Черна трагедия! Кола уби пешеходец в центъра на Каблешково
71-годишен мъж от Чирпан е починал, след като е бил пометен от кола на светофара в Каблешково
Втори пешеходец загина при жестока катастрофа в рамките на 24 часа в Бургаско. 71-годишен мъж от Чирпан е починал, след като е бил пометен от кола на светофара в Каблешково. Инцидентът е станал на около 20 м от централното кръстовище в града в 19.53 ч. Колата, която се движела от Бургас към Каблешково, била управляван от 62-годишен бургазлия. Той преминал правомерно на зелен сигнал на светофара, като блъснал неправилно пресичащия пътното платно 71-годишен пешеходец от Чирпан. Същият получава тежки травми и в кома е настанен за лечение в отделение "Реанимация" на УМБАЛ-Бургас, където по-късно почива.
Това е втори инцидент след трагедията край кв. Крайморие, при която няколко коли буквално разчлениха 52-годишен мъж от Приморско, който вървял по средата на пътното платно.
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас

Роско, искаш да кажеш че е карал без светлини? 20 метра от кръстовището е "черна дупка"? Хайде моля ви се!
И написаното в статията има несъответствия!