Николай Димитров в с. Паницово: За успеха са важни целите, готов съм за още повече работа!
Независимият кандидат за кмет на община Несебър бе посрещнат изключително топло от жителите на селото
Независимият кандидат за кмет на община Несебър Николай Димитров се срещна с жители на Паницово, а посещението бе част от предизборната му обиколка. Присъствието му в селото бе посрещнато изключително топло, а срещата премина под знака на благодарността на местните хора към него.
Възрастна жителка на Паницово, бивша учителка, подари стихотворение на Николай Димитров, посветено на доброто му отношение и грижа към хората, на успешното му управление и положителните промени през годините. Друга възрастна жена му бе приготвила питка в знак на уважение и благодарност за оказана помощ през годините.

Тези жестове трогнаха Николай Димитров, който сподели, че винаги е намирал време да обърне внимание на всеки, който има нужда от подкрепа и решение на даден въпрос. Пред жителите на Паницово той говори за социално отговорната политика, следвана през последните десетина година община Несебър, в която са включени всички възрастови групи, в това число и хората в нужда, и жители със здравословни проблеми. Той разясни още, че от общинския бюджет се субсидират читалища, пенсионерски клубове, детските градини, училищата и др.
Николай Димитров се спря и на темата за разпределяне на средствата от бюджета на общината. Обърна внимание и на общинските предприятия, създадени през последните години, в които се осигурява работа на много местни жители.

Кандидатът за кмет се спря и на изпълнените проекти с европейско и външно финансиране, както и на някои от важните бъдещи проекти за общината.
За дейността си през годините той се отчете с 30-минутен филм, нагледно представящ постигнатите резултати и развитието на общината. Едни от тях са реализирането на обществената сграда в Паницово, изградена по предложение на жителите на селото, ремонтът на пенсионерския клуб, ремонтът на път към с. Козница.
В малкото населено място Николай Димитров разясни, че текущите ремонти ще продължат и занапред. При желание от страна на жителите в селото е възможно на свободно общинско място да бъдат изградени фитнес на открито, както и детска площадка за внуците, които посещават своите баби и дядовци в Паницово, коментира кандидат-кметът.
Николай Димитров отговори на зададени от жителите въпроси и заяви готовност да работи за развитието на общината, защото за успеха са важни целите!
Николай Димитров е независим кандидат-кмет, той е под № 69 в бюлетината.

Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
