Шок! Уволниха треньора на Кобрата
Ули Вегнер научил новината само ден след щастлив миг
Треньорът на Кубрат Пулев – Ули Вегнер, остана без работа. 77-годишният специалист беше уволнен само ден, след като преживя един от най-щастливите си мигове. Вегнер получи награда за цялостна кариера по време на церемонията на германските боксови награди „HERQUL“.
На следващия ден той получи писмото за уволнението си от промоутърската компания „Тийм Зауерланд“, за която работи в продължение на 23 години. За този период Вегнер направи от редица свои боксьори световни и европейски шампиони в професионалния бокс. Сред тях са Артур Абрахам и Марко Хук.
„Адвокатите ми ме посъветваха да не коментирам темата“, обяви треньорът на Кобрата пред „Билд“.
В края на годината „Тийм Зауерланд“ ще спре да ползва залата на Олимпийския стадион в Берлин, където Ули Вегнер провежда своите занимания.
Както е известно, Кубрат Пулев също прекъсна взаимоотношенията си с „Тийм Зауерланд“ и премина в американската промоутърска компания „Топ Ранк“. Въпреки това Кобрата продължи да работи с Вегнер, който е истинско треньорско светило в европейския бокс.
10 лесни и вкусни рецепти за вечеря, които ще ви спестят време
Парламентът освободи трима депутати от "Прогресивна България" (НА ЖИВО)
Радев свика спешна среща с бизнеса
Има важни поверия за 14 май
Новата парти локация на Бургас - Tanira Beach, открива сезона ударно с топ звезди
Спокойно време на морето
14/05/2026, Четвъртък 07:40
0
Дневен хороскоп за 14 май 2026: Рибите привличат късмета, Водолеят да не флиртува
10 лесни и вкусни рецепти за вечеря, които ще ви спестят време
13/05/2026, Сряда 22:00
0
ПСЖ готви трансферната бомба на годината
13/05/2026, Сряда 21:29
2
Спор в парламента заради битката с цените, КЗК получава повече права срещу спекулата и картелите
Дара с големи шансове за успех утре в "Евровизия"
Идеалният партньор според зодията
Подробности за жестокото убийство в Монтана
