Уникални снимки на ромските барони, закопчани при акцията във Ветово и палатите им
Разбитата престъпна група за ало измами е водила изключително луксозен начин на живот без, участниците ѝ да имат официална работа
Първи снимки от мащабната акция на МВР и спецпрокуратурата срещу измамниците от ало мафията в град Ветово, разпространиха колегите от Блиц тази сутрин. Разследването е срещу цяла фамилия, която се препитава от „ало” измами, и води изключително луксозен начин на живот без да работи нищо.
При провеждането на изненадващата акция и резултатна акция на МВР на терен са били главният секретар на МВР Ивайло Иванов, директорът на Главна дирекция "Национална полиция" главен комисар Христо Терзийски, и зам.-главният прокурор Иван Гешев. Акцията е подобна на тази, която беше проведена преди време в Горна Оряховица.
Мащабна акция срещу алоизмами в София и Горна Оряховица
Във Ветово обаче това е трета акция срещу „ало” мафията само за последната половин година. Във Ветово обаче това е трета акция срещу „ало” мафията само за последната половин година.
От 12.00 пред полицейското управление в гр. Ветово заместник-главният прокурор Иван Гешев и главният секретар на МВР Ивайло Иванов ще направят изявление по повод разбита група за “ало-измамници”.




Сноубордистката Малена ни вдъхнови преди зимната Олимпиада - форумът започва скоро
Знаете ли кой е най-тузарският град в света? Всеки 12-ти жител е милионер
Любослав Пенев отново у дома
Социолог с "бомба" за Радев и Борисов
Ренар попиля Диас за пропуска на зимата
Лидерът на Гренландия със смразяващи думи
Чарли Шийн изпепели 147 милиона долара - фалитът чука на вратата
Тези три зодии ще изживеят звездния си миг през февруари 2026
Корупция или крайна предпазливост? Съдия зазида 350 000 евро в дома си
Две съставки, които могат рязко да подобрят здравето ни
Маймуна с памперс шокира софиянци - как да реагирате при среща
Трима спипани с фалшиво евро, банкнотите са едри
