Тайната внучка на Тато се сгоди за италианец
В момента Елизабет живее в Италия и работи за модна къща там
Досега за Елизабет Живкова – дъщеря на Владимир Живков не се знаеше нищо. За първи път „България Днес“ публикува снимки на 27-годишната красавица. Най-големият подарък, който получи за рождения си ден е предложението за брак от приятеля си италианец, чието име засега се пази в тайна.
В момента Елизабет живее в Италия и работи за модна къща там.
Момичето е дъщеря от втория брак на Владимир Живков с лед Маруся – Валя. За Елизабет и Тодор се знае малко, тъй като са извън обсега на публичното внимание. От леля си Жени Елизабет наследява страстта си към модата. Завършила е Американския колеж в София. След това заминава за Лондон, където е приета да следва моден дизайн в лондонския филиал на престижния институт Марангони. Благодарение на качествата си Живкова е забелязана оу световна дизайнерска къща и успява да изкара стаж при Алекзандър Маккуин.
Мнозина са убедени, че Елизабет ще пожъне изключителни успехи в модния бранш. Участвала е в Американската седмица на модата – нещо нечувано досега от българска страна.
Община Бургас връчва първите награди за принос към висшето образование и академичната общност в града
Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас
Български ученик постигна исторически успех в САЩ
България остава с най-висока годишна инфлация в Еврозоната
Украинка откри обесен сина си в дома им в Благоевград
Студенти от ФТН получиха награди за академични постижения и научна активност
Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път
Защо Михаела Маринова не поздрави Дара
Жаклин Костадинова с нова победа и специална покана за конкурс в Ню Йорк
Започва цялостен ремонт на главната улица в с. Полски Извор
Депутатите приеха на първо четене три законопроекта с промени в НПК
Назначени са нови заместник-министри в три министерства
