Културистът-гей Тихомир от "Фермата" разказа за шокираща история от детството си
Две неща ми тежаха във формата, призна вече бившият участник
Две неща ми тежаха във „Фермата". Едното беше, че бях разделен с моята половинка. Участието ми доказа, че не можем един без друг. Сега станахме още по-сплотени. Другото бе, че бях постоянно в калориен дефицит, защото аз съм висок и голям човек и съм свикнал на определен режим. Ако бях дебел, щях да се чувствам по-добре. Това заяви културистът Тихомир Рангелов, който бе победен вчера от Сами Хосни в дуел и отпадна от надпреварата. Той призна още, че е от 8 години с партньора си и че досега не е срещал негативни погледи в приятелския си кръг по повод различната му сексуална ориентация, пише Блиц.
„Винаги има лош поглед, лоша дума, но в нашите приятелски среди няма такова нещо.
Във „Фермата“ Милин не е толкова лош, колкото го изкарват хората. Със сигурност има по-злобен човек. От чорбаджиите има един, сигурен съм, че хората ще го разпознаят“, загатна Милин. Той се върна назад в спомените си, когато една от неговите бавачки го е тормозила. „Това е една жена, която ме е тормозила, когато бях на 7-8 години. За мен утеха бяха филмите. Още от малък станах любител. Станах като киноманияк. Бях прекалено малък, за да събера кураж, за да споделя. По-късно споделих, но след дъжд-качулка. Не искам да я виждам като цяло, нищо друго не искам да ѝ казвам“, разказа той. Тихомир заговори и за бъдещите си планове.
„Искам да се фокусирам върху кратки реклами, клипчета. Искам да стана актьор. В реклами доста съм участвал в малки ролички, но няма да споменавам в кои“, призна още той. Накрая той сподели и кой трябва да спечели формата, според него - От чорбаджиите – големия Митко, от сиромасите – Веселка. Крайно време е „Фермата“ да спечели жена, защото видяхме, че не всичко е мускули“, завърши той.
Как КАТ ще убие Waze
Строител откри зазидано злато за 9 млн. евро под стара пивоварна
Дизелът поскъпва двойно по-бързо от бензина, войните удариха рафинериите и доставките
Дрехите втора употреба вече са масов избор: 58,1% са пазарували second hand за година
Часове след първия курс: Новите влакове „Шкода“ осъмнаха с боклуци
Пожар пламна край Слънчев бряг, страховитият вятър усложнява гасенето
Вижте къде живее „наркоманката от тавана“, използвана за примамка на убития Георги Кузев
Инфлацията пада до 4,4%, но българите продължават да усещат силно поскъпването
Воден смерч се изви над Черно море
ChatGPT задейства тревога: OpenAI подаде сигнал до ФБР за баща, заподозрян, че планира убийството на 8-годишния си син
Доли Партън е зле, отмени още една изява
Явор Дачков: Димитър Николов отишъл с 10 души за Евровизия, Васил Терзиев - само със заместника си

Отивай да масажираш простатата.