Пълен абсурд! Бургазлии изтипосаха контейнер за боклуци по средата на тротоар, "за да им е наблизо"
Фрапиращата гледка се намира до блок 47 в жк. „Зорница”
Пълен абсурд цари в бургаския жк. „Зорница”. Контейнер за битови отпадъци е поставен по средата на тротоар. За това алармираха читатели в рубриката ни "Вашият сигнал до ФЛАГМАН".
Проверка на Флагман.бг установи, че не кой да е, а самите живущи в района са поставили казана там, за да е по-близо до кооперацията им, но и достатъчно далеч от балконите им, за да не усещат неприятна смрад.
Нашият читател изпрати кадри, на които се вижда, че казанът се намира на тротоара, буквално на сантиметри от оградата на Дома за медико-социални грижи за деца „Вяра, Надежда и Любов”, близо до блок 47 в комплекса.
Припомняме, че контейнерите в Бургас бяха съвсем скоро подменени. Те са от затворен тип, с механизъм за ръчно отваряне и чрез педал, което гарантира по-голяма чистота и удобство на гражданите.
Жителите на жк. „Зорница” обаче са решили да намерят по-нетрадиционно място за казана, като са го преместили, така че да им е удобно и само след пресичането на улицата да могат да изхвърлят боклука си, без да осъзнават дискомфорта, който създават на останалите местни в района.
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец

На новия паркинг до бл.131 в М.Р
Хората направиха специално място за контейнер.
Това не пречи същия да се намира на 100м. От блока точно на завоя на кръстовището!
Кой контролира и регулира тези неща?