×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Георги Пинелов: Пътят към промяната на Созопол ще е труден, но заедно ще го извървим! 


02 Октомври 2019, Четвъртък, 00:44 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимки: авторът

Подобряване на градската среда, инфраструктурата, повече средства за населените места - са само част от поетите ангажименти на ПП МИР

Кандидатът на ПП МИР за кмет на Созопол Георги Пинелов даде сериозна заявка за победа на предстоящия вот пред стотици жители на общината. Той официално откри кампанията си в читалището в Стария град, където представи отбора си и акцентите от предизборната си платформа. Пинелов подари на созополчани истинска българска вечер с концерт, в който участваха фолклорни състави от различни точки на страната.

Той застана пред всички присъстващи с ясни послания и увереност, че промяната ще дойде от всички тях.

„Благодаря ви много, че ме удостоихте с вашето присъствие и внимание. Нашият екип има цели, за които ще направим всичко възможно, за да ги постигнем. Знаем, че няма да е лесно, знаем, че пътят ще е труден, но ние сме длъжни да го извървим. Защото нашата кауза е една-единствена – каузата за община Созопол!“, започна емоционалната си реч Пинелов. 

Пинелов обяви, че ще води позитивна кампания - ще бъде сред хората, за да разбере какви са им проблемите, но въпреки това очаква удари под кръста от опонентите си

Кандидатът за кмет изтъкна, че се е оградил с едни от най-достойните, смели и можещи хора в цялата община. Пинелов и екипът му поеха ангажимент да работят за подобряване на градската среда и инфраструктурата в цялата община. 

Събитието премина при огромен интерес. Изпълнения на гайдари от Родопите развълнуваха всички присъстващи

„Ще направим Созопол едно по-добро място за живеене – както за жителите, така и за хилядите гости, които посещават нашия град. Надявам се на 27 октомври вие да ни гласувате доверие, така както го направихте днес с присъствието си. Подкрепете ни с номер 50 в интегралната бюлетина“, призова Георги Пинелов. 

Първото нещо, което той ще направи, ако бъде избран за кмет, е да анализира финансовото състояние на Общината. Финансовият одит е най-големият му ангажимент към жителите на Созопол. По негова информация задълженията надхвърляли 30 млн. лева. 

Само част от отбора на кандидат-кмета Пинелов, с който той тръгна към победата

Според него малките населени места в общината са забравени. Именно с това ще се заеме Пинелов, ако хората му гласуват доверие. „Състоянието на инфаструктурата е плачевно в много от селата. Досега всичко е било концентрирано около общинския център, но в населените места също живеят хора и те не са второ качество! Ние с моя екип обикаляме селата, изслушваме техните проблеми и след 27 октомври ще се опитаме да направим всичко, което зависи от нас – поне една част от тях да ги решим. Всяко едно населено място трябва да разполага със собствени средства, само така може да бъде подобрен животът на хората там. Това ще е едно от нещата, за които ще се борим“, каза още кандидатът за кмет на ПП МИР.

Георги Пинелов е и водач на листата на ПП МИР, на второ място е Христо Бардуков (вляво)

Листата с кандидатите за Общинския съвет се състои от 17 души. Водач е Георги Пинелов, а на второ място е общественикът Христо Бардуков. В нея участват професионалисти от различни сфери - хора, достойни да представляват созополчани в следващия местен парламент. 

Ето и цялата листа на ПП МИР:

1.    Георги Пинелов – 40-годишен, занимава се с частен бизнес в сферата на туризма и охранителна дейност; висше образование - сп. Публична администрация
2.    Христо Бардуков – общественик, на 38 години, завършил сп. Агроикономика, обвързан с две деца;
3.    Ружди Мустафа – Мениджър селскостопанско развитие, на 42 години, семеен с две деца;
4.    Янчо Георгиев – 42-годишен, семеен с две деца, занимава се с частен бизнес;
5.    Веселина Цифондарева - мениджър финанси, 31 години, семейна с две деца, занимава се със собствен бизнес;
6.    Росен Костов – музикален педагог, 57-годишен, обвързан, занимава се с импресарска дейност; 
7.    Желязко Иванов – магистър по икономика на туризма, 41-годишен, обвързан, занимава се с хотелиерска дейност;
8.    Адриана Великова – магистър по селскостопанско управление, 40-годишна, семейна с две деца, занимава се с частен бизнес;
9.    Мария Савова
10.    Костадин Иванов
11.    Нейчо Калов - 29-годишен, семеен с едно дете, занимава се със собствен бизнес;
12.    Димитър Янчев – 34-годишен, финансист, семеен с едно дете;
13.    Десислава Василева – 44-годишна, семейна с две деца, занимава се с хотелиерство;
14.    Александър Пенев – 29-годишен, бакалавър бизнес администрация, обвързан;
15.    Николай Енчев – 43-годишен, семеен с едно дете, занимава се с хотелиерство;
16.    Мария Найденова
17.    Стефан Минчев – 48-годишен, обвързан, служител в транспортна фирма.






Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
България Всички новини
Задържаха Николай Тодоров от жк. "Меден рудник" след тест за три вида дрога зад волана Задържаха Николай Тодоров от жк. "Меден рудник" след тест за три вида дрога зад волана При обиск на автомобила му Пежо 206 полицаите открили и около 2 грама канабис България има 679 жилища на 1000 души, но цените продължават да растат България има 679 жилища на 1000 души, но цените продължават да растат Жилищният фонд вече надхвърля 4,36 млн. имота, но новото строителство и търсенето се концентрират в София, Пловдив, Варна и Бургас Задругата на Голямобуковския манастир търси подкрепа, за да продължи да го възстановява Задругата на Голямобуковския манастир търси подкрепа, за да продължи да го възстановява Деветима различни по характер, произход и съдба спътници тръгват към една почти невъзможна цел – да спасят света Следата към онкоболните: Разследват откъде фабриката за фентанил е вземала суровината Следата към онкоболните: Разследват откъде фабриката за фентанил е вземала суровината Една от проверяваните версии е свързана с медикаменти, съдържащи фентанил, но официално потвърждение засега няма Дунав падна до -104 см при Русе, кораб изпитва затруднения край Белене Дунав падна до -104 см при Русе, кораб изпитва затруднения край Белене Нивото се понижи с още 3 см, а ограниченията за газенето остават в сила по целия български участък на реката НОИ вече допуска и Revolut за изплащане на обезщетения НОИ вече допуска и Revolut за изплащане на обезщетения От 1 август личната сметка вече не е задължително да бъде при доставчик, установен в България - допустими са и сметки при платежни институции от ЕИП Христо Широков пред Флагман.бг: Не се укривам, до няколко часа съм в ГДБОП, за да дам показания Христо Широков пред Флагман.бг: Не се укривам, до няколко часа съм в ГДБОП, за да дам показания Не съм извършил никакво престъпление и ще го докажа пред съда. Истината е, че се опитват да ме мачкат по политически причини, каза областният лидер на ДПС Христо Широков Spice Music Festival започва, звезди от цял свят се събират на Морската гара в Бургас Spice Music Festival започва, звезди от цял свят се събират на Морската гара в Бургас Ще имаме страхотна вечер и хората ще са доволни, уверяват от The Underdog Project Бургас се готви за невиждано парти! Камелия, Фики и Емрах откриват MAX FEST Бургас се готви за невиждано парти! Камелия, Фики и Емрах откриват MAX FEST Втората вечер, 21 август ,ще гърми с хитовете на Симона, Лидия и Dj Дамян През август Община Созопол посвещава три поредни вечери на местните таланти През август Община Созопол посвещава три поредни вечери на местните таланти Запазете датите 16, 17 и 18 август, ще бъде интересно
Генералите изпревариха Зеленски по доверие в Украйна, Залужни е начело Генералите изпревариха Зеленски по доверие в Украйна, Залужни е начело Само 18% заявяват пълно доверие на президента, а освободеният военен министър Михайло Федоров вече е сред най-високо оценяваните фигури Пианистът Евгени Генчев излиза на сцената на първия подкаст на открито в Бургас Пианистът Евгени Генчев излиза на сцената на първия подкаст на открито в Бургас Срещата ще води дългогодишният журналист и един от най-разпознаваемите светски хроникьори в ефира Елизабет Методиева Тръмп подписа два нови указа за ограничаване на американското гражданство по рождение Тръмп подписа два нови указа за ограничаване на американското гражданство по рождение Единият документ е насочен срещу родилния туризъм и предвижда затягане на условията за издаване на визи Руски удари по складове ще вдигнат цените в Украйна, ефектът се очаква към зимата Руски удари по складове ще вдигнат цените в Украйна, ефектът се очаква към зимата Високата конкуренция засега задържа рязкото поскъпване, но бизнесът ще прехвърли загубите към потребителите Само Милена Милотинова иска „Евровизия“ в София Само Милена Милотинова иска „Евровизия“ в София Правителството и организаторите на фестивала предпочитат Бургас, но шефката на БНТ вече шести ден не отстъпва ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0 ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0 Ебонг, Годой и Цварц разкъсаха израелския гранд в Батуми и доближиха червените до плейофа на Лига Европа Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви Осем пациенти са в интензивни отделения, а 54 от заразените са развили усложнения на централната нервна система NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден Тънката атмосфера не пренася ефективно топлината и създава температурна разлика от десетки градуси само на метър над повърхността 10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив 10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив 37-годишният мъж бил извикан на Младежкия хълм от 17-годишно момиче, представяло се онлайн за 15-годишно Почина известен неврохирург Почина известен неврохирург Поклонението ще бъде на 8 август от 13:30 часа в храм Св. Седмочисленици
Бойко Борисов Бойко Борисов Аз няма да ставам президент, защото там няма какво да се работи Виц на деня Виц на деня - Случва ли се често да сте на различно мнение със жена ти?
- Да.
- И тя какво казва по въпроса?
- Нищо, тя не знае.
Виц на деня Виц на деня Млада спортистка към треньора си:
- Тренер, от тези хапчета, които ми даваш, започват да ми растат косми на места, на които на другите момичета не им растат!
- Е, на кои места ти растат косми?
- Ами по топките!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук От утре махат цените в лева и остават само тези в евро. Психически бях свикнал да ми е скъпо в една валута, сега ще трябва да ми е скъпо и в друга.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори