Отстраняват Тръмп?
Демократите в САЩ започнаха разследване за импийчмънт на американския президент, а той коментира, че това е „лов на вещици“
Доминираната от демократи американска Камара на представителите започва разследване срещу Доналд Тръмп, което може да доведе и до импийчмънт, съобщава БНТ.
Новината беше съобщена от председателката на Камарата - Нанси Пелоси, която заяви, че никой не е над закона, включително президентът.
Доналд Тръмп ще бъде разследван дали е поръчал на украинския президент Володимир Зеленски да му помогне в опит да злепостави бившия вицепрезидент и настоящ кандидат-президент Джо Байдън. Тръмп определи започналото разследване като "лов на вещици".
Исторически триумф в Токио: СК „Бушидо“ - Несебър се завърна с три купи
До 1000 евро глоба на плажа: Удрят шумните и безразсъдни туристи
ДБ призова Йотова да свика спешно КСНС заради войните и разнобоя във властта
Празникът се превърна в кошмар: 13-годишно момче загина под рухнал фонтан в Испания
Сценарият от 2010 г. се повтори: Зловещите съвпадения зад световната титла на Испания
Рожден ден с доза сексапил! Тита разпали страстите на плажа в Черноморец (СНИМКИ/ВИДЕО)
ЕС спря унищожаването на нови дрехи: Задават се повече намаления и аутлет стоки
Българин изхвърча от влак със 120 км/ч след жесток побой с пътник
Бургас изстина след еврото: Сделките се сринаха с 23,9%, но цените още летят
Нова следа в случая Петрохан: Групови ритуали с аяуаска преди трагичния край
Градински мебели за уютно и красиво външно пространство
Фонд "Култура" плащал бельо, боксери и туристически обувки като работно облекло

Заради корумпирани типове като тез навсякьде по света мразят редовите янки. Трьмп ще вьрне американската мечта. Глобална мечта няма.