Николай Димитров в с. Паницово: За успеха са важни целите, готов съм за още повече работа!
Независимият кандидат за кмет на община Несебър бе посрещнат изключително топло от жителите на селото
Независимият кандидат за кмет на община Несебър Николай Димитров се срещна с жители на Паницово, а посещението бе част от предизборната му обиколка. Присъствието му в селото бе посрещнато изключително топло, а срещата премина под знака на благодарността на местните хора към него.
Възрастна жителка на Паницово, бивша учителка, подари стихотворение на Николай Димитров, посветено на доброто му отношение и грижа към хората, на успешното му управление и положителните промени през годините. Друга възрастна жена му бе приготвила питка в знак на уважение и благодарност за оказана помощ през годините.

Тези жестове трогнаха Николай Димитров, който сподели, че винаги е намирал време да обърне внимание на всеки, който има нужда от подкрепа и решение на даден въпрос. Пред жителите на Паницово той говори за социално отговорната политика, следвана през последните десетина година община Несебър, в която са включени всички възрастови групи, в това число и хората в нужда, и жители със здравословни проблеми. Той разясни още, че от общинския бюджет се субсидират читалища, пенсионерски клубове, детските градини, училищата и др.
Николай Димитров се спря и на темата за разпределяне на средствата от бюджета на общината. Обърна внимание и на общинските предприятия, създадени през последните години, в които се осигурява работа на много местни жители.

Кандидатът за кмет се спря и на изпълнените проекти с европейско и външно финансиране, както и на някои от важните бъдещи проекти за общината.
За дейността си през годините той се отчете с 30-минутен филм, нагледно представящ постигнатите резултати и развитието на общината. Едни от тях са реализирането на обществената сграда в Паницово, изградена по предложение на жителите на селото, ремонтът на пенсионерския клуб, ремонтът на път към с. Козница.
В малкото населено място Николай Димитров разясни, че текущите ремонти ще продължат и занапред. При желание от страна на жителите в селото е възможно на свободно общинско място да бъдат изградени фитнес на открито, както и детска площадка за внуците, които посещават своите баби и дядовци в Паницово, коментира кандидат-кметът.
Николай Димитров отговори на зададени от жителите въпроси и заяви готовност да работи за развитието на общината, защото за успеха са важни целите!
Николай Димитров е независим кандидат-кмет, той е под № 69 в бюлетината.

Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
