Звезда на Playboy получи предложение да стане шеф на пресцентъра на кмет
Красавицата признава, че се колебае да заеме отговорната длъжност
Моделка на Playboy от Ростов на Дон Мария Лиман получи предложение да оглави пресцентъра на кметството на града. Това тя съобщи сама в профила си в Инстаграм, където тя има половин милион последователи. "Наскоро ме поканиха да оглавя пресслужбата на кмета на Ростов на Дон. Все пак реших да приема поканата. С удоволствие ще работя за благото на града", написа момичето.
Единственото, което притеснява красавицата във връзка с новата ѝ работа е това, че тя в момента учи в Лондон. По думите на моделката, ако работата пречи на образованието ѝ, то тя ще трябва да избира между двата града.
Местните структури на властта потвърдиха, че наистина е била отправена такава покана към плеймейтката. Според тях, тя не само е звезда на еротични фотосесии, но и професионалист в социалните мрежи, посочва блиц.

Годишните литературни награди ще се раздават утре в Бургас
Приета е програмата за задържането на талантливитe ученици и студенти с безплатно обучение и стипендии
18 години затвор за Димитър Любенов, убил френски турист с Porsche при 195 км/ч
Цял живот без книжка и 18 години затвор за Панамерата
Мъж глътна яйце Фаберже на стойност 19 000 долара
Кметът Николай Димитров: Надграждаме социалните услуги в община Несебър
Тежките катастрофи ще се разследват по нова методика
Издирват се веществени доказателства за 3 млн. евро
Джулката стана Барби №1 в България
Настана паника, всеки иска евро! Търсенето скочи със 120%
Вадете маските, предупреди проф. Кантарджиев
Дрехите в пералнята, душ и дезинфекция на вещите след пътуване в самолет
