Звездопад от бебета през 2019г. Бейби бумът продължава с Деси Цонева, Русата Златка и Наум Шопов
Последната седмица може да бъде определена като истински „бейби бум“ за родните випове.
Пръв повлече крак Криско, който стана баща, но полът на бебето и името му остават тайна до днес. Колегата му Тото също се похвали, че е станал баща на момче, а името на наследника му е Доминик. Малко след Тото и социоложката Мира Радева се похвали, че е станала баба на юнак.
От началото на годината проплака бебето на Светлана Гущерова. Тя роди момиче, което кръсти Анелия-Добромира. С брака сис Християн Гущеров Светлето осигури бляскаво бъдеще не само за щерка си , но и за бебето. Едно от най-коментираните бебета е синът на Антония Петрова – Батинкова. Причината за това е, че самата Тоца не спира да споделя с социалните мрежи постиженията на своя осеммесечен син. Той носи името Благовест. Алекс Раева и Йоанна Драгнева също станаха майки наскоро. Те обаче са доста по-умерени в новините и суперлативите за рожбите си.
Сексоложката Наталия Кобилкина и певицата Поли Генова също се гмурнаха в дълбините на майчинството. Най-неочакваното бебе в родния хайлайф е на Златка Райкова и Благой Георгиев. Популярната двойка е в затишие пред щастливото събитие.
Злати не публикува снимки на наедрялото си коремче, а Джизъса се спотайва в очакване на четвъртото си дете. Венци Венц също е горд баща на момиченце – Агуая. Всеки момент се очаква да роди и провокативната Деси Цонева, която очаква момиче от 19 години по-възрастния Явор.
Бомба в ефир хвърли и силиконката Джулиана Гани, която е бременна в седмия месец от фитнес инструктор от Монтана. Звездопадът от бебета ще продължи до края на годината, като финалисти ще бъдат Наум Шопов-младши и любимата му Теа. Двамата очакват момиче, пише „България Днес“.
Тръмп насочи 1000 ракети към Иран заради заплахи за покушение
Учени откриха как да разрушат защитата на устойчивите бактерии без антибиотици
Жега в събота, морето става за плаж
Дневен хороскоп за 11 юли 2026: Късметът е с Овена, а Водолеят да не бърза с важните решения
Пореден ужас на пътя: Лекари се борят за живота на 9-годишно момче
Ужас в жегите: 49-годишен мъж се удави в неохраняем водоем
Трагедия в Ибиса: Млад бохем почина внезапно
Брутално убийство се разплете след 42 години! Застаряващи братя до живот в затвора
Министър Илин Димитров: България и Турция могат да постигнат много повече в туризма
Млад музикант издъхна след фатално падане от балкон
Не е модерно, но защо Макрон продължава да носи слънчеви очила на закрито
Кокаинов удар във Варна: ГДБОП закопча 7 души в две спецакции
