×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

KLETA MAJKA BALGARIQ: Как полицаи конфискуват ментета, а буден гражданин ги обяви за мафиоти


KLETA MAJKA BALGARIQ: Как полицаи конфискуват ментета, а буден гражданин ги обяви за мафиоти
Джели Михайлов от Бургас е автор на култовото видео, което сериозно ще ви развесели
11 Октомври 2019, Петък, 14:15 ч.
Автор: Флагман.бг

Изключително колоритен е коментарът към видеото, който е написан на шльокавица

Читатели на Флагман.бг ни изпратиха уникално видео, заснето в голям курорт на българското Черноморие.

Кадрите показват на пръв поглед рутинна полицейска операция по изземването на ментета от търговец. Подобни проверки имаше през цялото лято.

По-интересното обаче се случва зад кадър, където авторът на клипа къса синджира, обявява всички за мафиоти, които „обирали народа“.

 

„Ей това е държавният рекет … след което продължава на цигански, после обръща пак на български и обявява, че полицаите вземали „без представители“ стоката на „горките хора““

Изключително колоритен е коментарът му, който е написан на шльокавица и трудно се чете, нужно е огромно старание, за да разберете посланието на влогъра.

В общи линии той обявява, че България няма да се оправи и всеки трябвал да грабне семейството си и избяга от държавата.

Вижте автентичния текст:

 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
20
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? 31/07/2026, Петък 19:52 2
Владислав БОНЕВ Тези навици надуват сметката за ток Тези навици надуват сметката за ток 31/07/2026, Петък 18:40 0
20
Коментара по темата
20.
Prostiya narod
12.10.2019 18:25:09
2
0
Tolkova ste prosti .tıpi zaveslivi klűkari pederasti çe nemojete da ebete jenitesi dolni jalki hora bolniste
19.
Prost
12.10.2019 00:27:42
4
2
Dolni ste.gadniste pomiyariste.pederazi zaveslivi.jalkiste boklusi samo znaete da plűete mizernisi zatova jenitevi se çukat.dolno pleme.
18.
Ауууи ма майко
11.10.2019 21:50:55
0
3
Куките много крадат в Сланчака!!!Все едно ги е учил Пацо от слънчака!!! Само полицаите от края на града!!!!!!!хахахах
17.
До9
11.10.2019 19:47:14
1
2
Прав си! А най-смешното е, че оригиналите в доста случаи са по-евтини от репликите, но глупака не търси качество а надпис.
16.
Жорш пожарната
11.10.2019 19:45:14
0
1
А аз си цъкам в на работа пикселтроникс
15.
Abe
11.10.2019 17:42:33
5
9
Абе мангала цял живот нее, работил цял живот е лъгал със фалшува стока и е вземал социални помощи. Откъдее взел пари за наем стока. Крал е нещо пак. Така че веднага да се конфискуват тез ментета и да, се изгорят. Мангала 100 000 лева глоба. Долни цигани
14.
Ник
11.10.2019 17:23:34
0
8
Едно време беше така и с компакт-дисковете ! Всеки знаеше че са " фалшиви" ама супер качество и си купуваха от сергиите за 5 лв. Оригинал ...разбирай лицензиран 30 лв !! Интересното беше че така наречените лицензирано дискове пак бяха пиратски но със стикер от министерството !
13.
МАНГО Е прав.
11.10.2019 17:06:31
8
6
Стоката, видно от видеото се изземва от некомпетентни органи. А кой печели или губи? Има един лобистки закон, който защитава притежателите на търговските марки. Следователно само те печелят. Губим всички, защото купуваме тениска за 30лв, имитираща търговска марка, която струва примерно 250 Евро, но е със същото качество. Преценете сами.
12.
АЗ
11.10.2019 17:02:11
2
10
ГНУСЕН МАНГАЛ
11.
Qnko pesa
11.10.2019 16:52:52
1
6
Целия Сл.бряг е пълен ей с такива субекти ,с ей такава стока.Кпй печели,кой губи от цялата работа?
10.
Матю
11.10.2019 16:28:22
3
10
Браво на номер 9!!! Много точно и ясно написано.
9.
мислещ
11.10.2019 16:23:37
1
28
Кой ги купува тия парцали не знам !? То му написано на челото че няма 5лв в джоба,ама на тениската му надпис с блестящи камъчета "PHILIPP PLEIN" ,веднага го разбираш че освен беден е и прост !
8.
!!!
11.10.2019 15:33:23
1
32
Отворко, не знаеш колко си прав.Да, държавата ни няма да се оправи,докато всички от ромския етнос не спрат да я източват по всякакви социални и незаконни схеми.И -да, всички вие трябва да се изнесете с цеееелите си семейства и да забравите пътя към България и гражданите,които ви издържат с данъците си!
7.
бай Мангал
11.10.2019 15:02:33
17
3
До 2 те за нас боб не хвърлят,ама и за вас не е розово
6.
бай Мангал
11.10.2019 15:02:30
16
4
До 2 те за нас боб не хвърлят,ама и за вас не е розово
5.
Ник
11.10.2019 14:55:33
36
10
Абе стига плюхте по човека демагози такива ! Щото и вие като си купувате тениска искате да пише я армани я Гучи ....ама ако може по евтино....
4.
Адолф
11.10.2019 14:49:06
1
29
Данъци, разрешителни, сертификати? Туй у маалата го не знаем. Бой в кратуната, маймуно долна
3.
*********
11.10.2019 14:33:26
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
2.
Тръгвай си, бе манго!
11.10.2019 14:29:07
1
50
Мръсни м@нг@ли! Обирайте си крушите и марш в Германия! Там боб хвърлят за вас, крадливата ви челяд и мръсните ви ментета!
1.
така така
11.10.2019 14:26:59
3
32
Другият път с зарин да дойдат да ти взимат стоката ти пожелавам!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Само във Флагман.бг: Просветният министър уволни началника на РУО на МОН Валентина Камалиева в 16:50 часа днес Само във Флагман.бг: Просветният министър уволни началника на РУО на МОН Валентина Камалиева в 16:50 часа днес 10 минути преди края на работния ден, Камалиева е узнала, че е уволнена дисциплинарно Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Основната версия на криминалистите е, че в убийството на Владимир Янков - Загатото е забъркан някой от най-близките му кръгове Дунав пресъхва пред очите ни: Пясък поглъща реката, Румъния обяви енергийна готовност Дунав пресъхва пред очите ни: Пясък поглъща реката, Румъния обяви енергийна готовност Дебитът е три пъти под юлската норма, първи реактор на АЕЦ Черна вода е спрян, кораби заседнаха, а прогнозата сочи ново отстъпление на водата Тези навици надуват сметката за ток Тези навици надуват сметката за ток Бойлерът, климатикът, хладилникът и пералнята стават скъпи при грешна употреба Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Петима пожарникари и петима доброволци стигнаха до огъня с туристическа лодка, първите данни сочат човешка небрежност Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка Княз Мирко и д-р Марта Ембид се запознали по време на специализациите си в една от големите мадридски болници 7500 евро на мач - скъп наем или елегантно събиране на стари дългове? 7500 евро на мач - скъп наем или елегантно събиране на стари дългове? Защо прихващането на дълга към общинския бюджет се оказва най-прагматичният ход за Бургас Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната Литва оглави класацията с 5,6%, а най-рязкото месечно поскъпване е отчетено в Нидерландия В реанимацията се изисква хладнокръвие, защото всеки пациент е най-важният В реанимацията се изисква хладнокръвие, защото всеки пациент е най-важният Основната ни цел е грижа за пациента, за качеството на неговото лечение, за сигурността и спокойствието на близките Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран Министерството на отбраната увери, че няма пряка заплаха за България, а службите следят обстановката всеки ден
САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? Йозгюр Йозел напусна партията на Ататюрк с 90 депутати и оглави най-голямата опозиционна сила в парламента Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море 254 жители и туристи са изведени с лодки от обградено крайбрежно селище, а древният археологически комплекс беше евакуиран превантивно Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Според разследването Пейчева е била последният човек, който се е срещнал с бизнесмена Янков   Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика От 3 август до края на месец август ще се третират всички зони в града  Обрат в Сеута: 25 000 мигранти вече се върнаха в Мароко Обрат в Сеута: 25 000 мигранти вече се върнаха в Мароко Испанското правителство отчита 50 000 незаконно влезли, докато местните власти съобщават за 60 000 души и 34 жертви Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев Вътрешният министър съобщи, че МВР, прокуратурата и ДАНС обединяват информацията по случая с хижата Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Старият проект за Глобална лига на нациите отново излиза на дневен ред след решението на Европа да бойкотира турнирите на ФИФА
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори