Ужас! 80-годишен мотопедист се заби в баничарка на изхода на Бургас (ОБНОВЕНА)
Пострадал е 80-годишен мъж - водачът на скутера
Катастрофа между баничарка и мотопедист е станала тази сутрин на кръговото край Метро в Бургас. За инцидента съобщават наши читатели, които ни изпращат снимка. В момента крайната дясна лента от бул. „Стефан Стамболов“ към кв. Ветрен“ е затворена с конуси, а движеието се осъществява в останалите 2 ленти.
Свидетели разказаха пред Флагман.БГ, че мотопедистът се е движил в средна лента в посока кв. Ветрен. Той навлязъл в кръстовището, но не е съобразил, че преди него на малка дистанция се движи Сеат Долбо с бургаска регистрация. Възрастният мотопедист се забил в задната лява част на автомобила и буквално излетял, приземявайки се на земята след няколко салта, разказват наши читатели, станали свидетели на жестокия инцидент.
Постадалият 80-годишен бургазлия е откаран за преглед към УМБАЛ „Бургас“. Спешните медици, пристигнали на мястом са констатиран хематом на главата, като за момента не се касае за застрашаваща живота травма.
Движението в участъка продължава да е затруднено, шофирайте с повишено внимание!
Невероятна чест за Христо Стоичков - вижте какво решиха за него в Испания
Дързък опит за измама с евро във Варна
Разкриха "специално" желание на Линдзи Вон в медицинския хеликоптер
Рекорд в "Арена Бургас"
11-годишният Калоян изчезна в Шумен, полицията търси съдействие
Бургазлийката Мария Бакалова ще снима филм с две големи звезди от Холивуд
Костадин Костадинов нападна ПП-ДБ заради "Петрохан", иска оставката на кмета на София
Гаджето на Гришо изгледа Супербоул до скандален мъж
Олимпийският герой Тервел Замфиров показа чувство за хумор при завръщането си в България
Слави Трифонов за бащата на застреляното дете в кемпера: Какво ще каже сега
Ева Кикерезова се разплака заради ужаса "Петрохан"
Турски гранд предложи невероятна оферта за млада звезда на Барса, каталунците с бърз отговор
