×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Намушкаха жена в дланта и бедрото, задържаха мъжа ѝ
  • Антракс може да доведе до смърт: Шефът на БАБХ за опасната зараза по животните
  • Почти 150 случая на морбили: Заради епидемията ударно са поставени близо 20 000 ваксини
  • Стрелба край пирамидите в Мексико, убита е канадка и много ранени
  • Учителският синдикат с икане: Учебният материал да бъде намален с 35% сега, а не през 2029 г.:
  • 61-годишен турски шофьор е загиналият в тежката катастрофа с полетял в дере ТИР край Велико Търново
  • Унгария ще арестува Нетаняху, ако влезе в страната
  • Мондиал 2026 ще бъде най-скъп за феновете
  • Турция остава най-младата нация в региона, близо 25% са непълнолетни
  • Окончателните резултати от изборите: Очаква се ЦИК да ги обяви до дни
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Джулиана Гани се чуди как ще кърми с огромните си бомби


06 Октомври 2019, Неделя, 16:30 ч.
Автор: Флагман.бг

Закъсали за пари ли? И двамата с Илиян печелим добре, наскоро се върнахме от екскурзия в Мексико, споделя плеймейтката

Джулиана Гани бързо-бързо отпадна от „Маскираният певец” – едва на втория епизод. И все пак красавицата няма причини да е недоволна от участието си в шоуто, най-малкото защото от неговата сцена получи възможност да съобщи на цяла България, че е бременна. Ефектната Мис Силикон е трудна в седмия месец, а зачеването още не й личи.

„Уикенд” се срещна с едрогърдата пловдивчанка малко след като тя свали от себе си маската и костюма на Коконата. Пред репортерския ни микрофон Джулиана направи кратък коментар на представянето си в праймтайм предаването на Нова, а после ни разказа подробно за майчинството си.

- Джулиана, разочарована ли сте от участието си в „Маскираният певец”? Много рано напуснахте шоуто...
- Много съм доволна от предаването. Забавно и интересно е, нещо ново е и различно. Хората успяха да ме видят и като певица, а това че отпаднах рано, изобщо не ми е проблем. Самата аз очаквах да бъда една от първите разпознати, тъй като има много неща, които ме отличават. Гласът ми е специфичен, „с”-то също, почти 180 сантиметра съм, краката ми са много дълги... Сигурна съм, че много хора са сетили, че аз съм Коконата, виждайки я на екрана.

- За какво ще похарчите хонорара от шоуто?
- Все още не знам. Може с Илиян да отидем да пазаруваме за бебето.

- Върви мълва, че сте го закъсали за пари с мъжа ви…
- Не мисля, че изглеждаме така. И двамата с Илиян се обличаме добре, храним се основно по ресторанти... Преди няколко седмици пък се прибрахме от Мексико. Смятате ли, че едни закъсали финансово хора могат да живеят по този начин? От друга страна по-добре да даваме вид, че сме зле с парите, отколкото да бием тъпана като някои, че сме милионери. Нали от НАП са погнали всичко живо (смее се)...

- Под наем ли живеете в София?
- Имаме си собствено жилище с Илиян, което все още изплащаме. Финансите ни са работа на Илиян. Той често казва, че моите пари са си мои, а неговите са семеен бюджет. Негов близък приятел е строител и му изплати 70% от апартамента преди близо година. Останалата част от сумата е на уговорка, а и вече не е останало много за даване. Дори нямаме сключен контракт с въпросния строител – толкова близки са двамата с мъжа ми.

- Като изключим участието ви в „Маскираният певец”, какви са професионалните ви ангажименти напоследък? 
- Участвах във фризьорския сериал „Салонът”, който се излъчва по VBOX7. Приех предизвикателството да бъда актриса и казват, че съм се справила доста добре. Възможно е дори да снимам и втори сезон. Имам и постоянно участия, както и ангажименти, свързани с Нова телевизия. В най-скоро време ще стане ясно в което предаване съм. Що се касае до бизнеса, в момента лансираме нова линия биопродукти, занимаваме се с етикетите и визията й. Илиян вече е написал и голяма част от втората си книга, посветена на мен. През пролетта на 2020 г. ще я издадем. Изцяло на медицинско ниво е, много професионална.

- От сцената на „Маскираният певец” хвърлихте бомбата, че сте бременна в 7-ия месец. Защо толкова дълго пазехте в тайна зачеването си?
- Дни преди да направя изявлението от сцената на „Маскираният певец”, влязох в 7-ия месец. Защо не казах за бебето по-рано ли? Не исках хората да ме притесняват, да ме спират по улиците, да ме оглеждат и да пипат корема ми. То и все още не ми личи, че предстои да ставам майка. Карам лека бременност, слава на Бога. Спазвам хранителен режим, тренираме всеки ден, а когато можем, ходим на походи в планината. Засега съм качила само 3 килограма. Имаше вариант да обявя, че чакам бебе чак в 9-ия месец, но пък щеше да е малко късно тогава. Не искам да си правя пиар с рожбата си, както много други български звезди. Не бях суеверна, но тези дни ходих на църква и си взех червен конец.

- Син или дъщеря ще имате?
- Не искам да казвам засега. Ще опазим в тайната до началото на 9-ия месец. Така решихме с Илиян.

- Нормално или със секцио ще раждате?
- Ако всичко е наред и лекарят ми позволи, ще родя по нормалния начин. Предпочитам така, чувала съм, че възстановяването е много по-бързо. Важно ми е да съм в добра форма не само по време на бременността, но и след нея.

- Илиян ще присъства ли на раждането?
- Не, мисли да си спести тази гледка. Иска да запази либидото си към мен. А и аз не държа да ме вижда така.

- Ще правите ли сватба?
- Да, със сигурност, но не през 2019-а. Събитията при нас започват да стават малко накуп – забременяване, обявяване, пътувания, предавания... Вече започваме да бъгваме... От известно време разработваме нов мащабен бизнес и искаме да изпитаме емоцията от всичко, което ни се случва. Не ни се ще да стават на конвейер нещата. Ще отложим с минимум година сватбата. Сигурна съм, че ще е страхотна, а за това си трябва организация. В момента сме затрупани с други неща.

- Илиян не се ли притеснява, че според Семейния кодекс 300 дни след развода бебето се води на бившия съпруг, ако майката не е сключила брак?
- По закон бившият ми съпруг има право да предяви претенции. С ДНК тест обаче веднага ще се установи кой е истинският баща. Сигурна съм, че Станимир не би ни създал каквито и да е неприятности в това отношение. Каквото и да стане, на всички ни е ясно кой е бащата. Даже и да има бюрократични спънки, бързо ще разрешим тази ситуация.

- Ще наемете ли детегледачка?
- Илиян се шегува, че като родя, ще си седна вкъщи и дори няма да излизам до магазина, ще съм домакиня (смее се). Както винаги сме били заедно във всичко, така и след появата на бебето ще се подкрепяме и ще продължим да се развиваме заедно. Най-вероятно ще намерим кой да ни помага, защото и двамата сме работохолици и искаме да грабим от живота, да живеем на пълни обороти.

- След като станете майка, ще продължите ли с провокативните снимки?
- Да, много ясно. Модел съм и снимките са работата ми, имиджът ми. Още поне 10 години смятам да упражнявам професията си.

- А планирате ли някакви пластични операции?
- Докато съм бременна, няма как да си правя. Дори не мога да отида на антицелулитен масаж, на лазер, на солариум... През декември трябва да се роди бебето, а през януари мога да предприема, какво ми дойде на акъла. Тогава ще му мисля.

- Излезе ваша снимка с текст към нея, че сте криела ужасен целулит...
- Това са пълни спекулации. Тези дни с Илиян направихме клипче, в което съм в цял ръст. От него се вижда добре как изглеждам. В момента съм 56 килограма, а като забременях бях 52. За жалост има много злобни хора...

- Ще кърмите ли или ще храните бебето с хумана?
- С този огромен силикон ще е много трудно, но не и невъзможно да кърмя. Има риск да ми увисне бюстът. Ако това се случи, ще трябва да си направя още една операция. Ще видим как точно ще се случат нещата. Може би ще кърмя само в началото заради коластрата, която е много важна за бебето.

- Името ви беше замесено в делото срещу Дани Обувката, който е сочен за тартор на сводници и сутеньори. Давала ли сте показания като свидетел?
- Свидетел съм по делото и съм била в това качество в съда, защото съм участвала в конкурс, но не на Дани Обувката, а на друг човек, който организираше „Мис София”. Темида извика за показания и други момичета, имали нещо общо с мероприятието. Аз отидох придружена от моя адвокат Мариян Марков. Защо да не се явя? Нямам какво да крия. Делото се отлага повече от година – заради липсващи свидетели или съдебен заседател. Ако отново ме призоват, пак ще отида. Участвах преди 8 години на „Мис София”, от там тръгна кариерата ми. Но никога не съм била проститутка!


