Центърът на Бургас се превърна в баскетболна арена, десетки се включиха в Купа Бойчо Брънзов
Зрелищната надпревара се проведе в памет на именития български баскетболист
Бургас отново доказа, че е спортен град. Морският град събра десетки любители на баскетбола в турнира 3х3 за „Купа Бойчо Брънзов“.
Първото издание на зрелищната надпревара се проведе на пл. „Тройката“. Центърът на морския град се превърна в баскетболна арена, състезатели от различни възрастови групи, мъже, жени и една специална категория „Мама, татко и аз“ се включиха в турнира.
Отборите мериха сили през целия ден, а най-голям интерес предизвикаха парабаскетболистите, които отново доказаха, че за силата на духа няма невъзможни неща.
Състезанието се проведе в памет на именития български баскетболист от Бургас Бойчо Брънзов. Успешният спортист е част от златното поколение на баскетболните отбори "Ботев" и "Черноморец". Брънзов най-добър реализатор на Световното първенство в Чили 1966 г, на което България заема 4 -о място след СССР, САЩ и шампионите от Югославия, носител на Купата на България през 1965 г. и 1975 г. Човек на новаторството. Верен и отдаден на любимия си Бургас.
Първото издание на събитието предизвика огромен интерес, с което даде заявка да се превърне в традиция.
Търговец №1 на инвестиционно злато твърди: Покупката на имот вече не е добра инвестиция
Пиян шофьор помля Пежото си край читалището в сунгурларското село Садово
Откриха 23 топчета марихуана в дом на криминално проявен мъж край Карнобат
Изровиха от гроба манекенка, убита от бившия ѝ, задигнаха главата ѝ
Бургас с 10-дневна празнична програма за Лазаровден, Цветница и Великден
За какво болниците могат да поискат допълнително плащане от пациентите, но нямат право
Гърция сваля цените на луксозните хотели, за да задържи летните резервации
Пореден успех за Яхт клуб „Черноморец Бургас“ на ветроходните награди за 2025
Иран обеси двама мъже, обвинени за връзки със забранена опозиционна група
Всички музеи в област Бургас ще са с вход свободен за Европейската нощ на музеите на 16 май
Показаха на водолази как безопасно да използват иновативни системи за гмуркане
Хакатон за интелигентен мониторинг на водите ще се проведе на остров Света Анастасия

Има едно поколение преди време с надежда за тях ама не стана нищо просто в грешно време се родиха и улицата ти превзе. Иначе ги виждам единия е треньор на деца, някой са в чужбина а едното от момчетата продава електронни цигари в мола.
Дано следващите поколения докажат Бургаската школа