Iran!“ е предупреждение, което идва от миналото Разговор за картината, историята, бъдещето и ясновидството, Доналд Тръмп и моментите, в които тя се повтаря  Иран се готви за война със САЩ, 500 протестиращи убити Иран се готви за война със САЩ, 500 протестиращи убити Синът на шаха оглави протестите, но няма да се върне в Иран: Реза Пехлеви и битката за власт Снеговалежите и силният вятър отмениха над 100 на летището в Истанбул Снеговалежите и силният вятър отмениха над 100 на летището в Истанбул Зимни условия затрудняват транспортната система в Турция, училища затварят заради снеговалежи и студено време Ендокринолог обясни дали трябва да пием топла вода сутрин на гладно Ендокринолог обясни дали трябва да пием топла вода сутрин на гладно Експертът посочва връзката между дехидратацията след сън и метаболитното здраве Великобритания обмисля забрана на X заради злоупотреба с АI и създаване на сексуално насилие  Великобритания обмисля забрана на X заради злоупотреба с АI и създаване на сексуално насилие  Разследване на Ofcom поставя под въпрос бъдещето на платформата, докато Илон Мъск определи хода му като „фашистки“ Метафизичният световъртеж на Мураками, който никога не се разплита докрай Метафизичният световъртеж на Мураками, който никога не се разплита докрай Нежната меланхолия на майстора на съвременната японска литература Гръцката полиция издирва българка - майка на три деца, изчезнала от курорта Воница Гръцката полиция издирва българка - майка на три деца, изчезнала от курорта Воница Сигналът е подаден от съседи, а разследването включва няколко версии, включително и принуда от бившия ѝ съпруг За първи път се проведоха молебени в руски църкви срещу абортите За първи път се проведоха молебени в руски църкви срещу абортите Руската православна църква въведе нова практика  за ежегодни молитви за вразумяване на жените, решили да прекъснат бременността Доналд Тръмп: Отбраната на Гренландия е две кучешки шейни Доналд Тръмп: Отбраната на Гренландия е две кучешки шейни Искам да сключа сделка по лесния начин, но ако не стане, ще го направим по трудния, допълни той. Тимъти Шаламе измества Леонардо ди Каприо като фаворит за „Оскар“ Тимъти Шаламе измества Леонардо ди Каприо като фаворит за „Оскар“ Филмът „Марти Суприм“ изстрелва младият актьор на върха, докато „Една битка след друга“ печели най-много отличия
Доналд ТРЪМП Доналд ТРЪМП Украйна няма козове срещу Русия, имат само мен! Виц на деня Виц на деня - С какво се занимаваш?
- Хакер съм.
- Охо, интересно! Разкажи ми повече.
- За мен, или за теб?
Виц на деня Виц на деня - Мамо, боли ме коремчето!
- Празен стомах така боли!
- Теб затова ли те боли главата?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жената е най-богатото нещо на света. И гола да я съблечеш, пак има какво да ти даде...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори