×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Откраднаха контейнерите до блок 32 в ж.к.“Меден рудник“


Сигнал до Флагман.бг: Откраднаха контейнерите до блок 32 в ж.к.“Меден рудник“
Боклуците са струпани около единственият неоткраднат контейнер - за разделното сметосъбиране
28 Септември 2019, Събота, 19:50 ч.
Автор: Флагман.бг

Боклукът е изхвърлен на земята, а бобрите са изчезнали, алармират наши читатели

Контейнерите до блок 32 в бургаския ж.к.“Меден рудник“ са изчезнали снощи, алармират читатели на Флагман.бг, които ни изпращат и снимки.

От кадрите се вижда, че има много разхвърлени боклуци, вероятно извадени от бобрите. На мястото има и един контейнер за разделно събиране.

Не е ясно чие дело е кражбата, но живущите в района молят Общината и сметопочистващата фирма час по-скоро да доставят нови съдове за отпадъци, защото вятърът разпилява боклуците из целия комплекс.

Пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг“






Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Внезапно почина бивш репортер на Господари на ефира Внезапно почина бивш репортер на Господари на ефира 10/08/2026, Понеделник 19:30 0
9
Коментара по темата
9.
Рт
29.09.2019 09:39:37
0
1
Стига глупости. Попитайте сметопочистващата фирма къде са казаните. С поставянето на новите казани просто си прибират старите. Ама нали е важно сензации да има, защо да не пишем глупостите и съмненията на някой живущите без работа. Впрочем, опитайте се да откраднете един от новите контейнери без кран и без специализиран превоз. И друго - подобни контейнери са разположени на всевъзможни места, дори и там където хора няма. Справка - околовръстното на МР в района на кметството. Поставени са буквално на пътя, а най-близкия блок е през горичката на 100 метра от тях без никакъв път към тях.
8.
Пародия
29.09.2019 08:35:31
0
3
В Славейков хората от крилата на бл.68 и бл.21 са принудени да пресичат бул. Тракия, за да си изхвърлят боклука. Кой умник е сложил контейнерите през 4 платна на оживен булевард не знам, но явно е пълно с такива умници.
7.
Calma
29.09.2019 08:31:59
3
0
Всичко сменят и неса пласмасови а железни но нашия нарот даже го мързи да бутне с крак да отвори контейнера но е по лесно да хвърли одвън
6.
дават
28.09.2019 23:08:59
1
4
рентата у Странджа там са пълни със зърно контейнерите не моат мишоците да рупат , ламарина ,ва курава работа и капаци имат. Треа саа васкат мишоците, кожи требат
5.
данъкоплатец
28.09.2019 21:28:06
0
9
Флегмани, пак последни научавате, вместо хората от вас, вие от хората. ..Никъде в Меден Рудник няма вече метални контейнери, само по 1 пластмасов и около него планина боклук. Честито.
4.
ALF
28.09.2019 21:12:10
0
5
Индо.бг пак най-безцеремонно ги обръщат с хастара навън. Имат си график за тарашене. Необходимо е общ. полиция да се намеси. Ако трябва да ги дадат на концесия тези "хранилки".
3.
33
28.09.2019 20:34:34
2
11
Прибраха си металните контейнери и сложиха тези пластмасовите. Върху тях пише, че не може там да се изхвърлят дрехи, химия, храна, строителни и не знам си какви още отпадъци. Май остава само чисто стъкло, хартия и пластмаса. Готвят ни за разделно събиране или какво? Обелките от картофи и ябълки къде да ги хвърляме, през терасите ли?
2.
1
28.09.2019 20:19:14
0
15
На доста места в МР е така. Взеха старите и оставиха само един нов. Препълват се още в средата на деня!
1.
Аз
28.09.2019 20:04:20
1
13
А дали просто не са ги обрали от почистващата фирма?Гледам ги, махнали 3 контейнера и сложили само един нов.Мисля, че е нормално да се препълни и всеки хвърля около контейнера.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Забравете за 40-дневния капан: Мъртвото вълнение ни връхлетя, но затихва за 24 до 48 часа Забравете за 40-дневния капан: Мъртвото вълнение ни връхлетя, но затихва за 24 до 48 часа Старши спасителят Петър Русев призова: Задължително следете флаговете и без алкохол поне 8 часа преди влизане във водата 17-годишната Виктория Ангелова е световна шампионка на троен скок 17-годишната Виктория Ангелова е световна шампионка на троен скок Българката триумфира в Юджийн с 13,91 метра в последния си опит и донесе 13-ото ни злато в историята на световните първенства до 20 години Ники Кънчев се раздел тайно. Водещият проговори за слуховете Ники Кънчев се раздел тайно. Водещият проговори за слуховете Водещият на Стани богат категорично отрече твърденията, че е сложил край на отношенията си с Даниела Внезапно почина бивш репортер на Господари на ефира Внезапно почина бивш репортер на Господари на ефира Журналистът и общественик от Варна Стефан Курдов посвети последните години на борбата срещу насилието над животни и настояваше за работеща зоополиция БМВ-то на бургаски гангстер е зарязано на бензиностанция в ж.к. "Братя Миладинови". Институциите - пас! БМВ-то на бургаски гангстер е зарязано на бензиностанция в ж.к. "Братя Миладинови". Институциите - пас! Хора от бл. 75 в ж.к. Братя Миладинови са сигнализирали Oбщината, ОП Транспорт и полицията, но реакция няма и колата продължава да стои на метри от колонките Несебър остана в имотния елит: Премиум офертите вече гонят 3500 евро/кв.м Несебър остана в имотния елит: Премиум офертите вече гонят 3500 евро/кв.м Градът приключи 2025 г. с близо 9000 вписани продажби, а най-търсени са готовите жилища край морето и имотите за целогодишно обитаване Община Кричим поема разходите за погребението на убития от "ловците на педофили" Георги Кузев Община Кричим поема разходите за погребението на убития от "ловците на педофили" Георги Кузев Това е най-малкото, което можем да направим, каза кметът Атанас Калчев Какви са версиите за взривовете в ЕМКО (ВИДЕО) Какви са версиите за взривовете в ЕМКО (ВИДЕО) Пожарът край Радоеви е овладян по два фронта, 13 екипа са на терен, а измерванията не показват опасно замърсяване на въздуха Крадец нахлу в имението на Ким Кардашиян и отмъкна колата й от двора Крадец нахлу в имението на Ким Кардашиян и отмъкна колата й от двора 27-годишният мъж подкарал автомобила из луксозния квартал Хидън Хилс, но полицията го арестувала на място БДУ и Huawei подписаха меморандум за сътрудничество БДУ и Huawei подписаха меморандум за сътрудничество Университетът и технологичният гигант ще развиват съвместни проекти, обучения и научни инициативи, насочени към практически умения и нуждите на бизнеса
Елтън Джон остана сляп с едното око: На 79 години музикалната легенда води най-тежката си битка Елтън Джон остана сляп с едното око: На 79 години музикалната легенда води най-тежката си битка Тежка инфекция увреди зрението му, но певецът не се отказва - лечението на лявото око вече дава известни признаци на подобрение Яхтата на Зукърбърг не откликна на сигнал за помощ, друг кораб спаси лодката Яхтата на Зукърбърг не откликна на сигнал за помощ, друг кораб спаси лодката Launchpad била по-близо до останалия без гориво плавателен съд край Аляска, но екипажът твърди, че не е чул съобщението Мощно земетресение 7,4 удари Колумбия, има ранени и сериозни разрушения Мощно земетресение 7,4 удари Колумбия, има ранени и сериозни разрушения Трусът с епицентър край Сан Хосе дел Палмар разлюля Богота и съседни държави, властите се опасяват от вторични земетресения Нигерийската армия измъкна 33 отвлечени пътници след престрелка Нигерийската армия измъкна 33 отвлечени пътници след престрелка Войници и полицаи настигнали похитителите в щата Замфара, преди заложниците да бъдат отведени навътре в гористата местност Прищина отвърна на Зеленски: Свалиха украинското знаме след думите му за Косово Прищина отвърна на Зеленски: Свалиха украинското знаме след думите му за Косово Кметът Пърпарим Рама обяви, че Косово трябва да бъде уважавано, след като Киев потвърди позицията си за непризнаване на независимостта му Уитни Хюстън оживя като Барби: Куклата пресъздава емблематична визия от 80-те Уитни Хюстън оживя като Барби: Куклата пресъздава емблематична визия от 80-те Моделът е вдъхновен от клипа към I Wanna Dance With Somebody и беше представен около рождения ден на легендарната певица Откриха римски кораб на 2100 години край Сицилия, стотици амфори лежат на 46 метра дълбочина Откриха римски кораб на 2100 години край Сицилия, стотици амфори лежат на 46 метра дълбочина Останките са от II или I век преди новата ера, а древните съдове са служили за пренасяне на вино и зехтин Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Руското външно министерство приветства новия тон на София за войната в Украйна, но смята, че е рано за възстановяване на двустранните отношения Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Небето над Германия предизвика невиждан интерес, но експертите имат земно обяснение за огромната част от загадъчните светлини Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Историята води към руското движение Оккупай-педофиляй и модел на саморазправа, превърнат в интернет зрелище
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Потресена съм от примитивната политическа употреба на инцидента с дрона Виц на деня Виц на деня - Киро, забелязъл ли си, че твоята тъщата има златен зъб?
- Отдавна, ама все не намирам повод.
Виц на деня Виц на деня - Какво е мъдрост?
- Това е, когато сам стигаш до мисълта, че се занимаваш с глупости...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори