×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Времето във вторник: Облаци, дъжд, градусите - между 14 и 16


Времето във вторник: Облаци, дъжд, градусите - между 14 и 16
Температурата на морската вода е 19-21 градуса
08 Октомври 2019, Вторник, 06:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Прогноза за времето - вторник, 8 октомври 2019

Времето днес над по-голямата част от страната ще е предимно облачно, на места в Южна България ще превалява слаб дъжд. Около обяд от северозапад облачността ще започне да се разкъсва и да намалява и до края на деня над повечето райони ще се установи предимно слънчево време. Ще продължи да духа слаб, в източните райони до умерен вятър от север-североизток. Максимални температури между 12 и 17 градуса.

Над Черноморието преди обяд облачността ще е предимно значителна и на места, главно по-южното крайбрежие ще превалява дъжд. След пладне от север ще настъпи процес на намаление на облачността. Ще духа до умерен североизточен вятър. Максимални температури на въздуха: 14-16 градуса. Температурата на морската вода е 19-21 градуса. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Над планините облачността ще е предимно значителна и на места, предимно в масивите от Южна България ще има слаби превалявания от дъжд, над 1800 метра - от сняг. По-късно през деня от запад валежите ще спрат, а облачността ще започне да се разкъсва. Ще духа до умерен вятър от северната четвърт. Максимална температура на височина 1200 метра около 7 градуса, на 2000 метра - около 0 градуса.

В сряда вятърът ще се смени с югозападен, в източните райони ще бъде до умерен и бързо ще се затопли. Максималните температури в повечето места ще бъдат между 18 и 23 градуса. Ще бъде предимно слънчево.

В четвъртък облачността от запад отново ще се увеличи, ще бъде висока и средна. Вятърът ще се ориентира от запад. Максималните температури ще бъдат с още 2-3 градуса по-високи.


В категории: Времето днес


Коментари
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила Седмото издание сложи финала на 10-дневния Boom Summer Fest, а Морска гара събра музика, образование, лични истории и силни обществени послания Извадиха мистериозния военен дрон край Царево: Машината е цяла и безопасна Извадиха мистериозния военен дрон край Царево: Машината е цяла и безопасна Зам.-областният управител Веселин Анестиев координира операцията с ВМС, Гранична полиция и МВР Разконспирираха Стоян Колев? Банята от лайфовете му води директно към хотел в румънски курорт Разконспирираха Стоян Колев? Банята от лайфовете му води директно към хотел в румънски курорт Потребители разпознаха интериора на хотел в СПА селото, а самият Колев се изпусна в лайф: „Тук е много хубаво, има СПА извори“ Обновяват изоставените Минерални басейни до Акве Калиде в Бургас с 6 млн. евро Обновяват изоставените Минерални басейни до Акве Калиде в Бургас с 6 млн. евро Върху 25 дка са планирани СПА комплекс с басейни, археологически кампус, 19 бунгала, къмпинг и голяма паркова зона Най-големият хотелски фитнес със собствено пилатес студио в Grand Hotel Sveti Vlas Най-големият хотелски фитнес със собствено пилатес студио в Grand Hotel Sveti Vlas Тренирайте с панорамна морска гледка: Открийте новото Reformer Pilates студио и премиум Pulse фитнес в Свети Влас Радостин Василев влиза в битката за президент, МЕЧ издига Красимир Манов за вице Радостин Василев влиза в битката за президент, МЕЧ издига Красимир Манов за вице Лидерът на МЕЧ обяви, че приема най-голямата политическа отговорност досега и заяви: Вярвам, че имам сили да успея Колко ще струва билета за Евровизия 2027 в Бургас: До 360 евро редовна цена, а на черно - над 1400 Колко ще струва билета за Евровизия 2027 в Бургас: До 360 евро редовна цена, а на черно - над 1400 Билетите във Виена изчезнаха за 15-ина минути, същото ще се случи и в Бургас  Кои са най-добре платените сектори у нас: Заплатите в България с нов ръст през второто тримесечие Кои са най-добре платените сектори у нас: Заплатите в България с нов ръст през второто тримесечие НСИ отчита средно възнаграждение от 1444 евро. Вижте в кои сфери вземат над 3000 евро месечно и къде плащат най-малко НАП затяга контрола: Всеки внос на земеделска продукция ще минава през проверки НАП затяга контрола: Всеки внос на земеделска продукция ще минава през проверки Данъчните ще следят фактурите и реалната стойност на сделките, проверките обхващат и малки товарни бусове Голямата промяна за шофьорите е факт: 5 години щети ще диктуват цената на Гражданската Голямата промяна за шофьорите е факт: 5 години щети ще диктуват цената на Гражданската Изрядните водачи ще имат шанс за по-ниски премии, а причинените щети ще оскъпяват полицата, като Гаранционният фонд ще пази историята независимо от смяната на застраховател
Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд С бонусите пакетът стига до 85 млн. паунда, а летните разходи на лондончани вече преминаха границата от 300 млн. паунда Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Северните ветрове в Егейско море достигат 7 по Бофорт, а високите температури ще се задържат и в сряда Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото По първоначална информация на Флагман.бг безпилотният апарат е запазен почти изцяло - досега по Южното Черноморие морето изхвърляше предимно останки, отделни части или тежко повредени машини Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година До края на годината управляващите искат да придвижат кадровата смяна във ВСС и Инспектората, а есента ще покаже дали парламентът разполага с необходимите 160 гласа БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември След официалната церемония за студентите от първи курс са предвидени срещи с деканите на факултетите и директорите на колежите Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия Месецът носи няколко силни астрологични периода, а за всеки знак има дата, в която шансът за развитие, решение или ново начало е най-силен Слънчево изригване удари радиовръзките на Земята, NOAA отчете ниво R1 Слънчево изригване удари радиовръзките на Земята, NOAA отчете ниво R1 Смущенията са с най-ниската степен по петстепенната скала и засягат основно високочестотните комуникации в осветената от Слънцето половина на планетата Нетаняху с шокиращо разкритие: Иран се е опитал да убие един от синовете ми Нетаняху с шокиращо разкритие: Иран се е опитал да убие един от синовете ми Израелският премиер не посочи кой от двамата му синове е бил мишена, нито кога е бил осуетен предполагаемият атентат Земетресение с магнитуд 4,7 разлюля Вранча, трусът е само на 190 км от Русе Земетресение с магнитуд 4,7 разлюля Вранча, трусът е само на 190 км от Русе Сеизмичната зона в Румъния е сред най-важните за България, тъй като дълбоките трусове там се усещат на стотици километри
Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Не се определям като ляв или десен - аз съм прагматик Виц на деня Виц на деня Свекърва буди снаха си:
- Хайде, снахо, ставай, твоите приятелки отдавна са будни и шетат.
- А твоите като са умрели отдавна, аз давам ли ти зор?!
Виц на деня Виц на деня - Напоследък толкова изчетох за вредата от пушенето и пиенето, че реших от утре да спра...
- Кое - пиенето или пушенето?
- Четенето!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Купих си апартамент в Центъра на 'зелена карта'. Вече 10 години е на 'жълти павета', ама поне майсторите казаха, че до 2030 г. ще са готови с банята
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори