Слави Трифонов играел нечестно
Няма такава държава – да си прави безплатна реклама на партията и СЕМ да не го санкционира, каза Бойко Борисов
Слави Трифонов досега играеше нечестно. Правеше си реклама безплатно на партията. Няма такава държава, в която СЕМ да позволи и да не го глоби. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ премиерът Бойко Борисов.
След като водещият Антон Хекимян го попита дали го обижда името на партията на Дългия „Няма такава държава“, премиерът отговори с въпроса защо мен питаш и някак заплашително продължи „може да има и няма такова предаване“.
„Човешката глупост е безкрайна в 1300-годишна държава, основана от нашите царе и ханове. Невероятна история и археология имаме. Всеки може да си кръсти партията както иска. Няма такава държава всяка вечер в най-гледаното време години наред да си промотираш без пари партията, без никой да ти задава въпроси. На кой друг е позволено това?“, попита той.
„Слави Трифонов в най-гледаната телевизия си правеше реклама. Няма такава държава, в която СЕМ да му позволи такова нещо, да не го санкционира. Вече обаче е на политическата сцена и така като нас ще отговаря за хората си. Той е умен човек и вижда откъде идва краха на политиците“, коментира лидерът на ГЕРБ.
„Когато разберем кои са кандидатите му за депутати, кметове и общински съветници изведнъж ореолът на Слави Трифонов ще изчезне, или силно ще бъде надупчен, както и моя, и на много други“, каза още Бойко Борисов.
Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open
Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция
Мъжете, които не ви уважават, правят тези неща
Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина
Димитър Николов: Преди три години тук беше блато, а днес - 600 дка модерна индустриална зона
На 28 август идва почти Кървава Луна, от България ще видим само началото
Скопие праща нов посланик у нас
Жегата остава: До 36 градуса в сряда, на места ще превали
Бургас събира експерти и иноватори в образованието на XVII Научно-практически форум
Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия
Тръмп нарече Ормузкия проток нова американска територия и показа карта
