Николай Димитров в с. Паницово: За успеха са важни целите, готов съм за още повече работа!
Независимият кандидат за кмет на община Несебър бе посрещнат изключително топло от жителите на селото
Независимият кандидат за кмет на община Несебър Николай Димитров се срещна с жители на Паницово, а посещението бе част от предизборната му обиколка. Присъствието му в селото бе посрещнато изключително топло, а срещата премина под знака на благодарността на местните хора към него.
Възрастна жителка на Паницово, бивша учителка, подари стихотворение на Николай Димитров, посветено на доброто му отношение и грижа към хората, на успешното му управление и положителните промени през годините. Друга възрастна жена му бе приготвила питка в знак на уважение и благодарност за оказана помощ през годините.

Тези жестове трогнаха Николай Димитров, който сподели, че винаги е намирал време да обърне внимание на всеки, който има нужда от подкрепа и решение на даден въпрос. Пред жителите на Паницово той говори за социално отговорната политика, следвана през последните десетина година община Несебър, в която са включени всички възрастови групи, в това число и хората в нужда, и жители със здравословни проблеми. Той разясни още, че от общинския бюджет се субсидират читалища, пенсионерски клубове, детските градини, училищата и др.
Николай Димитров се спря и на темата за разпределяне на средствата от бюджета на общината. Обърна внимание и на общинските предприятия, създадени през последните години, в които се осигурява работа на много местни жители.

Кандидатът за кмет се спря и на изпълнените проекти с европейско и външно финансиране, както и на някои от важните бъдещи проекти за общината.
За дейността си през годините той се отчете с 30-минутен филм, нагледно представящ постигнатите резултати и развитието на общината. Едни от тях са реализирането на обществената сграда в Паницово, изградена по предложение на жителите на селото, ремонтът на пенсионерския клуб, ремонтът на път към с. Козница.
В малкото населено място Николай Димитров разясни, че текущите ремонти ще продължат и занапред. При желание от страна на жителите в селото е възможно на свободно общинско място да бъдат изградени фитнес на открито, както и детска площадка за внуците, които посещават своите баби и дядовци в Паницово, коментира кандидат-кметът.
Николай Димитров отговори на зададени от жителите въпроси и заяви готовност да работи за развитието на общината, защото за успеха са важни целите!
Николай Димитров е независим кандидат-кмет, той е под № 69 в бюлетината.

Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