В категории: Лайфстайл


1
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Поздрави от Острова за Димитър Бербатов Поздрави от Острова за Димитър Бербатов 21/04/2026, Вторник 21:00 2
Тервел ИЛИЕВ Русев мачка на ринга в Невада, натръшка двама Русев мачка на ринга в Невада, натръшка двама 21/04/2026, Вторник 20:50 0
Тервел ИЛИЕВ Намериха звезда от "Ергенът" мъртва и полугола Намериха звезда от "Ергенът" мъртва и полугола 21/04/2026, Вторник 20:18 0
Тервел ИЛИЕВ Ивет Горанова с пламенни думи след изборите Ивет Горанова с пламенни думи след изборите 21/04/2026, Вторник 20:00 0
1
Коментара по темата
1.
Жокер
06.10.2019 20:19:24
0
3
Истинското и зърно е на 10см под силикона :-)
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Социолог предвижа генералски удар по ПП-ДБ: Маха хората им от регулаторните органи с ГЕРБ Социолог предвижа генералски удар по ПП-ДБ: Маха хората им от регулаторните органи с ГЕРБ  Те са неуправляеми, извън реалността, обясни той Кои ще влязат в кабинета „Радев“ и ще се върне ли БСП във властта Кои ще влязат в кабинета „Радев“ и ще се върне ли БСП във властта Лидерът на социалистите може да стане или правосъден министър, или главен прокурор  Драма за ГЕРБ, ДПС, ПП-ДБ и „Възраждане“: Знакови фигури изпадат от парламента Драма за ГЕРБ, ДПС, ПП-ДБ и „Възраждане“: Знакови фигури изпадат от парламента След Йордан Цонев и Хамид Хамид, от парламентарната сцена изпаднаха Красен Кралев, Маноил Манев, Васил Пандов, Цвета Рангелова и др. Проф. Иво Христов: Изборен трус сменя персонала, но не е по силите на ген. Радев да обърне земното притегляне Проф. Иво Христов: Изборен трус сменя персонала, но не е по силите на ген. Радев да обърне земното притегляне Върху него ляга чудовищна отговорност, която може да скърши не един гръбнак, коментира той Епична битка: Рибар улови 95-килограмова риба тон, влачен почти 16 км с джет Епична битка: Рибар улови 95-килограмова риба тон, влачен почти 16 км с джет За рибаря Хънтър Хикс, това е най-вероятно историята на живота му Айтос не само пусна новия градски транспорт, но е и с най-модерните системи у нас Айтос не само пусна новия градски транспорт, но е и с най-модерните системи у нас Общината работи усилено, за да постави Айтос на глобалната карта на Google Maps и Moovit, което ще улесни не само жителите, но и всеки гост на града Спортното училище "Юрий Гагарин" в Бургас отбелязва 53 години с демонстрации на открито Спортното училище "Юрий Гагарин" в Бургас отбелязва 53 години с демонстрации на открито Възпитаниците на училището ще покажат своите спортни умения на терасата в Морската градина Може да летим директно от Бургас до Мадрид Може да летим директно от Бургас до Мадрид Испански преподаватели са готови да идват в Бургас, за да се включат в различни обучителни програми на учениците от Гимназията за романски езици Фестивалът на LEGO роботиката в Бургас събира над 800 участници този уикенд Фестивалът на LEGO роботиката в Бургас събира над 800 участници този уикенд Вход свободен за малки и големи любители  България на 17-о място в света по депресии и тревожност според глобален доклад България на 17-о място в света по депресии и тревожност според глобален доклад Психичното здраве в България се влошава, като тревожност и депресия засягат голям процент от населението
Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин Конфискувани са 42 имота и 76 плавателни съда, сред които и танкер Световноизвестен цигулар почина внезапно по време на полет Световноизвестен цигулар почина внезапно по време на полет Екипажът се е опитал да окаже първа помощ и да го реанимира, докато пилотите са поискали извънредно кацане на летище „Анри Коанда“ в Букурещ Най-богатият украинец си купи апартамент за $554 млн. в Монако Най-богатият украинец си купи апартамент за $554 млн. в Монако Имотът е придобит от холдинговата компания на олигарха Ринат Ахметов Атина въвежда ограничения за свръхтуризма Атина въвежда ограничения за свръхтуризма За да защити инфраструктурата и местните жители Българи се насочват към евтин пазар в Гърция заради по-ниски цени Българи се насочват към евтин пазар в Гърция заради по-ниски цени Пазаруването зад граница се превръща в редовна практика за домакинствата Най-луксозните китайски коли идват в България Най-луксозните китайски коли идват в България Първоначалната гама се фокусира върху комбинация от платформи с двигатели с вътрешно горене и електрифицирани платформи Популярна социална мрежа започва замяна на служители с изкуствен интелект Популярна социална мрежа започва замяна на служители с изкуствен интелект Компанията оптимизира разходи и ускорява обслужването чрез автоматизация Силно земетресение разлюля Източна Индонезия Силно земетресение разлюля Източна Индонезия Земетресението с магнитуд 6,0 e било с епицентър в морето, но не е предизвикало цунами Танк експлодира и трима войници загинаха по време на учение Танк експлодира и трима войници загинаха по време на учение Инцидентът се е случил на полигон в Япония в югозападния регион Оита   Реакциите в Западна Европа след победата на „Прогресивна България“ на изборите Реакциите в Западна Европа след победата на „Прогресивна България“ на изборите  Европейски лидери поздравиха Румен Радев, очаква се позицията на България за новите санкции срещу Русия
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ След тези избори разбрах едно важно нещо - преброих си приятелите Виц на деня Виц на деня Между майка и дъщеря:
- Мамо, отивам на рожден ден.
- Ето ти няколко презе*ватива, да си имаш...
- Ама аз съм само на 14 години!
- А аз на 28.
Виц на деня Виц на деня Красива дама в лекарски кабинет:
- Докторе, имам голям проблем! Само след 5 минути, всичко забравям!
- Такааа... съблечете се и легнете на кушетката.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори