Драма! Андрей Арнаудов приет по спешност в болница
Тв половинката на Иван Христов е докаран в лечебното заведение с травма на крака, която от изражението на лицето му не е била никак лека
Продуцентът и водещ на предаването "Фермата" Андрей Арнаудов е бил приет в спешното на столична многопрофилна болница, а оттам е прехвърлен в отделението по ортопедия, научи репортер на "ШОУ" от пациенти, които са станали свидетели на случката.
Тв половинката на Иван Христов е докаран в лечебното заведение с травма на крака, която от изражението на лицето му не е била никак лека.
Според източници, близки до продукцията, Андрей е пострадал по време на снимките на извънреден дуел на арената за битки в шоуто, който ще се излъчи тази вечер. Какво е състоянието на водещия и каква е точната диагноза, все още не е ясно.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
