Тихомир от Фермата крие кошмарно детство
Майка му умира, когато е много малък, а баща му го оставял на грижите на бавачки
Тихомир Рангелов, който отпадна от Фермата след зрелищен дуел със Сами Хоссни, крие тежко детство.
Майка му умира, когато е много малък, а баща му го оставял на грижите на бавачки, тъй като пътувал много и нямал възможност да се грижи за него. Една от тези жени обаче го подлагала на нечовешки тормоз.
"Бях на 7-8 години, тя ме малтретираше и физически, и психически. Затваряше ме на тъмно, докато умирах от страх. Тъпчеше сено в устата ми, за да мълча. Много неща правеше, повечето от които съм забравил. Буквално имам бели петна в съзнанието си", с болка се връща назад Тихомир, който не крие своята хомосексуалност.
Дълго време той не споделял с баща си за тормоза, на който е подложен. И когато човекът научил, уволнил незабавно бавачката и поверил Тихомир на грижите на баба му и дядо му. Културистът не обвинява баща си, че не го е гледал, тъй като точно тогава откривал фирма и трябвало да развива бизнеса си.
По време на тормоза Тишо намирал утеха във филмите. Това било единственото спасение, което имал. С времето киното се превърнало в негово хоби и той дори вече има участия в няколко филма. Мечтата му е именно да се реализира в този бранш.
Сега се занимава с културизъм и дори е балкански шампион, макар да е вегетарианец. Въпреки типично мъжката си визия, той си пада само по мъже и не го крие. От осем години Тихомир има връзка с влогъра Стамбини. "Нашата любов е една на милион. И след осем години се обичаме все така силно, държим един на друг, помагаме си, подкрепяме се. Тръпката я има", категоричен е риалити героят, който се е случвало да бъде привлчене и от жени, но никога не е стигал до крайности с тях и не се е изкушавал да потърси партньор от другия пол.
Двамата със Стамбини не изключват възможността да се омъжат официално в чужбина. "Отдавна мислим за сватба. Все се надяваме, че ще приемат такъв закон у нас, но не е ясно дали ще стане", обяснява Тихомир, предава Галерия.
Гърция раздава по 3000 евро за бележка от магазина, вижте как да ги вземете
Създателят на „Черна писта“ влиза с бутонките в здравеопазването с „Диагноза България“
Апелативният съд осъди Марин Льо Пен, но ѝ позволи да се кандидатира за президент
Бомба в парламента седмици преди вота: Изхвърлят изцяло хартиената бюлетина
Софийският университет избира нов ректор, трима професори влизат в битката
Кола и бус се размазаха челно край Шумен, сред жертвите има и дете (ОБНОВЕНА)
Две кучета обезобразиха жена, стопанинът избяга
Уиндсърф регатата „GRADINA OPEN“ събира любителите на морските приключения от 10 до 12 юли
Кървава трагедия! Автобус от градския транспорт прегази и уби жена на пешеходна пътека
Лили Иванова слиза от голямата сцена, обяви последното си национално турне
Черна вест разтърси музикалния свят! Световноизвестна певица издъхна внезапно на 37 години
Тони Стораро за изцепката на Емрах в Созопол: Какво очаквате от мен, публично да се скарам на сина си ли?

Obicha nadenici I sudjuci