Николай Димитров в с. Паницово: За успеха са важни целите, готов съм за още повече работа!
Независимият кандидат за кмет на община Несебър бе посрещнат изключително топло от жителите на селото
Независимият кандидат за кмет на община Несебър Николай Димитров се срещна с жители на Паницово, а посещението бе част от предизборната му обиколка. Присъствието му в селото бе посрещнато изключително топло, а срещата премина под знака на благодарността на местните хора към него.
Възрастна жителка на Паницово, бивша учителка, подари стихотворение на Николай Димитров, посветено на доброто му отношение и грижа към хората, на успешното му управление и положителните промени през годините. Друга възрастна жена му бе приготвила питка в знак на уважение и благодарност за оказана помощ през годините.

Тези жестове трогнаха Николай Димитров, който сподели, че винаги е намирал време да обърне внимание на всеки, който има нужда от подкрепа и решение на даден въпрос. Пред жителите на Паницово той говори за социално отговорната политика, следвана през последните десетина година община Несебър, в която са включени всички възрастови групи, в това число и хората в нужда, и жители със здравословни проблеми. Той разясни още, че от общинския бюджет се субсидират читалища, пенсионерски клубове, детските градини, училищата и др.
Николай Димитров се спря и на темата за разпределяне на средствата от бюджета на общината. Обърна внимание и на общинските предприятия, създадени през последните години, в които се осигурява работа на много местни жители.

Кандидатът за кмет се спря и на изпълнените проекти с европейско и външно финансиране, както и на някои от важните бъдещи проекти за общината.
За дейността си през годините той се отчете с 30-минутен филм, нагледно представящ постигнатите резултати и развитието на общината. Едни от тях са реализирането на обществената сграда в Паницово, изградена по предложение на жителите на селото, ремонтът на пенсионерския клуб, ремонтът на път към с. Козница.
В малкото населено място Николай Димитров разясни, че текущите ремонти ще продължат и занапред. При желание от страна на жителите в селото е възможно на свободно общинско място да бъдат изградени фитнес на открито, както и детска площадка за внуците, които посещават своите баби и дядовци в Паницово, коментира кандидат-кметът.
Николай Димитров отговори на зададени от жителите въпроси и заяви готовност да работи за развитието на общината, защото за успеха са важни целите!
Николай Димитров е независим кандидат-кмет, той е под № 69 в бюлетината.

БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
