СК "Аякс" излъчи шампион на Втората интернационална купа по кикбокс, стил лоу кик в Бургас
Калоян Калоянов от СК "Аякс" триумфира на Втората интернационална купа по кикбокс, стил лоу кик, в категория до 75 кг.
Престижната надпревара се проведе от 4-и до 6-и октомври в Бургас и беше част от тридневния празник на кикбокса, включващ още професионална гала вечер в стил К1 и републиканско първенство за всички татами стилове. На финала Калоянов победи представител на варненския клуб „Вокил“.
На същия международен турнир СК "Аякс" излъчи и вицешампион в лицето на Давид Георгиев. Във финалната среща талантливият състезател загуби от представител на СК "Спартак" Пазарджик.
На републиканското първенство, в стил кик лайт контакт дебют при най-малките направи Симеон Радев. Още с първото си участие младата надежда на СК "Аякс" завоюва сребърен медал.


Мъж с фалшива диплома се опитал да стане лекар в болницата в Лом
Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима
Двойки, които спират да правят това, се разделят
Нов скок в цените на шофьорските курсове у нас
Какво стои зад новите идеи за пенсионна реформа в България
Вредно ли е да пием кафе веднага след събуждане
Плащаме до 125 процента над европейските цени за млечни продукти у нас
Прост тест със сантиметър може да подскаже риска от деменция
07/03/2026, Събота 16:20
0
Слънчево време и температури до 15 градуса на 8 март
Какво се случва с тялото ви ако ядете овесени ядки всеки ден
Арестуваха 61-годишен мъж на „Капитан Андреево“, опита да прекара марихуана за 374 000 евро през
Галена подари на Азис обувки за 3 бона
