Погребват проф. Вучков като любимата му Диана
Близки и приятели ще си вземат последно сбогом с него в четвъртък
Опелото на професор Юлиан Вучков ще е на 26 септември (четвъртък) в църквата Свети Седмочисленици. Това съобщи Мартин Карбовски, който вчера първи разгласи трагичната вест за кончината на професора. В същата църква преди две години бе и опелото на любимата на Вучков – Диана.
„С облекчение нашият екип отговаря на многобройните ви въпроси: Погребението на професор Вучков ще се организира от телевизия Евроком, с помощта на Петьо Стайков и Росен Илчев“, написа Карбовски. „Поклонението ще е в четвъртък, 26.09.19, от 12.00 часа в църквата Свети Седмочисленици, там където професора изпрати преди време любимата си Диана. Благодарим за грижата и ангажираността на всички, които ни звъняха - политици, бизнесмени, траурни агенции и всички готови да помогнат. Случва се най-логичното - хората, които му даваха работа, ще се погрижат за последния му път. Сполай ви“, написа още Карбовски.
Припомняме, че днес приятелка на професора направи драматични разкрития за смъртта му, а малко по-късно водещата Гала и Кристина Патрашкова направиха интимни признания, свързани с Вучков.
Какво означава, ако любимото питие на мъж е ракия
Линдзи Вон едва не изгуби крака си след тежкото падане на Олимпиадата
Лесна рецепта за домашна шоколадова торта с пухкав блат и нежен крем
Путин: Враговете ни знаят как може да приключи ядрена атака срещу Русия
72 тигъра загинаха след зараза с вирус
Тежката употреба на алкохол увеличава риска от рак на дебелото черво
Коя зодия ще има лош късмет през март
България може да поеме водеща роля в доставките на американски LNG за Украйна и региона
Голът на Алехандро Пиедраита срещу Славия взриви Европа, руска медия го сравни с Меси и Роналдо
Песента „Югославия“ предизвика политическо напрежение преди сръбската селекция за Евровизия 2026
Родените през тези три месеца са с вроден магнетизъм и лидерство

ТИ БЕШЕ ДОСТОЕН БЪЛГАРИН И МЪЖ........
ПОКЛОН.........